Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Ben niye burdayım? Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Ben niye burdayım? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Ben niye burdayım? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Ben niye burdayım? Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Ben niye burdayım? Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Ben niye burdayım?

+15
Delilah Cheshire
Josefine Abrahams
Dimitri Alkaev
Desire Belcourt
Rosemarie Delacrousé
Celestine Trussoni
Summer Warner
Mnestra d'Labre
Priscilla Myracle
Loren Coleman
Pixie Swan
X. J. Aida Beaumont
Monica Morwell
Marion Vallières Beaumont
Bonnie Hadwyn
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Gerçek Yaşı : 28

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:54 am

Dedim ki kendime lan salak herkese hoşgeldin bende gülşahtı yok bıdı bıdı vik vik bik bik ötüyosun kendine niye bi tanıtma konusu açmıyosun? Hayır şimdi konuyu açtım ama ne yazıcağım da aklıma gelmiyo hani, böyle bi mallık söz konusu bende. Neyse klasik bi başlangıç her zaman işimizi görür.

Herkese selam, ben gülşah 16 yaşıma basmış lisede sanki taşlı yolda topuklu ayakkabı giyiyip yürüyomuş gibi tökezleyip duran, hiç ders dinlemeyip ve çalışmayıp sonrada anne ben 16 aldım öhüü böhüü diye ağlayan normal ergen triplerinde tipik bi gencim.

Evet, ben niye burdayım? Eliscağzımın korkuyla gelip bana - neden korkuyla çünkü ben atarlı bi ergenim - site açtım demesiyle ve benim buna kızmayıp bu sitenin rpg aşkımı yeniden uyandırmasıyla burdayım. İyi ki burdayım, iyi ki doğdum. - megolomanlıkta sınır tanımam ama önce insan kendini sevmeli dimi? bakmayın böyle dediğime aslında kendimden nefret ediyorum. -

Genelde böyle dıştan itici, salak, beyinsiz biri gibi görünsem de aslında canayakınımdır, gerçekten. Böyle tanıyan çoğu insan beni sever. Yalnıız, kötü tarafıma denk gelmemenizi tavsiye ederim. Çünkü ben ciddi anlamda fazlasıyla atarlı bi gencim. Neyse işte ben kitap falan okurum yani, çoğu kızın aksine voleybol oynamayı değil de basketbol ve futbol oynamayı severim. Öyle bir gülerim ki tüm mahalle inler o derece ldhklhgdsf. Sonracığıma ben yemek yemeyi çok severim ama et yemem, sebze yemem. Ne yiyosun derseniz onu bende bilmiyorum, üzgünüm.

Bak lan daha demin aklıma yazcak bişi gelmiyodu şimdi bi baktım dökmüşüm baya. Yazma konusunda kabiliyetsizim aslında bi de tuttum tm seçtim, zekiyim. - bi ara show tv de uzaylı zekiye vardı hatırlar mısınız? severdim ben onu kküçükkene djgjgfsd. - İşte öyle yani varsa sorcak bişi, mallıkta ne kadar çağ açabilirim diye merak ediyosanız buyrun gelin tanışalım. - oha böyle deyincede ara beni yala beni dermiş gibi oldu kfdhsgkg. bu laftan sonra kendimden tiksindiğime emin olabilirsiniz. - Tiksincim, tiksinç olmayı sevmem aslında. Odam dağınıktır falan ama temizdir felan yani. Bazen böyle eser, kalkar evi temizlerim falan. Hatta gecenin üç buçuğunda süpürgeyi açmıştım da annem beni evden atıyodu. O derece esiyolar bana, soldan sağdan ortadan. Neyse yaz yaz elim yoruldu, zaten kimse okumıycak ne diye yazdıysam bu kadar şeyi. Neyse lan belki okuyanlar çıkar da mutlu olurum falan sfhkjf. Hepinize sevgiler klhfkg.

En son Bonnie Hadwyn tarafından Salı Ağus. 31, 2010 5:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mimar
 Mimar

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 4:59 am

Niye buradasın? Demekki belli amaçların var.
Megoman Very Happy
"aşlsdkasşldkas" lütfen.
Okuduk.
Memnun olduk ve ne güzel isim şu Bonnie. Zaten sonra bon gelince daha iyi oluyor, falan.
http://devekusu.tumblr.com/
Monica Morwell
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Monica Morwell

Gerçek Yaşı : 112

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 5:01 am

Kötü tarafına hiç denk gelemedim bi kere gelmek istiyorummm.
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 5:05 am

fdgjgfhgjflh diyorum kendime aradaki lo'yu unutmuşum alkışlıyorum kendimi klhfkjhdg. neyse düzelttim sağ ol varol busee.

