Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Etki Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Etki Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Etki Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Etki Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Etki Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Etki

2 posters
YazarMesaj
Kuzey H. McEwan
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Kuzey H. McEwan

Etki Empty
MesajKonu: Etki   Etki Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 8:46 am

Etki 10643 X
Arianna Lucy Warren X Kuzey H. McEwan

Boşlukta gibiydim adeta. Barda oturmuş bana çok dokunacağını bildiğim halde ve hiç tat vermeyen yine de içimde içme hissi uyandıran adını bilmediğim bir içki içiyordum. Barmenin tavsiyesine uymuştum ve bundan pişmanlık duymamıştım ilk defa. Shelia'yı düşünüyordum. Yine birisinden hoşlanmıştım ve açılamıyordum. Bu durumdan öyle çok nefret ediyorum ki! Çoğu kez sevdiğim kızı başka bir erkeğe kaptırdım. Sinir bozucu bir durum. Neden bu kadar utangaç olmak zorundaydım sanki anlamıyorum! Bu sefer açılmalıydım biliyordum ama ya o bana karşı birşey hissetmiyorsa? Ya benimle dalga geçerse? Bunlar kötü ve olması büyük ihtimal düşünceler. Sonuçta o da New York'lu bir kız. Yarı burada büyümeme rağmen hala buralı kızlara alışamadım diyebilirim. O kadar havalılar ki düzgün bir kız bulmak gitgide zorlaşıyor sanki. Shelia'da farklı şeyler görüyorum. Gözlerinin içinde bir ışıltı var daha önce hiçbir kızda göremediğim bir ışıltı hem de. Sonucu ne olursa olsun açılmalıyım ona! Ucunda reddedilmek olsada!

Tüm bu düşünceler arasında gidip geliyorken ve içkinin bana verdiği o dayanılmaz hazzı tadıyorken karşıdan gelen güzel bayanı nasıl farkettiğimi ben bile anlayamadım diyebilirim. Onu gözüm bir yerden ısırıyor. Daha öncede görmüştüm sanki. Gözümde bir gözlük varmışta sıcağın etkisiyle buharlaşmış gibi görsemde her yeri, tanıdığıma eminim o güzelliği. Yüzünü seçemiyorum. Biraz daha yaklaşınca belli olacak herşey. Biraz yaklaştı. Biraz daha.. Biraz daha... Bulanıklıktan gördüğüm kadarıyla tüm güzelliği ve zerafetiyle... Yok canım daha neler?

İçki üzerimde etkisini göstermeye başlamıştı. Hissediyordum. Aklımda binlerce tilki düşünceler dönmeye başlamıştı. Normalde böyle bir insan değilim içki içince kendim olmaktan çıkıyorum. Bu yüzden sık içmemeye dikkat ediyorum. Neyse, o kız bana gelmese bile ben ona giderim sanırım. Bir kaç dakikalığına da olsa Shelia'yı unutturabilir bana belki de. En azından temennim bu yönde...

Kız iyice yaklaşmaya başlamıştı. Kalbim hızlı hızlı çarpıyordu. En gereksiz yerde heyecan yapabilen bir tipim lanet olsun ki! Gerekli yerlerde ise zerre kadar heyecan duymam. Kısaca saçma bir insanım ben. Her neyse şimdi kız karşımda ve beni tanıyormuşcasına gülümsüyor. Ben de altta kalır mıyım? Gülümsedim tabii ki. Siması çok tanıdık geldi. Tanıyor muyum? Ah! Evet şimdi hatırladım Arianna! Harrison Jewell'de okuyor bu kız. Harrison Jewell'da ki çoğu kızın ismini bilmememe rağmen ve hafızamın güçlü olmamasına rağmen hemen tanımıştım bu kızı. Şaşırmıyorum artık kendime dediğim gibi saçma bir insanım ben. Elimle kibarca oturmasını işaret ettim şimdi. Aklımda ki binbir tilki düşünceyle birlikte...

Spoiler:

En son Kuzey H. McEwan tarafından Ptsi Mart 07, 2011 7:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Arianna Lucy Warren
Harrison Jewell | II. Sınıf
Arianna Lucy Warren

Gerçek Yaşı : 30

Etki Empty
MesajKonu: Geri: Etki   Etki Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 10:20 am

