Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Jeremy Jimmy Monteiro

+20
Henrietta Noel de Lune
Mnemosyne Petridis
Luther Frederic Adler
Raven Hamilton
Desiree Schult
Victorola Salvatore
Stella Wilson
Moira N'wak
P. Juliet Prideaux
Scarlet Sasha Salvatore
Madeleine Garett
Summer Warner
Esta Lilith Vondecart
Alejandrina C. Dolores
Aurelia V. Nythania
Lillian Hyde
Georgia McLaren
Aurélia B. Morrison
Crystal Morrison
Jeremy Jimmy Monteiro
24 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

Gerçek Yaşı : 30

Jeremy Jimmy Monteiro Empty
MesajKonu: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:50 pm

Jeremy; 17 Temmuz 1993'de Arizona'da doğdu.Babası 4 yaşında iken uçak kazasında vefat etti.Bir tane üvey kız kardeşi var.Yengeç burcu.1,87 boyunda buğday tenlidir.

Luther Frederic Adler

Skandallarla kendine can veren bu okulda diğer öğrencilerin aksine beni bir kadın avcısı gibi görmeyip, daha çok bir dost olarak gören nadir kişilerdensin.Evet çok ortak yönümüz var ancak sen iyisin işte çoğu kişi seni sever ama ben öyle değilim.Belki de ben istemediğim için çoğu kişi beni sevmiyor ama sonuçta yandaşımsın ve hep öyle kalıcaksın.

Mnmesyone Petridis

Henüz bu okulda ismini bile duyan kişilerin bile olmadığına yemin edebilirim ama elime öyle bir koz verdin ki seni istersem tüm okula duyabilirim.Şu gizliden hayranlıkları hiç anlamam ve hoş karşılamam ama hayran olduğun kişi Luhter olduğundan seninle bir süre daha eğlenebilirim ne dersin güzelim?

Stella Wilson

Bazen hayatımda yerin olmadığını düşünürken bazen senin yerinin kimsenin anlayamacağı kadar özel bir yer olduğunu unutmuyor değilim ama kendimizi kandırmayalım.Çocuk değiliz birbirimizden hoşlandık ve bunları kendimize bile söyleyemezken tek gecelik bir ilişki yaşadık. Sence yaşadığımız bu 3.türden ilişkinin adı ne olabilir ki?

Henrietta Noel De Lune

Evet asyalılara karşı bir zaafım var ama daha çenesini tutamayan bakire gibi gözüken asyalıların hiç şansı yok.Arada bir gülmeyi öğrenmesi lazım sonuçta bir ağız hareketidir sağlığı için en azından.Her zaman unutuyor buranın Mannathan olduğunu ve küstahlığını da yapmaktan geri kalmıyor ama çok az kaldı kayaya çarpmasına. Elbette ki biri onu dizginleyip sürtük kızlar sürüsüne ilave edecek.

Alieer V Eldricht

O kadar çömez, tipik Mannathan kızı arasında dikkatimi çekmeyi başarman bile benim için yeterliydi aslında. Nasıl olurda bu kadar yakın olmuştum, bu kadar bağlanmıştım sana bilmiyordum ama tek bildiğim şu sahte dostluklarla süslenmiş hayatın bana getirdiği nadir artılardan birisin.Seni paylaşamam, paylaşmam, paylaşacağım kişiyi de.. neyse severim seni bilirsin.

CrystalMorrison

Kalbimin varlığına inandığım zamanlar görmüştüm ve aşık olmuştum sana sanırım yani aşık olduğuma inanmıştım en azından.Tamam herşey güzel gidiyordu ama aşk'ın bile varlığına inanmayan biri ile ne kadar devam edeilirdi ki. Bazen söylemiyor değilim çıktığım kızlar arasında en düzgünü ve en pişman olduğumu ama sonuçta geride kaldı ve sende bitmek bilmeyen Monteiro arşivinde en güzel sayfayı kaptın.

RamonaLindström

Queen olmuş Mona, yakışır ona diyorum.Onu ilk gereksiz babamın gereksiz arkadaşlarının ve gereksiz çocukları arasında görmüştüm ama ona karşı bakış açım değişmişti.O kadar çocuk arasından sadece onunla konuşmuş, birşeyler paylaşmış olsamda şuan pek samimi değiliz.Ne diyim yolu açık olsun^^

Camilla Weitz

Ah bu kız benim dişi versiyonum gibi birşey.Onu severim herşeyimi anlatırım ki neredeyse beraber olduğum bütün kızları bilir.Benden birşey saklamamasını isterim ki saklamaz çünkü bana güvenir.Küçük kız kardeşlerim sıralamasında ilk üçtedir ama diğerleri kadar olaylı değildir.Yeri başkadır onu da severim^^

MartiusGriswold

En yakın arkadaşlarımın ikincisi oluyor.Luther'A göre daha eğlencelidir gezmeyi uçmayı iyi bilir ve ondan önemlisi sadıktır da.Luther ile sonradan arkadaşlıklarının gelişmesini umut ediyorum.Kendime rakip görmüyorum ama onları hep yanımda ve arkamda görmek istiyorum.Herşeyimi en rezil halleri ile bilen nadir insan^^

Arianna Bennet

Liseye yeni başladığında tanışmıştım bu masum kızla.Onun yanına geldiğimde saflığın ve mutluluğun hormonal kokusunu 5 metre öteden alıyordum ancak konu yalan, seks yada entrika olunca aranıcak en son kişi oluyordu.En yakınlarımdan bir tanesi olmasına rağmen bakirelikle geçen lise yıllarını ziyan ediyor ona hep söylerim.

