Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.

+15
Artemis Nina McClaire
Traviata Volante
Alex Miller
Meredith Keniston
X. J. Aida Beaumont
Ariadne P. Areleous
Kyria Jerdet
London A. Delablanchet
Stella Wilson
Summer Warner
Montel Tristan Porter
Skyler Keniston
Rosslyn Wallace
Esta Lilith Vondecart
Sebastian Foire
19 posters
YazarMesaj
Sebastian Foire
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Sebastian Foire

Gerçek Yaşı : 28

sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Empty
MesajKonu: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 1:00 pm

Zordur lan,15 yıldır çektiğim çiledir ama eminim abi değecek buna.her neyse bahar gelince sen sırtında çantanla eve giderken yolda arkadaşını bir kızla görürsün ya gelirler hani o sap halinde görürler yazıktır,ayıptır,yani yapmasınlar en azından.

bir de şöyle bir vaka vardır insan kendinden utanır " bu da bulmuş lan " dedirir ;

sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. 189562_137991446266128_137522739646332_203511_3213382_n

adamın seksiliğine lafımız yok da abi bilemiyorum yani,o mesajı yazan kızı tahmin edemiyorum.Yokluk da bile gideri olmayan bir kızdır -düşünceme göre tabisiki- çok konuştum susuyorum.
Esta Lilith Vondecart
Harrison Jewell | III. Sınıf
Esta Lilith Vondecart

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 1:06 pm

Tam hayallerimdeki tip cyclops ( sakın ciddiye almayın Very Happy )
Heyneyse o mesajlar beni öldürdü ama. İngilizcesi mükemmel^^ Imm.
Rosslyn Wallace
Harvard | II. Sınıf
 Harvard | II. Sınıf
Rosslyn Wallace

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 1:07 pm

HAHAHAJKSDHFKSD.
Güldüm gerçekten, abi nedir bu insanlarda sevgili takıntısı, git ananı sev, kankanı sev, otu sev, börtüyü böceği sev, bir ayıyı sevmeye ne gerek var? dlksşldka.
xxx sevgili istemeyen kız. xxx
Sebastian Foire
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Sebastian Foire

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 1:09 pm

Esta Lilith Vondecart demiş ki:
Tam hayallerimdeki tip cyclops ( sakın ciddiye almayın Very Happy )
Heyneyse o mesajlar beni öldürdü ama. İngilizcesi mükemmel^^ Imm.

arkadaş seksi yani herkesin hayallerindeki tip Very Happy
what ken ay du sammmetiaaaaames Very Happy

Rosslyn Wallace demiş ki:
HAHAHAJKSDHFKSD.
Güldüm gerçekten, abi nedir bu insanlarda sevgili takıntısı, git ananı sev, kankanı sev, otu sev, börtüyü böceği sev, bir ayıyı sevmeye ne gerek var? dlksşldka.
xxx sevgili istemeyen kız. xxx

Okulda bütün gün gey muamelesi gören insan sen değilsin ama değil mi ha değil mi.yemin ederim bıktım lan 15 yıllık emeğimi bir kenara atıp biriyle çıkıbilitem bile olmuştu hatta.
Esta Lilith Vondecart
Esta Lilith Vondecart

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 1:16 pm

Sevgilisi olmayan erkeklere neden gay muamelesi yaparlar anlamam. Sevgilisi olmayan kızlara Lez diyo muyuz biz.? Erkeklerin saçmalığı bence asdfgdfg Very Happy
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 2:25 pm

abi sevgilisi olup, yanında bulunmadığından sap gibi kalmak da var şunun şurasında, bunları mı dert ediyosunuz siz. yapmayın abi, yapmayın...
Montel Tristan Porter
Spor Eğitmeni
 Spor Eğitmeni
Montel Tristan Porter

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 2:45 pm

Abi bırak allah aşkına. Kimseye aşık olmuyoruz, ya da kimseyi sevmiyoruz diye adımız abazana çıkıyo. Şu kıza güzel diyorsunuz, daaaaaaaan. Abazan oluyosunuz. Lan beğendim sadece, tecavüz mü ettim? asdfghj.
Summer Warner
NY Halkı
 NY Halkı
Summer Warner

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 1:57 am

Saçma bir şey bence sevgilisi olanlara bu muameleyi yapmalı ben istediğimi yaparım, ben özgürüm abi sen değilsin. Bence burda karşı tarafa acımak lazım. Kendi kendimi severim ben gerekirse.

