Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Ben Kimim? : Fame Spreader

3 posters
YazarMesaj
Fame Spreader
☆ ☆ ☆
 ☆ ☆ ☆
Fame Spreader

Ben Kimim? : Fame Spreader Empty
MesajKonu: Ben Kimim? : Fame Spreader   Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 5:30 am

Herkese selam diye klasik bir giriş.

Ben Fame Spreader, gerçek adımı öğrenemeyeceksiniz ya da beni kimlerin yönettiğini sadece tahmin edebileceksiniz.

Eskiden Rp puanlamalarınızı Lola, Coco ya da Bonnie yapardı ama o görevi onların elinden aldım. Artık şöhret puanlarınız bir derece bana bağlı. Rp'lerinizi artık ben puanlayacağım.
    Onun haricinde herhangi bir şeye el sürme niyetim yok, tek görevim puanlamak.

Rp Puanlamaları konusunda puanlarınıza ben karar vereceğim. Beni yöneten bir kişi de olabilir on kişi de. Bunu bilemezsiniz.

Artık Lola, Coco ve Bonnie rp puanlamalarıyla ilgili her şeyi bana bıraktılar, en iyisinin ben olduğuna karar vermeyi becerdiler sonunda. Ben, ben iyiyimdir, endişeniz olmasın. Adil bir şekilde puanlarım, objektifimdir, Lola ve Coco kadar kendini beğenmiş değilim, Bonnie kadar acımasız değilim. Onları da kötülemek gibi olmasın ama, sanırım ben hepsinden daha iyiyim.

Her neyse, tanıştığımıza memnun oldum New York'lular.
    Beni seveceğinizi düşünüyorum, hayır biliyorum.

Hakkımda merak ettiğiniz şeyler varsa, sorularınız gibi mesela, bu konuya yazabilir ya da ÖM atabilirsiniz.

Öpücükler
    Fame Spreader

En son Fame Spreader tarafından Perş. Tem. 14, 2011 1:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: Ben Kimim? : Fame Spreader   Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 2:55 pm

ama bak, soru sorabilirsiniz demişsin, ilk harflerin de fs. kendimi formspringte gibi hissetmeme neden oluyosun. söylemedi deme. tamam, sorum var. NABER FS?
Alex Miller
Harvard | I. Sınıf
 Harvard | I. Sınıf
Alex Miller

MesajKonu: Geri: Ben Kimim? : Fame Spreader   Ben Kimim? : Fame Spreader Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:46 pm

nası güzel insan.

Ben Kimim? : Fame Spreader
1 sayfadaki 1 sayfası