Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum

+5
Felice Blanchett
Edith Jankovics
Bianca Rushton
Petruvaska Iva
Stella Wilson
9 posters
YazarMesaj
Stella Wilson
Harrison Jewell | III. Sınıf
Stella Wilson

Gerçek Yaşı : 27

Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Empty
MesajKonu: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 1:46 am

Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum 8746

Kimim Ben?#

Az uz bi şeyler - Aslında yaşamla ölüm arasındaki o çizgiyi -hüp- diye içime çekeceğim. 20 Mart 1994 de doğdum. Doğmak istemezdim, eğer böyle olacağını bilseydim. Balık burcuyum. Doğal olarak da duygusal. Bir ağlarım , bir gülerim yani. Melankoliğim yani. Çok düşünür, isyan ederim. Bu kelime ne anlama geliyor aslında bilmiyorum ama ruh hâlime verebileğim en iyi tanım bu. Çoğu kişiyle tanışır ederim felan ama özümde soğukkanlı biriyimdir. Biraz sürtüğüm sanki , evet evet doğru, sürtüğün tâ kendisiyim. New York'ta
yaşarken bunu mümkün olmaması mümkün mü? Ne kadar devrik bir cümle, lanet olsun.

Kimseyi çekemem, ama beni çekecek birileri vardır herhalde. Ben ne sana taparım, ne seni ararım, ne trip atarım yani.

Aşka inanır mıyım? - Aşka inanmıyor değilim, fakat onu hissetmediğimden kesin bir şey söyleyemem. Aşk bence hayatınızı sonlandırmadan önce sevdiğiniz kişidir. Neden mi? Çünkü hiçbir zaman çok iyi bir eski sevgiliniz olmaz. Çünkü eski sevgililer hep şerefsizdir, salaktır, kötüdür, kaşardır v.s. İyi bir eski sevgilim vardı diyeni gördünüz mü? Hah, gördüyseniz de kolpa yapıyordur benden söylemesi.

Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum 8811

Kimin Nesiyim?#

WILSON

Nasıl bir şey?
- Pek soylu sayılmaz, ama tanınmış bir aile. Kim bilir Wilsonlar necidir, kim bilir? Evet, ailem; illegal yollardan para kazanıyor. Ki bunu bilen sayılı kişi var diye tahmin ediyorum. Basında neden açıklanmıyor peki? Kimsenin kafasına sıkılmasın diye sanırım.

Ailemi sever miyim?
- Babam tarafımdan nefret ederim bu doğru. Kim sever ki siyah takım elbiseler ve Wilson soyadını taşıyan mafyaları. Ben sevmiyorum, ailenin en küçük torunu olarak. Kuzenlerim ortalama olarak babamla yaşıt ve anlaşmamız olanaksız her neyse. Babamdan sonra ailenin en küçüğü benim NOKTA. Anne tarafıma gelirsek, o taraftan bir çok kuzenim var ve Manhattanlı tarafım onlardan geliyor herhalde. En sık onlarla görüşüyorum. Bu yüzden bu kadar anneciyim herhalde.

Ad: StellaWilson
Doğum Yeri; Lenox Hill Hospital in Manhattan
Anne ve Baba Adı: Serena&George Wilson
Okul Bilgileri: Harrison Jewel III. Sınıf

Neleri Severim?#

Arkadaşlarımı
Erkekleri
Uyuşturucuyu
Ipod Nano'mu
Cep Telefonumu
Alışverişi
Partileri
Dans Etmeyi
Şarkı Söylemeyi

Neleri Sevmem?#

Yalancıları
Bana Dik Gidenleri
Anneme Küfür Edenleri
Boş Konuşanları
Çok Konuşanları
Herkesle Kanka Olanları
Kendini Olmadığı Hâlde Benden Güzel Sananları

Karekter kartımdan alıntı yaptım. Uğraşmak istemedim.Yeni bir dönem, yeni kurgular demektir. Her türlü kurguya açığım. Bu başlık altında başvurular kabulüm heheh^^

Petruvaska Iva
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf

Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 1:53 am

Alıntı :