Dipdipnot:
-sen bana pich demişsin
-sana hiç yakıştıramadım
-hiç kimse bana pich diyemez
-senin bana söylediğin lafı sana iyade ediyom
-niye cevap vermiyorsun
Stella Wilson
Stella Wilson

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 3:51 am

Hayır Sıla! Hidayet benim aşkım. O kadar cix birini görmedim. Sen benim hüdoma sulanmışsın. Sana hiç yakıştıramadım. Hiç kimse benim hüdoma sulanamaz. Senin benim manitama sulanmanı bir köşeye intikam alınacak diye yazıyom. Neden cevap vermiyorsunn?? asdgajsdasdasd Hidayet aşktır, candır, idöldür. Hayattır. Başlıkla ne alakam kaldıysa..

Bu arada yukarıdaki çocuk bence gayet iyi daha kötüsünü gördüm bizim mahallede oturuyo atıyım mı buraya. Aha evet. Bekleyin..
bakmadan önce 10 kere düşün derim:

bu arada bende sapım. belirteyim, kimseyi beğenmem, beğendiklerimi de bıktırırım. bir köşede bir garip sapım yani var mı? başlığa da kötü daldık baba.

En son Stella Wilson tarafından Perş. Mart 10, 2011 3:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
London A. Delablanchet
London A. Delablanchet

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 3:54 am

Şaka bir yana bu başlık özel hayata tecavüzle sonlanacak. ksadjfg
Kyria Jerdet
Kyria Jerdet

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 4:23 am

Denize düşen yılana sarılır mı desem, aşk bu ota da bo*a da mı desem bilemedim. Hayır yok kız yine güzel gibi. Ama oğlan... Yorum yok.
Ariadne P. Areleous
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Ariadne P. Areleous

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 7:51 am

Teanrım, insanları anlayamıyorum.
GERÇİ KIZ HAKLI, BİZ HOŞ HOŞ İNSANLARI BEĞENİYORUZ NE OLUYOR, ÖKÜZ ÇIKIYOR. <3
@Eliza baksın buraya. sdalkjf
X. J. Aida Beaumont
Model & Tasarımcı
 Model & Tasarımcı
X. J. Aida Beaumont

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 8:00 am

Summer Warner demiş ki:
Saçma bir şey bence sevgilisi olanlara bu muameleyi yapmalı ben istediğimi yaparım, ben özgürüm abi sen değilsin. Bence burda karşı tarafa acımak lazım. Kendi kendimi severim ben gerekirse.

Dipdipnot:
-sen bana pich demişsin
-sana hiç yakıştıramadım
-hiç kimse bana pich diyemez
-senin bana söylediğin lafı sana iyade ediyom
-niye cevap vermiyorsun

Bu yoruma 10
Meredith Keniston
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Meredith Keniston

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 3:35 am

Evet, sınıfın bir köşesinde millet sevgililerinden bahsederken kenarda kalmak biraz kötü oluyor. Neyse ben de kitap okuyayım bari diyerekten kendini avutan kız modeli. O da bir şey değil kitaplarda bile hep aşk var, asdfg. Evet, insan böyle cins cins kişilerin sevgilileri olduğunu duyunca bir kötü oluyor. Ama en iyisi beklemek, millet her güne bir sevgili yapar biz bekleriz belki en uygununu buluruz ömür sürer, asfgfsdg olmayacak biliyorum ama. Ayrıca sevgilisi olmayanlara lakap takılması ve dışlanması benim de hiç hoşuma gitmiyor. Sonuçta senin yaşaman sevgilin olup olmamasına mı bağlı anlamıyorum ki. Hayır hava değil su değil ihtiyacımız yok. Zamanı gelince o da olur.
Alex Miller
Harvard | I. Sınıf
 Harvard | I. Sınıf
Alex Miller