Bu gece göründüğüm kız olmamak için can atıyordu içimde biyerlerdeki Lucy. Sadece tertemiz birisi olmak istiyordu. New York'un muhteşem dedikodularından ya da gece hayatından kurtulmak istiyordum. Bunların gerçekleşmesi için de tek birşey geliyordu aklıma. Yine New York'un muhteşem geceleri. İçip saatlerce dans edebilirdim ve sonunda herhangi bir erkeğin beni eve bırakmasına neden olabilirdim. Evet bu gayet mantıklı olurdu. Hemen hazırlanıp çıkmam gerekti öyle de yaptım. Taksi'ye binip şöförün nereye diye sormasını beklemeden nereye olduğunu birazdan söylerim siz devam edin dedim. Nereye gideceğimi bilmiyordum. Her zamanki yerlere gitmek istemiyordum. Ama kusana kadar sarhoş olmak istediğim içinde güvenli bir yere gitmeliydim. Kiss and Fly'a lütfen dedim. Sıradan bilindik bir yerdi ama yine de içim oraya çekilmişti birden. Gitmem gerektiğini söylüyordu. Bugün duygularım çok yoğundu ve onlara uymam gerekirdi böyle günlerde. Çok zaman geçmeden clube vardım. Taksiciye parayı uzatıp üstünü almadan çıktım. Kapıdan girerken yüzüme sahte bir gülümseme yapıştırdım ve New York gecelerine daldım. Daha kapıdan girer girmez gözüme biri takıldı. Tanıdıktı. Hemde çok. Birden kim olduğunu anladım. Kuzey'di. Sir Staffordda öğrenciydi. Ve sanırım annesi yada babası Türk'tü. New York gibi bir şehirde yaşıyorsanız bu dedikoduları bilmemeniz imkansızdır. Okulumda Sir Stafford öğrencilerinden bir tanesiyle bile olsa yatmak için can atan kızlar var. Koluma çarpıpı geçen aptal bir erkeğin gülümsemesiyle kendime geldim. Leş gibi içki kokuyordu. Aptal mahluk! Konuşmasına izin vermeden Kuzey'e doğru yöneldim. Umarım beni yanlış anlamazdı. Kalbim onu istiyordu. Daha doğrusu onun yanına gitmem gerektiğini düşünüyordum. Yanına vardığımda gülümsedim. Oda bana gülümsedi ve oturmamı işaret etti. Yerime geçerken gülümsemesinin ne kadar sıcak olduğunu farkettim. Sanırım bu gece mutlu olabileceğim tek kişi'nin yanındaydım ve bundan adım kadar emindim.
''Selam Kuzey. Ben Lucy. Aslında Arianna Lucy. İstediğini kullanabilirsin.'' Benim sesimde hiç beklemediğim kadar sıcak çıkmıştı ve gülümsemiştim. Bu gece Kuzey'le huzur dolu birkaç saat beni bekliyordu. Buna hiçbirşeye inanmadığım kadar çok inanıyordum bugün.
Kuzey H. McEwan
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Kuzey H. McEwan

Etki Empty
MesajKonu: Geri: Etki   Etki Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 8:00 am

''Selam Kuzey. Ben Lucy. Aslında Arianna Lucy. İstediğini kullanabilirsin.''

Arianna, askılı mini elbisesi ona ne kadar da çok yakışmıştı. Bacaklarına bakmamak için uğraşsamda gece boyunca gözlerimi alamayacağımı şimdiden kestirebiliyorum ama bunu onu rahatsız etmeyecek şekilde yapmayı planlıyorum. Ne diyorum ben? Sanki içimde bir başkası var. Bu Kuzey değil! İçkinin etkisinden olsa gerek kıza daha da yaklaşmamı söylüyordu içimden bir ses. İçimde ki sesi dinledim ve yaklaştım.

Sheila'yı da ilk gördüğümde böyle bir elbisesi vardı üzerinde. Rengi maviydi. Takılarının, ayakkabasının rengini söylemiyorum bile. Ezberlemiştim adeta onu o gün. Yine buradaydık. Ben oturuyordum ve o önümde başka bir masaya yürüyordu. O yürüdüğü birkaç dakika, onu ezberlemem için yetmiş hatta artmıştı bile. Belki de bu yüzden bu kıza şuan o kadar yakın hissediyordum. Belki de şuan onu Sheila gibi düşlüyordum. Kim bilir?

Benim üzerimde ise başta ki iki-üç düğmesi açık olan mavi bir gömlek ve kot pantolon vardı. Kravatım ise tamamen aksesuar amaçlı takılmıştı. Güzel şeyler seçemediğim için bu konuda kardeşimden yardım alıyordum. Onun zevkine gerçekten çok güveniyorum.

