Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Eleştirileriniz Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Eleştirileriniz Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Eleştirileriniz Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Eleştirileriniz Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Eleştirileriniz Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Eleştirileriniz

+3
Bonnie Hadwyn
Desire Belcourt
Coco
7 posters
YazarMesaj
Coco
Lola & Coco
Lola & Coco
Coco

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 12:32 pm

~
Desire Belcourt
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Desire Belcourt

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:07 pm

Bu siteye bu kadar lafı olup da şu başlığa bir mesaj atmayan üyeleri kınıyorum, eleştiriyorum.
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Gerçek Yaşı : 28

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:09 pm

Tamam, Liena sakin Very Happy
Desire Belcourt
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Desire Belcourt

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:10 pm

Bana ben sakinken sakin ol diyen annemi de eleştiriyorum.
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:13 pm

Zaten yeterince eleştiri alıyorum bebeğim bir de sen vurma Very Happy
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:15 pm

Olur mu Lienacığım, bu başlığa yazsalar kimliklerini açıklamış olurlar, sence yer mi?
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:20 pm

İçimden Skyler beni koruyor demek geliyor ama demiyeceğim çünkü öyle bir şey yok dlpksflşaskfş
Desire Belcourt
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Desire Belcourt

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:23 pm

Bu kadar haklı olduğu için Sikilırı eleştiriyorum, ayrıca Sikilır pirens çarming, pirensesini korumalı; bu konudan şüphe ettiği için annemi gene eleştiriyorum.
gidiyorum.................
Xenia Jolanka Sandor
Barnes FM Spikeri
 Barnes FM Spikeri
Xenia Jolanka Sandor

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:29 pm

Tek bir sorun var gerçi bu çözülemez muhtemelen... Tumblr hesabındaki anonimi kapatmak. Yazan insanların çoğu da ne kadar saçmaladıklarının farkındalar bence bu nedenle isimleriyle saçmalamaya yemiyor. Burada bir emek var ve bu emeği görmeden bencilce aşağılayan sevgili kör arkadaşlara da Allah akıl fikir versin diyorum. Acaba hangi sitede bu kadar üye görüşünü dikkate alan bir topluluk gördünüz bilmiyorum ama muhtemelen her mantıklı insan buraya verilen emeğin farkındadır, gidin bazı rp sitelerine bakın buna benzer şekilde yardımcı olunan ve kaynaşmış bir ortamı nerede bulursunuz acaba? Verdiğim rahatsızlık için de gerçekten çok takdir ettiğim adminlerimizden özür diliyorum, çoğu zaman sessizliğimi korusam da ortada size yapılan çok ciddi bir haksızlık var. Bari bu haksızlığı yapacak kadar cesur olan insanlar ortaya isimlerini koyabilselerdi ne yazık... Bu iş kimsenin sizi göremeyeceği yerde bunca uğraşlar veren insanlara hakaret etmekle olmuyor canlarım. Size de eleştirim şudur bayanlar, bu kadar anlayışlı olmanız hataydı bence. Fazlaca nankörlük ettiler... Zamanınızı hiç kimsenin derdiyle uğraşmadan yalnızca rp yapmakla geçiren adminler olabilirdiniz, bunun kıymetini bilmeyenler yüzünden bu kadar anlayış hata evet.
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 3:21 pm

Bana göre yaptıklarının iki yüzlülükten farkı yok çünkü, onları yazan üye eminim ki hala bu sitede aktif bir üye, ancak bulunduğu, rp yazdığı sitenin eksiklerini ya da kendince yalnışlarını anonimden gönderecek kadar korkak. Sadece yazık diyebiliyorum.
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 3:34 pm

Sikilır'ın da Bonnie'sine söylediği gibi, somurtmak için 42 kas, bi tane yapıştırmak içinse sadece 4 kas gerekiyor. Bonnie'ye göre yapıştıracak insanlar yakınımızda değil, tamam. AMA KİM GERÇEK ANLAMDA DÜŞÜN DEDİ Kİ? JJ'in de dediği gibi, o(nlar) hala bu sitede aktif; ve Xenia'nın dediği gibi, bu kadar anlayışlı olmanız hata.

Ve eklemek istediğim son bir şey daha, o yorumların sahibine, gerçekten, adminlerin en fazla neyi seni bu kadar kıskandırdı? Onlarda, sende olmayan ne vardı? Zeka deme, yoksa düşüp bayılacağım... Onu zaten biliyoruz.
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 3:46 pm

Bizi destekleyen herkese gerçekten çok teşekkür ederim, mecbur değilsiniz ama yapıyorsunuz, gerçekten hoş. Bu arada yemek yedikten hemen sonra gidip çok aşklı bir Boni repesi yazacağım sevgili Sıkilir, seni pek seviyorum.
Eliza Alonso
Harrison Jewell | II. Sınıf
Harrison Jewell | II. Sınıf
Eliza Alonso

Eleştirileriniz Empty
MesajKonu: Geri: Eleştirileriniz   Eleştirileriniz Icon_minitimeSalı Ağus. 16, 2011 8:17 am

Ben başlığı eleştiriyorum... Sitede adam gibi dolaşıp rp yazan tipler zaten bir şikayetleri olmadığından bu başlığı kullanmayacaktır. Diğer kesimin, yani tumblrin içine edip kapanmasına sebep olan kesimin, buraya yazması da zaten bir hayal. Yemiyor çünkü. Kısaca, eleştirimiz yok, eleştirisi olanların da yazacak cesareti yok.

Eleştirileriniz
1 sayfadaki 1 sayfası