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 6:16 am

köşede değil efendim bu, çiftin yanında kıza da bir şey söylemezsiniz. ya da tam tersi.
kıkırdarsanız bir diğeri bakar.
sap olmayacak işte, o sap çok fazlalık oluyor. çift olarak gezsinler, yes.
Traviata Volante
Harrison Jewell | II. Sınıf
Traviata Volante

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 9:32 am

Meredith Keniston demiş ki:
Evet, sınıfın bir köşesinde millet sevgililerinden bahsederken kenarda kalmak biraz kötü oluyor. Neyse ben de kitap okuyayım bari diyerekten kendini avutan kız modeli. O da bir şey değil kitaplarda bile hep aşk var, asdfg. Evet, insan böyle cins cins kişilerin sevgilileri olduğunu duyunca bir kötü oluyor. Ama en iyisi beklemek, millet her güne bir sevgili yapar biz bekleriz belki en uygununu buluruz ömür sürer, asfgfsdg olmayacak biliyorum ama. Ayrıca sevgilisi olmayanlara lakap takılması ve dışlanması benim de hiç hoşuma gitmiyor. Sonuçta senin yaşaman sevgilin olup olmamasına mı bağlı anlamıyorum ki. Hayır hava değil su değil ihtiyacımız yok. Zamanı gelince o da olur.

Cooook haklsn.
Ama aticam ben kendimi, kskaniyomus yaziikkk.
Artemis Nina McClaire
Artemis Nina McClaire

Gerçek Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:27 pm

Sap olmak kötü kötü çok kötü. "Olm sen erkeklerle bile doğru düzgün konuşabilen biri değilsin kii ne sevgilisi" diyorum ama arada özenmiyor değilim. Gerçi böyle iyiyim ben ama... Öff. Sağ olun ya, damar noktadan vurdunuz asdfg :p

O bu değil de, harbi şu lakap işi kötü. Hayır yani, var da biz mi istemiyoruz sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_biggrin Valla tercih değiştirecem bir gün bu insanlar yüzünden sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_razz

En son Dianna Nessié McClairé tarafından C.tesi Mart 12, 2011 2:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Moira N'wak
Moira N'wak

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:29 pm

İki çiftin yanında bir sap olduğum gibi, önümde bir tek birlikte olmadıkları kalan sevgililer yanında sap gibi kalmışlığım da olmuştur, evet.
Matthew Hudson
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Matthew Hudson

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:57 am

Bu çocuk kendine sevgili bulsun ben Angelina Jolie ile çıkarım dediğim çocukların bile kendine kız bulmasıyla intiharın eşiğine gelme durumu. Very Happy
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 11:12 am

Skyler Keniston demiş ki:
abi sevgilisi olup, yanında bulunmadığından sap gibi kalmak da var şunun şurasında, bunları mı dert ediyosunuz siz. yapmayın abi, yapmayın...

Burda bir dert yanma görüyorum Very Happy Çünkü aynı şeyde yüzde 90 benim başıma gelicek Very Happy Erkek arkadaşımın mezuniyetine gidemicem ve oda ben yanlız mı kalıcam triplerine giricek Very Happy

@Sebastian Şu sevgiliniz yok diye gay muamalesi
yapmalarından bazıları da kızları harcıyo yeani :T cık cık cık. Şu kız
kullanma meselsine de değinmicem.

Mnestra d'Labre
Mnestra d'Labre

MesajKonu: Geri: sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.   sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 11:11 am

Ya oturup herekse sevgilisinden bahseden insanlar var. Mesela pek hoşlanmadığım bi kız var sınıfta kızın sevgilisiyle ne yediğin biliyorum be. Serviste bağırıyo "Dün onu yaptııııııık, bunuuu yaptııık. Sonra ayrıldııııık az önce barııııştık yine ayrıldık ama bu kez ciddi."
Bi de hiç sap hissetmedim ben ya. Ne biliyim sevgilim olsun istemedim. Ama geçen gün arkadaşım çok pis çemkirdi bana sap gibi kaldım lan bi daha çağırma diye. Korktum. asdafa

sevgilisi olmayıp,bir köşede sap kalmak.
1 sayfadaki 1 sayfası