gelmezseniz daha iyi olur yaren hanım, fazla atarlanıyorum fazla fazla.
Monica Morwell
Monica Morwell

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 5:12 am

Bi kere gelmiştim ama sanki şimdi hatırladım. Sonra normale dönmüştün ama. Eskiler güzeldi falan. ^^
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 5:21 am

dediğim gibi fazlasıyla esiyolar banaa, eskiler güzeldi evet. fake olsa bile sinemisi falan özlemedim desem yalan olur.
Monica Morwell
Monica Morwell

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 5:24 am

O sinemis ciddi ciddi fakemiydi? Ben de gamzler falan uydurdu sanıyodummm.
X. J. Aida Beaumont
Model & Tasarımcı
 Model & Tasarımcı
X. J. Aida Beaumont

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 6:53 am

Evet epey başarılı bir anlatma çabası Very Happy cidden güldüm. Tanıştığımıza sevindim ben İdil. (ters oldu bıraz kusura bakma başa gelecekti bu cümle) her neyse efendim ben de böyle başlıklara damlarım genelde zevkli oluyor. Yakın zamanda açarım diye ummakla beraber.. (devamını bulamadım ama cümleyi silmeye kıyamadım Very Happy)
Pixie Swan
Oyuncu&Ajans Sahibi
 Oyuncu&Ajans Sahibi
Pixie Swan

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:43 pm

EDİT
Monica Morwell
Monica Morwell

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 12:54 pm

Gamzz'i severDİM ama dim tımam mııııı? O artık sadece geçmişte benim yeni dıstlarım var ki bu cümlemden kendine pay çıkarabilirsin evet sdsaad

En son Monica Morwell tarafından C.tesi Eyl. 04, 2010 6:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pixie Swan
Oyuncu&Ajans Sahibi
 Oyuncu&Ajans Sahibi
Pixie Swan

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:29 pm

EDİT
Monica Morwell
Monica Morwell

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 1:54 pm

Spoiler:

En son Monica Morwell tarafından C.tesi Eyl. 04, 2010 6:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Loren Coleman
Loren Coleman

Gerçek Yaşı : 31

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 3:13 pm

Gözüm korktu ama okudum Very Happy
Sende kendimden birşeyler görüyorum desem. Sanırım aklına geleni söyleyenlerdensin. Ben Sema bir rivayete göre 16 bir diğerine göre 17yim sen seç. Tanıştığımıza memnun oldum Very Happy
Pixie Swan
Oyuncu&Ajans Sahibi
 Oyuncu&Ajans Sahibi
Pixie Swan

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 3:32 pm

Deme lan ben sevdiklerime isim takarım fhdghgk. karakterin moniki sevmesemde aylavyu kjgkljgga. <3

Memnun oldum semaağ. evet böyle patavatsızlık konusunda üstüme yoktur gerçekten, bazen sinir oluyorum bu huyuma çünkü istemeden karşımdakini kırıyorum ama genel olarak sevmekteyim yani dhgkgk. yani bi rivayete göre bende 15im ama o rivayetler anamın rivayeti o yüzden 17 diyelim sana kdhkgd. Ben tanıştığımıza memnun oldum jhdkdg.
Priscilla Myracle

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 1:53 am

İlk mesajdaki "jshgfgffgkdgf"ları görünce sevdim ben seni zaten, ı-hı, tanışalım biz. shgdj
Kim olduğumu zaten biliyorsun ama ben Pınar. Tekrar memnun oldum. *-*

Dipnot: Sabahın köründe bana kahkaha attırıp bütün mahalleyi uyandırmama sebep oldun bu arada, biz anlaşırız senle. jkhskfk

Edit: Hoşgeldin demeyi unutmuşum, hoşgeldin. *-*
Mnestra d'Labre
Mnestra d'Labre

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 2:00 am

Açıkçası okumadım. Ama tonla konuya yazdığım gibi o Gülşah olmadığın için sevinç patlaması yaşıyorum. Falan falan. cart curt.
Summer Warner
NY Halkı
 NY Halkı
Summer Warner

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 4:11 am

Oha hiç oturup okuyasım yoktu ama okudum. Sen neymişsin len Güşlah asdfasd. Ben bi kere bunun atarına gelmiştim çok pisti amanın hatırlamak istemiyorum asdfasd. Yağren sen git buna Twilight gebersin de sana tonla atar yapar merak etme kuzum ters tarafıını baya görürsün o zaman asdfasd Very Happy Güşlaah ben çok iyi tanıyorum ki zaten seni Cool Yine de okuyalım dedim bak hiç bişi yemediğini bilmiyodum ha asdfasd.
Monica Morwell
Monica Morwell

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 4:20 am

Ben sadece bi kere geldim pis yüzüne oda feyste okey oynamak istemediğim gündü sdsd Gerçi çokta patlamamıştı ama kızmıştı. dsasd Olayın diğer kahramanlarınıda hatırlatmak isterdim ama neyse şimdi açmayalım doğu mevzularını. dfasdfgkjhgf Ok neyse ben bu başlıkta çok takılmaya başladım daha bişi yazmıyorum. asdfds
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:10 am

kdjhkdhkgj pınar djkhg. tanışalım tabii, pmni beklerim khafjkhf. belki arkadaş olursak karakterini düşmanlıktan çıkartırım falan - ne alaka bilmiyorum sdjhjf. - neyse öyle işte hoşbuldum canım kjdgkjg.

