Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
there goes my hero Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
there goes my hero Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
there goes my hero Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
there goes my hero Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
there goes my hero Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

there goes my hero

5 posters
YazarMesaj
Mnemosyne Petridis
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Mnemosyne Petridis

there goes my hero Empty
MesajKonu: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 9:41 am

Iı selamlar. Gülsen ben, yalnız s ile, Gülşen değil. Sanırım en büyük takıntım bu; oysa çok takıntım vardır. Bazen histerik, çoğu zaman ketum, kindar bir insanım. Neden Lethe? Çünkü Dark Tranquillity severim. Zaten metal severim, tabi bazen grunge dinlediğim oluyor. Kurt Cobain hayranıyım. Manowar, Dream Theater, Rammstein, Guns N' Roses, Scorpions, Queen, Iron Maiden, Epica, Children Of Bodom, Cradle Of Filth, R.E.M., Ensiferum, Opeth, Bon Jovi, Nickelback severim. Metallica da severim aslında, Lars Ulrich sonuçta. Zorlarsan U2 bile severim. Anti-militarist olayına karşın Megadeth dinlediğim de olur. Bazen canım deathcore çeker, Suicide Silence dinlerim. Slipknot sevmem. Bazı insanları da sevmem. Tamam, çoğu insanı sevmem. Yedi senedir bateri çalıyorum. İdolüm Mike Portnoy, her ne kadar Dream Theater'ı Avenged Sevenfold gibi bir gruba değişse de, ki tek projelikmiş, neyse. HIM sevmem, fazla melankolik geliyor bana; ama Ville Valo ayrıdır. Şu aralar The Agonist favorilerim arasında, hatunun clean vokali gerçekten iyi; ama brutal vokalini de vasat bulmuyorum, çoğu kişi aksine. Sanırım farklı olma takıntım var. Çoğu şeyi, doğru ya da yanlış, irdelemem. İnsanları yargılamayı ya da taraflarından yargılanmayı sevmem. Büyük bir Natalie Portman hayranıyım, V for Vendetta, hayatımın dönüm noktası. Şu aralar gözüm Eva Green'e takılıyor. Çok ergenliğim tutarsa, Alex Pettyfer resimlerine bakarım. Aslında bir ergen olduğumdan dolayı Alex dövmem var. Saçlarımı boyamayı severim, şu aralar kırmızı ve mavi. Ayrıca abimle birlikte kalıyorum. Skins -dolayısıyla Kaya Scodelario- severim, neden bilmiyorum; ama severim. Kitap kurdu olduğum kaçınılmaz bir gerçektir. Kültür yoksunu insanları tamamlamak benim işim değil, daha çok doymuş, bana yeni şeyler katabilecek insanlarla takılırım. Eşcinsel değilim; ama homofobiklerden, en az bir eşcinsel kadar nefret ederim, abimden olsa gerek. Harry Potter RPG ile yedi senedir haşır neşirim. Harry Potter sevenleri küçümseyen bakış açısına güldüğüm kadar, hiçbir şeye gülmedim uzun zamandır. Hayal gücü inanılmaz olan J. K. Rowling'e gösterilmesi gereken yegane şey, saygıdır bence. Yazım yanlışı yapanlara tahammülüm yoktur. Yeniliklere pek açık değilim sanırım. Dövmelerim ve piercinglerim var.

Edit: İtiraf etmek zorundaydım, metalci olmama rağmen, Maroon 5, Placebo, Radiohead ve Coldplay gibi gruplardan da vazgeçmeyi beceremedim, hayır.
Nora Grace Beverwill
Nora Grace Beverwill

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 9:44 am

"NEDEN BİLMİYORUM AMA SEVERİM." Cook var diyedir, Tony var diyedir, JJ var diyedir Gülseeeen. AYRICA ALEX VE KAYA.
gibi, hoş geldin bacım.
Mnemosyne Petridis
Mnemosyne Petridis

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 9:47 am

Olabilir Lililiena. Lililil- Yeter, eğlendim. Hoş bulduuuk.
Edith Jankovics
Edith Jankovics

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:16 am

rammstein coldplay placebo radiohead, selam, bi de benden eski olabilirsin sanirim ama cok yazmak istedim, cok guzel bence abiyle yasamak, ozendim. bir de ville valo rulaz. bir de kirmizi ve mavi sac, ama ayri ayri, ehe, bkz ramona flowers. bence cok guzel seyler. oyle yani, hosgeldin galiba. *-*
Mnemosyne Petridis
Mnemosyne Petridis

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:20 am

Ehehe, diyecek bir şey bulamadım. Hoş buldum ama. ^^
Javiér Leonél
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Javiér Leonél

Gerçek Yaşı : 31

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:17 am

Tanıştığıma tekrardan memnun oldum bende senin başlığa bi dalim dedim Very Happy bu arada müzik zevkimizde baya bir benzerlik var grup olarak yani dinlediğim çoğu grubu şuanki yazında okudum falan hoş pek ilginç bir şey değil sonuçta Dünya'da tek yaşamıyorum çoğu kişi sevebilirim onları :d neyse bateriye ölünür bitilir bende Joey hastasıyımdır bateride neden bilmiyorum ama hoşuma gidiyor bir de Inferno var tabi Behemoth dan hastayımdır bu ikisinin tekniğine neysem iyi rpler ^^,
Mnemosyne Petridis
Mnemosyne Petridis

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:43 am

Joey sevmiyorum ben; ama diğer zevklerimizin uyuşması güzel. Twin atabiliyor musun muhabbetine sonra başlasam da olur, sanırım. Sana da iyi rpler. ^^
Petruvaska Iva
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 12:01 pm

serkan is my girl, serkan is my girl, serkan is my girl.
ve Su; Gülsen'i burada da bulur. :R
O ye.
Mnemosyne Petridis
Mnemosyne Petridis

there goes my hero Empty
MesajKonu: Geri: there goes my hero   there goes my hero Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 12:10 pm

Serkan is my girlllll, oh yeah, evet.

there goes my hero
1 sayfadaki 1 sayfası