P. Juliet Prideaux

En yakınlarımdan bir tanesi daha. Kızların arasında kişiliğine en hayran olduğum şüphesiz odur ama Martius ile olanlar grup içinde biraz huzursuzluğa neden olmuştu ama onlar bunu geride bıraktıysa biz neden bırakamayalım. Onun harici tek sevmediğim huyu Brianna ile fazla takılıyor ama elbet görecek onun nasıl biri olduğunu canım arkadaşım.

Daniel Evans

Senle hiçbir sorunum olmamasına rağmen senin saf arkadaşın bana aşık olmuştu ve sen bana nedensiz bir nefret duymaya başlamıştın.Tamam onu biraz ağlatmış olabilirim ya da ezmiş ancak benden neden bu kadar nefret ettiğini çözmüş değilim Evans.Aslında böyle yaparak benim aklımda soru üretiyorsun biliyormusun Evans.Kanka diye geçiniyorsun ama daha da yakınsın ona. Neyse gelecek günlerde elbert bir açığın yakalanır.Bol şans Evans.

Grace Neva Geldeard

Daniel denen çocuk ile aramızın bozuk olmasının baş nedeni sendin değil mi?Evet ilk yılında çoğu kız büyük sınıflardan birine aşık olurdu ama sen en kötüsüne aşık olmuştun kızım.Şuan onu sevmiyorum desen de ya da benden nefret ettiğini herkese söylesen umrumda değilsin canım benim.

MarkusEastham

Sir Stafford'un öğrenciler ile anlaşabilen nadir öğretmenlerinden bir tanesi kendisi.Genç olmasından kaynaklanan avantajları yıl içinde bize dokunduğu gibi kendisi ile bir öğretmenden daha çok bir arkadaş gibi samimiyet kurduğumuza inanıyorum.Neyse okulda başımız sıkıştığımızda ilk gideceğimiz yer olarak ta düşünürüm kendisini.

Alexander Matthew Morgan

Seninle nasıl tanıştığımı hatırlamasam da ilk defa seni aynı oda da sabahladığım onca çıplak insan arasında görmüştüm. Aslında okulda seninle fazla muhabbetimiz olmasa da içki ve eğlence denilince aklıma ilk gelenlerden birisin.Eğlenmeyi, eğlendirmeyi çok seviyorsun bunu kendi gözlerimle gördüm ancak senle olan pamuk ipliğine bağlı dostluğumuz iki kadeh votka dan öteye gidemez Morgan.

En son Jeremy Jimmy Monteiro tarafından Ptsi Ağus. 08, 2011 10:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Crystal Morrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Crystal Morrison

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:51 pm

Eski sevgili olsun mu kii ?
Aurélia B. Morrison
Harrison Jewell | III. Sınıf
Aurélia B. Morrison

Gerçek Yaşı : 26

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:51 pm

Eski sevgili ya da fazla olmasa da yakın arkadaaş.
Georgia McLaren
Georgia McLaren

Gerçek Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:52 pm

Yakın arkadaş ama geçmişleri olsun.
Lillian Hyde
Lillian Hyde

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:52 pm

Bilmiyorum ki dost olsunlar diye baktım acımasız falan çıktı adam sdf. Bilmem arkadaş gibi bişey olabilrler.
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:58 pm

Crystal;

Olabilir ekliyorum sende ekleyebilirsin.

Aurelia;

O zaman senle de eski sevgili olabilir.Hatta ikizlerin bir ara aralarının açılmasına neden olmuş olabilir.

Georgia;

Beyza seni tek geceliklere yazmayı düşünüyorum ama aklının bir köşesinde hala duruyor olabilirsin.

Lilian ;

Tamam arkadaş olsunlar o zaman.

Bu arada sizlerde beni ekleyin ben tek tek yazmasam olur sanırım..
Georgia McLaren
Georgia McLaren

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:59 pm

Ne yalan söyleyeyim tahmin etmedim değil. Tamam olur uygun gibi. Yaparız bir ara bi'şeyler
Aurelia V. Nythania
Aurelia V. Nythania

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 1:04 pm

Sevgili olsunlar mı Relia ile? ^^.
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 1:12 pm

Olabilir ancak aralarındaki ilişki fazla sağlam olmasın.Bir nevi mükemmeliyet ilişkisi olabilir.Yine de güzel kurgular çıkabilir.
Alejandrina C. Dolores
Alejandrina C. Dolores