Hoşbuldum betül sjkhfsksjdg.

Lan ben sana Twilight konusunda kızdığımı hiç hatırlamıyorum ama kfjkgkh. Gerçi Twilight normal sinirimin yanında az kalır olum ya dhgjhgj. Yani o kadar korumam jdghjsdgç. Bende seni çok iyi tanıyorum olum k56789 hgjgjfg. ya hiç bişi yemiyorum hala niye dana gibiyim o da anlamadığım kısım OKBYE DİYORUM BÜNYEME.

oha biz senle ne zaman okey oynadık yaren dsahjkhg. abi ben bildiğin hafıza kaybı falan yaşıyorum zaten djhjghf noluyo lan bana? khkjgh.
Monica Morwell
Monica Morwell

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:17 am

Aslında bu başlığa bi daha mesaj bırakmıycaktım ama neyse bi kaç şeyi açıklığa kavuşturularım sdsdf
Bakıyorum beni silmiş gitmişin beyninden asdfs Hani bi kere sen ben doğakan ve doğu msnde sabahlıyoduk. Sonra hepimiz faceden arkadaş olduk ki çok sağol senin face diye tutturmandan dolayı doğuyu eklemek zorunda kaldım -_- Neyse efenim. Dediniz ki hadi okey oynayalım faceden. Ben dedim yok dedim olmaz dedim cık dedim ama tutturdunuz. sonda sen grup konuşmasından çıkıp bana kızdın. dedin ne mızmızlanıyosun dedin hadi beni onlarla bırakma dedin etc etc. bunları söylrken hiç smiley kullanmadığın için korktum ve oyuna girdim sonra doğuyla ben eş oldum doğukanla sen sdfgfasdfrsdfv Burda düzenlenmiş bir tezgah olduğunu düşünüyorum dfghgfdfg Neyse olm valla sohbete döndürdük şaaptık okkibbye sdffs
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:27 am

haa hatırladım lan kjhkghg. bunu seni kafamdan sildiğim için değil doğukanı sildiğim için unutmuşum djhkhg. olum o bana facetende bişiler yazıyodu sürekli of allah korusun bidaha onunla asla konuşmam yani neyse hadi git defol yazma bidaha kljhlkhlh.
X. J. Aida Beaumont
Model & Tasarımcı
 Model & Tasarımcı
X. J. Aida Beaumont

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:37 am

Pixie Swan demiş ki:
Sağol idil, bende memnun oldum Very Happy yalnız ilk idil ve buseyi görünce aha dedim bunlar eski salaklarsa saç baş girerim ben bunlara kjflhlgkdfh. ama sonra baktım ki değilmişsiniz oh dedim cici bici buse ve idiil Very Happy

Very Happy Ciciyiz biiz. Senin nickini hatırlıyorum bazı sitelerden ama konuşmadığıma eminim evet Very Happy
Celestine Trussoni
Cornell | I. Sınıf
 Cornell | I. Sınıf
Celestine Trussoni

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:40 am

Gülşah sevdim seni =D Cidden okudum ve baya bir gülümseme oluştu yüzümde, insanlar mal mı bu kız diye bakıyo bana :Ç Her neyse hoşgeldinnn =D
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 5:42 am

Bende seni hatırlıyorum da çıkartamadım gerçekten, düşünüyorum düşünüyorum o kadar çok rpg sitesine üye oldum ki kafam karıştı ehahsh Very Happy

Sevgimiz karşılık yehaa djlgg. Ne mutlu yani gülebildiyseniz kldhkg. Okuldakiler zaten sen hep bilmeden espri yapıyosun diyolar :H jhdjksgh. Hoşbuldum ayrıca Very Happy
Rosemarie Delacrousé
Rosemarie Delacrousé

Ben niye burdayım? Empty
MesajKonu: Geri: Ben niye burdayım?   Ben niye burdayım? Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 12:36 pm

GÜLŞAH EĞER DÜŞÜNDÜĞÜM GÜLŞAH'SAN SENİ YERİM.
Değilsen de rezil oldum abi. Bildiğin.
http://www.v7g.net/index.php

Ben niye burdayım?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki