Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Yabancılık Çektim Ben.

4 posters
YazarMesaj
Katherine M. von Dorff
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Katherine M. von Dorff

Yabancılık Çektim Ben. Empty
MesajKonu: Yabancılık Çektim Ben.   Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:34 am

Siteye yeni geldiğim için çok yabancılık çektim ve en sonunda bu başlığı açma ihtiyacı duydum. *-*

İki tane ismim var Seray Ceren. Ama sanaldaki çoğu kişiye kendimi Ceren olarak tanıttığım için, burada Ceren denilmesini tercih ederim diyebiliriz. Alıştım bir bakıma. 14 yaşındayım, bu yıl liseye geçtim falan. İstanbul'dayım. Kitap okumayı seven bir kızım. Üç kütüphanemi, iki çalışma masalarımı, kanepenin ve yatağın altını kaplayan kitaplarım var. Eh o kadar kitap okuyorum diye, inek bir kız olduğumu düşünenler oluyor. Çalışırım ama inek denebilecek kadar değil. Yani eğlenmesini de bilirim. Mitoloji, efsaneler falan o tür şeylere merakım vardır. Araştırmayı severim yani. Sonra... Rp yazmaya, 7. sınıfta başladım. Yani yaklaşık bir senedir rp yazıyorum denilebilir. Ama fazla rp sitelerinde takılmadım. Pek tanınmam o yüzden. Takıldığım belli başlı siteler vardı o kadar. Hala kendimi geliştiriyorum bu konuda. Hobilerime ve yaptıklarıma gelirsek... Yeteri kadar spora da meraklı bir kızım. Basketbol ve yüzmeyi severim. Sonra, sanat da ilgimi çeker. En çok şarkı söylemek tabii. Ama insanların ya da yabancıların önünde, eğer koro değil solo söyleyeceksem çekinirim. Bazen öyle utangaç oluyorum işte. Müzik açısından, pop yerine rock dinlemeyi seven bir kızım. Değişken bir ruh halim var, bazen sessiz olup, bazen de çok konuşabiliyorum. Çoğunlukla sessiz kalmayı tercih ederim ama. Gereksiz konuşan insanları da hiç sevmem. Onlar da beni sevmezler. Anlaşıp gideriz. Öyle işte.

Bu arada sitenin telefon olayını çok sevdim! Normalde ifade falan koyardım ama uzun yazılarda ifadeler pek hoşuma gitmez.^^
Victoria C. von Dorff
Harrison Jewell | III. Sınıf
Harrison Jewell | III. Sınıf
Victoria C. von Dorff

MesajKonu: Geri: Yabancılık Çektim Ben.   Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:46 am

Zaten tanışıyoruz ama ben senden teknik olarak birkaç dk önce geldiğim için hoşgeldin diyorum ikiz kglhjfhdlfd.
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: Yabancılık Çektim Ben.   Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 10:52 am

Hoşgeldin Ceren^^

Umarım sitede kalıcı ve aktif ibr rol oynarsın.Mutlaka bir kurgu bulmalıyız.
Javiér Leonél
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Javiér Leonél

Gerçek Yaşı : 31

MesajKonu: Geri: Yabancılık Çektim Ben.   Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:13 am

Hoşgeldin Ceren memnun oldum falan işte. Ben Görkem bende yeniyim hatta dün adam gibi bi giriş yaptım falan yani. Neyse umarım kalıcı olursun yada olmayı denersin benim gibi iyi rpler ^^,
Katherine M. von Dorff
Katherine M. von Dorff

MesajKonu: Geri: Yabancılık Çektim Ben.   Yabancılık Çektim Ben. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 11:28 am

Birkaç dakika önce gelmen bir şeyi değiştirmiyor ikiz, neyse, hoş buldum asdfg.

Hoş buldum Salih.^^ Uygun olduğun bir zamanda kurguyu konuşabiliriz?

Hoş buldum Görkem, sen de hoş geldin.^^

Sitede aktif bir üye olmayı amaçlıyorum, öyle olurum umarım.

Yabancılık Çektim Ben.
1 sayfadaki 1 sayfası