"Merhaba Arianna. Beni tanıyormuşsun zaten tanıştığıma memnun oldum." dedim ve içtiğim şeyin berbat kokusu ona ne kadar haz verir bilemeden nefesimi yavaşça üfledim. Ufak bir sessizliğin oluşmasına neden olmuştu yaptığım şey. Sessizliği bozmak için devam ettim. "Sanırım Arianna'yı kullanacağım." içten bir gülümsemeyle. "Benim de iki ismim var. Tahmin ettiğin gibi biri annemin koyduğu Kuzey ismi, diğeri de babamın koyduğu Henry ismi. Dedemin ismiymiş eskiden her neyse işte. Sende istediğini kullanabilirsin." Daha bu bir başlangıçtı benim için. Onun da beni isteyip istemediğini hareketleri ve tavırlarından anlayıp ona göre davranacaktım.

"Ne içersin?"

Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

Gerçek Yaşı : 30

Etki Empty
MesajKonu: Geri: Etki   Etki Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 12:50 pm

Yanına oturduğumda o çoktan birşeyler içmeye başlamış gibi gözüküyordu. Giydiğim mini elbiseme gözü kaydı ama hemen gözlerini yüzüme geri odakladı. Kuzey'in utangaç bir tip olduğunu bizim kızlardan duymuştum. Sanırım içkinin etkisindeydi. Ben bu tür şeylere kızmazdım açıkcası. Çünkü birçok ortama girmiştim ve ayık oldukları halde bacaklarımdan gözlerini ayıramayan milyonlarca erkek olmuştu. Hoş hiçbiri umurumda değil. Bu gece eğlenmeme bakıcam.

Tekrar Kuzey'e odaklandığımda konuşmaya hazırlandığını farkettim. '' Merhaba Arianna. Beni tanıyormuşsun zaten Tanıştığıma memnun oldum.'' ardından da hiç beklemeyeceğim birşey yapıp yüzüme üfledi. Nefesinin derinliklerinden hemde bayağı bayağı derinliklerinden naneli şeker kokusu geliyordu ama içki kokusu onu bastırmıştı. Nane kokusu hala ağzının içinde dolaşıyor olsaydı bu üfleme işinden hoşnut kalabilirdim ama öyle olmadığı için öksürmemek için kendimi zor tuttum. ''Sanırım Arianna'yı kullanacağım.'' dedi benim hoşnutsuzluğumu anlamış gibi. Gülümsemeside sıcacık olmuştu. Neredeyse beni benden alıp götürecekti. Bu çocuk ayık olduğunda oldukça sevilesi oluyordu galiba. Ama utangaçlığı bu kısmı nötrlermiydi bilmiyorum. Sevilesi olmasa da Manhattın gibi bir yerde onun gibi birisinin olması oldukça umut verici. ''Benim de iki ismim var. Tahmin ettiğin gibi biri annemin koyduğu Kuzey ismi, diğeri de babamın koyduğu Henry ismi. Dedemin ismiymiş eskiden her neyse işte. Sende istediğini kullanabilirsin." Açıkcası ikinci ismini bilmiyordum. Henry ha? İngiltere kralı vardı sanırım bu isimde. Şuan önemli değildi. Bence Kuzey ismi daha güzeldi. ''Ne içersin?'' diye sordu tanışma faslı bitmişti. Gülümsedim. ''Sen ne içiyorsan ondan. Ne de olsa kendim gelmeme rağmen senin davetlinim. Ama umarım bira falan içmiyorsundur. Çünkü bu gece tercihim viskiden yana.'' Göz kırptım ve elimi çantama attım. Telefonum aklıma gelmişti. Aslında niyeim telefona bakmak bahanesiyle ekrandan kendime bakmak olucaktı. Sanırım utanmıştım. İlk defa oluyordum böyle. Sanırım herşey Kuzey'den kaynaklanıyordu. Yine de telefona bakmak yetmedi. ''Afedersin Kuzey. Lavobo'ya gitmem gerek. Makyaj tazelemesi.'' yine gülümseyebilmiştim. Başka yapabileceğim birşey yoktu. Ona yaklaşmak için delirsem de bu gece kendimi stopluyordum. Hemen lavobo'ya gidip makyajıma baktım. Rujum şükürler olsun ki duruyordu. Kaliteli makyaj malzemesi kullanmanın faydaları. Ama yine de üzerinden bir ton geçtim. Gözlerim, fondotenim tamamdı. İşte yine hazırdım. Yanaklarım kızarmamıştı. Şükürler olsun! Kızardıysa bile kızarıklık kısa sürmüştü. Hızlıca Kuzey'in yanına yürüdüm. İçkiler gelmişti. Yanına otururken ''Afedersin. Umarım bekletmemişimdir.'' dedim. Sesim istemeden de olsa çekici çıkmıştı. Hay aksi! Bacak bacak üstüne attım ve içkime yöneldim. Bir yandan da umarım bu gece mahvolmaz diye dua ediyordum.

Etki
1 sayfadaki 1 sayfası