Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.

+4
Esta Lilith Vondecart
Stella Wilson
Traviata Volante
Sebastian Foire
8 posters
YazarMesaj
Sebastian Foire
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Sebastian Foire

Gerçek Yaşı : 28

Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Empty
MesajKonu: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 6:30 am

Kısa Olarak Anlatayım Kendimi.Gözlerim Ve Saçlarıma Hayranım Güneşte Gözlerimin Siyah Bölgesi Etrafındaki Küçük Bir Alanda Yakından Farkedilecek Şekilde Sarı Renk Hakim Olur.Normalde İse turkuvaz ve koyu mavi Renkleri Arasındadır.Saçlarım Bazen Sarı-Bazen Kahverengi Bazen Açık Siyahimsidir.Anlamadım Bende Mi Birşeyler Var.Fiziki Özelliklerimi Yazmama Gerek Yok Sanırım.Müziği Çok Severim-arada nadir nadir başka türlere yönelsemde çoğunlukla Rock şarkı dinlerim-,Bateriye Hayranım.Dave Lombardo'nun Uzaylı Olduğuna İnanan İnsanlardanım .Herneyse Polisiye Romanlar (Kanla Dolu Olanlar Tercihim) Hep Favori Kitaplar Listemdedir.15 Yaşında Bir Psikopatım Yani Kısacası ^^

Taam vurmayın baaaa
Traviata Volante
Harrison Jewell | II. Sınıf
Harrison Jewell | II. Sınıf
Traviata Volante

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 7:28 am

Hani 16dn lan. hah ?
Elini cenesine verecegim cocuk, hosgeldin Very Happy
Stella Wilson
Harrison Jewell | III. Sınıf
Stella Wilson

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 8:27 am

Diğer siteden çok az tanıyorum seni, yine de hoşgeldin.
Sebastian Foire
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Sebastian Foire

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 10:00 am

Tiberia Sulkin demiş ki:
Hani 16dn lan. hah ?
Elini cenesine verecegim cocuk, hosgeldin Very Happy

sen 16 de.Dişimi çektiler bugün zaten na kolum kadar sağlam kökü varmış,senin bedduan yüzünden çekildi.

Stella Wilson demiş ki:
Diğer siteden çok az tanıyorum seni, yine de hoşgeldin.

Yinede hoş buldum o zaman ^^
Esta Lilith Vondecart
Esta Lilith Vondecart

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 10:09 am

İlk okuduğumda insan mı lan bu.? dediğim kişisin. Saçların, gözlerin ve hoşlandığın şeyler.. Şu an sana tapmak istiyorum Shocked Neyse tanıştığıma memnun oldum Cool
P. Juliet Prideaux
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Harrison Jewell | IV. Sınıf
P. Juliet Prideaux

Gerçek Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 12:17 pm

Biliyorum seni birkaç siteden ehe hoşgeldiiin Very Happy
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 12:45 pm

LAN BONİYİ ÖPEN ÇOCUK. KJDFLKFJLDSK.
Ne yazacağımı şaşırdım olom, dlkjsalkf, gülşah ben zaten biliyosundur heralde artık, hoşgeldin cınıms.
Camilla F. Demonceaux
Camilla F. Demonceaux

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 12:50 pm

Lan ben mi rüya görüyordum, Saygın bayağı vardı buralarda ya? Ne hoş geldini oloom? askdjfg
Ne diyem, mahmut mu diyem diye bir espri yapmayacağım ve direk şey diyeceğim: Seni yakından tanıdığımıza sevindim falan askdjaskdjsaj
Rezil bir insanım, başlı başıma di mi. Yes.
Sebastian Foire
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Sebastian Foire

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 1:41 pm

Esta Lilith Vondecart demiş ki:
İlk okuduğumda insan mı lan bu.? dediğim kişisin. Saçların, gözlerin ve hoşlandığın şeyler.. Şu an sana tapmak istiyorum Shocked Neyse tanıştığıma memnun oldum Cool

tapmamalısın bence.sonra hüsranlar büyük oluyor.bknz.annişim Very Happy bende memnun oldum ^^

P. Juliet Prideaux demiş ki:
Biliyorum seni birkaç siteden ehe hoşgeldiiin Very Happy

İvit hatırlıyorum ki ben seni.hışboldummm ^^

Bonnie Hadwyn demiş ki:
LAN BONİYİ ÖPEN ÇOCUK. KJDFLKFJLDSK.
Ne yazacağımı şaşırdım olom, dlkjsalkf, gülşah ben zaten biliyosundur heralde artık, hoşgeldin cınıms.

asdf.keniston beni dövcek yakaladığu ilk yerde filan Very Happy
Şaşırma,hiç olmadı küfredin.sorun etmem yani Very Happy hoşbuldumm ^^

Camilla F. Demonceaux demiş ki:
Lan ben mi rüya görüyordum, Saygın bayağı vardı buralarda ya? Ne hoş geldini oloom? askdjfg
Ne diyem, mahmut mu diyem diye bir espri yapmayacağım ve direk şey diyeceğim: Seni yakından tanıdığımıza sevindim falan askdjaskdjsaj
Rezil bir insanım, başlı başıma di mi. Yes.

Hipnozdasın bi dekke şimdi yani.asdjhk-atmosferi bozdun yaaa-
mahmut'tan espriyi nasıl çıkardın ya ve yaklaşımından aynı insan grubundan olduğumuzu anladım ' yaşasın reziller' filen işte.Neyse işte hoşgelmişim -ben hoşgeldin demedim ki deyip atmosferi bozma-
Summer Warner
NY Halkı
 NY Halkı
Summer Warner

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 1:49 pm

Bi ben tanımıyomuşum her halde seni Pönar'ın yanında çok cahil hissettim şimdi kendimi Very Happy Sıla ben de ama başta anlattıklarını hiçbir şey anlamadan ve kafamda canlandırmadan okuduğum için bir sempati oluşmadı o kısımda. Sonra dedin bateri dedin, polisiye dedin orda yavaş yavaş ısındım, evet.
Sebastian Foire
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Sebastian Foire

MesajKonu: Geri: Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.   Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 1:54 pm

Summer Warner demiş ki:
Bi ben tanımıyomuşum her halde seni Pönar'ın yanında çok cahil hissettim şimdi kendimi Very Happy Sıla ben de ama başta anlattıklarını hiçbir şey anlamadan ve kafamda canlandırmadan okuduğum için bir sempati oluşmadı o kısımda. Sonra dedin bateri dedin, polisiye dedin orda yavaş yavaş ısındım, evet.

Aslında bugüne kadar çoğu sitede bulundum aklıma gelen üyeliklerim şunlardır ; Darqsoul Rouvas,Darqsoul Staner,Myrna Tudor,Marximno A. Buio,Marximino A. Buio.bitti Very Happy Normaldir ya ben bile yazdıklarıma anlam yükleyemiyorum,sadece yazıyorum canlandırmadan olayları,içgüdüsel olarak yani.sobamız vardır yakarız ısınırız -lanet olsun kendimden iğrendim lan-

Saygoş,Saygon,Saygıgış,Saygın.
1 sayfadaki 1 sayfası