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 1:45 pm

Hmm, ne olur ki bana?._. Şehvet düşkünlüğün şu sıralar aşırı ürkek olan Alejamızı korkutup senden kaçmasına sebebiyet veriyor, ve Nathaniel de bunun farkında oluyor olabilir. Bu konuda nasıl düşüneceğin kısmına karışmıyorum, zira başkalarının rp karakterlerine yön vermek adetim değildir ._. Fakat eğer bu kurguyu kabul edersen her karşılaşmalarında Alejanın aklından geçen çeşitli uydurmasyon kurgular ile yanındayken kafayı yedirtmeyi planlıyorum, asfsadjg
http://aichounosekai.blogspot.com/
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 1:57 pm

Olabilir garip bir arkadaşlık isterim doğrusu..
Esta Lilith Vondecart
Esta Lilith Vondecart

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 1:58 pm

Imm.. Olsunlar mı ki sevgili.?
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 2:13 pm

İstersen bir süre platonik kalsın sonra ben sana dğer veririm ama sen istemezsin sonra da bişrey olmaz ama hep bir zarflaşma söz konusu olabilir.
Summer Warner
NY Halkı
 NY Halkı
Summer Warner

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 3:08 pm

Vic'in eski sevgilisi olabilirsin. Şimdi de çıkarlara dayalı bir ilişkiniz olur Vic'in tüm arkadaşları gibi.
Summer da nefret etsin senden. Summer'ın ilk nefret ettiği insan, evet Very Happy
Madeleine Garett
Solist & Gitarist
 Solist & Gitarist
Madeleine Garett

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 1:28 am

Şehvet düşkünlüğü demişsin, sevgili bulmuşsun ya bara gel takılalım dicektim. Razz
Scarlet Sasha Salvatore
Scarlet Sasha Salvatore

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 5:36 am

İyi bir çıkar ilişkisi olabilir aralarında kişilikleri her ne kadar benzesede senin karakterinin iyi yönü daha ağır basıyor diyebilirz. Seni yoldan çıkaran zararlı bir arkadaş olabilirm. Tüm kötü şeylere benim sayemde bulaşmış olabilirsin. Ne bileyim sevgilin falan kıskanır benden. Bişeyler ayarla işte Very Happy
Aurélia B. Morrison
Aurélia B. Morrison

Gerçek Yaşı : 26

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 5:48 am

Biliyorsun. ' (:
P. Juliet Prideaux
P. Juliet Prideaux

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 9:49 am

Ekle beni de bir yerlere. Olumlu olsun ama asdf
Moira N'wak
Moira N'wak

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 10:16 am

Moira ile aranızda yakınlaşma olsa da yaş farkı sadece arkadaş olarak kalmanızı sağlamış.
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 10:56 am

Herkesi eklemeye başlıyorum.
Stella Wilson
Stella Wilson

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 5:19 am

Evan olmasa rp partnerin ben olurdum tabi, bu doğru.. Ama tek gecelik bir ilişki geçirip silip atmak istemiyorum seni bebeğiim Smile Şimdi biz senle yakın arkadaşız, hem de çok. Olmazsak döverim zaten seni.. Ama bir gece, fazla sarhoş olduk yakınlaştık. Birbirimize seni seviyorum dedik. Ama ertesi gün bunları unutmaya karar verdik. Çünkü ; ben bakire, sen de bakir değildin artık felan filan. Kimsenin bilmediği bir -sevişme-leri olsun geçmişte. Birbirilerinin ilkleri. Bunu gizliyolar, iyi arkadaş havasındalar. Olur mu canıım? Saçmaladım. Sen yaz bir şeyler işte ya... Öpüyorum seni
Victorola Salvatore
Princeton | I. Sınıf
 Princeton | I. Sınıf
Victorola Salvatore

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:20 am

Summer'a saymış yalnız direk Very Happy Sakin arkadaş o kadar da nefret etme yahu safdır o acıcık o kadar Razz Very Happy
Vic'le de tanışmamışsın, sonra mı tanışacaksın? Very Happy
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimePtsi Mart 14, 2011 7:35 am

Tamam stella birazda ekliyorum.vic'le nasıl kurgu olsun bende bilmiyorum.

Aurelia V. Nythania
Aurelia V. Nythania

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeÇarş. Mart 16, 2011 11:15 am

Nathaniel McLother demiş ki:

Aurelia Nythania : Bazı dedikodulara göre benden hoşlanıyormuşsun.Tamam bazı konuşmalarımız arkadaşça değildi ve masum bir öpücük.Ama seni sevmiyorum sadece biraz etkilendim bu kadar.Benim sevdiğim biri var.Sende kalbini başka rotaya çevirsen iyi olur güzelim ne dersin ?
Kurgu böyle değilde şöyle olasa: Bir ara ikiside birbirlerindne hoşlanmışlardır ama Relia Nath'in kendisine uygun olmadığını düşünüp vazgeçmiş ve onu kendinden soğutmuştur?
Desiree Schult
Desiree Schult

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Jeremy Jimmy Monteiro   Jeremy Jimmy Monteiro Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 8:27 am

Anne baba tarafından tanışıyoruzdur, iyi anlaşıyoruzdur. Takılıyoruzdur. Arkamı toplarsın, arkanı toplarım. Dost yani.d

Jeremy Jimmy Monteiro
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Monteiro's BlackBerry
» Jeremy Dwain