Petr'i tanımlamak için kullanabilecek; erkeklerin tarifinde kullanılan ve kalıplaşmış sözcüklerden fazla seçenek yoktur. Karışık ve anlaması zor bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda tam olarak ne hissettiğini anlamak neredeyse imkânsızdır. Ancak mutlaka bir sözcük kullanmak gerekirse; empati konusunda fazlasıyla yetenekli oluşu öne sürülebilir. Ya da tam anlamıyla bir centilmen oluşu. Aynı zamanda akılcı ve sinsidir de. Ancak bu özelliklerini kimi insan görür, kimisi ise göremez. Annesini yitirdikten sonra bir dirhem daha içine kapanan Petr, babasının yeni evliliği hakkında hiç iyi görüşlere sahip değildir. Aynı zamanda sakin ve dinginliğin safhasındaki müzik türlerine olan kulak aşinalığı ise çoğu zaman sessiz ve sakin mekânlarda yer alma isteğini uyandırır. Sigara ve alkol kullanmaktadır ancak bunları herkesin ortasında, gösteriş yapar gibi sergilememektedir.

Bunu bilir bunu okuruz, nihaha. =B Petruvaska'ya neyi uygun görüyorsan ekleyebilirsin. Hiçbir kurgusu yok zavallıcaağzın. :R

Bianca Rushton
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Bianca Rushton

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 2:16 am

kurguyu yazmışsın zaten ona göre eklersin^^
Edith Jankovics
Edith Jankovics

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 2:43 am

edith ugrasir stella ile, takilir ona hep falan, arkadas gibi gorunup gizlice alay eder, bu durumun aynisi stella icin de gecerli olur tabiy. bence boyle bisey uygundur yani.
Stella Wilson
Stella Wilson

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:29 am

Petruvaska Iva demiş ki:

Alıntı :

Petr'i tanımlamak için kullanabilecek; erkeklerin tarifinde kullanılan ve kalıplaşmış sözcüklerden fazla seçenek yoktur. Karışık ve anlaması zor bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda tam olarak ne hissettiğini anlamak neredeyse imkânsızdır. Ancak mutlaka bir sözcük kullanmak gerekirse; empati konusunda fazlasıyla yetenekli oluşu öne sürülebilir. Ya da tam anlamıyla bir centilmen oluşu. Aynı zamanda akılcı ve sinsidir de. Ancak bu özelliklerini kimi insan görür, kimisi ise göremez. Annesini yitirdikten sonra bir dirhem daha içine kapanan Petr, babasının yeni evliliği hakkında hiç iyi görüşlere sahip değildir. Aynı zamanda sakin ve dinginliğin safhasındaki müzik türlerine olan kulak aşinalığı ise çoğu zaman sessiz ve sakin mekânlarda yer alma isteğini uyandırır. Sigara ve alkol kullanmaktadır ancak bunları herkesin ortasında, gösteriş yapar gibi sergilememektedir.

Bunu bilir bunu okuruz, nihaha. =B Petruvaska'ya neyi uygun görüyorsan ekleyebilirsin. Hiçbir kurgusu yok zavallıcaağzın. :R

İkisinin de annesi yok aynı acıyı paylaşıyorlar desene. O zaman Stella'yla Petr sırdaş olabilir. Tabi Stella erkeklerle pek iyi arkadaş değildir. Yani işin arasına şehvet kaçırabiliriz azıcık. İkisinin arasında kalması şartıyla^^ Stella seni çözmeye çalışabilir, bir bulmaca gibi..

Bianca Rushton demiş ki:
    kurguyu yazmışsın zaten ona göre eklersin^^

Pekii Smile

Edith Jankovics demiş ki:
    edith ugrasir stella ile, takilir ona hep
    falan, arkadas gibi gorunup gizlice alay eder, bu durumun aynisi stella
    icin de gecerli olur tabiy. bence boyle bisey uygundur yani.

Bence de gayet uygun^^
    Felice Blanchett
    Felice Blanchett

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:39 am

Ünlün çok şekeer amaa. Neyse yani benim aklıma pek bir şey gelmedi bence arkadaşımsı bir şeyler olabilir. Yani Felice çok sıcakkanlı falan sende soğuk biri olduğun için bazen ondan bıkıyorsun filan ama yinede böyle neşeli hallerini seviyorsundur. Olabilir yanii.
    Stella Wilson
    Stella Wilson

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:45 am

Onun soğukluğuyla senin sıcaklığın bir denge oluşturabilir. Normal arkadaş olabilirler. Ya da çocukluk arkadaşı daha uygun bence. Böylece birbirinizin içini bilirsiniz ve daha fazla katlanılabilir yapar bu arkadaşlıklarını?
    Felice Blanchett
    Felice Blanchett

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:48 am

Tamam çocukluk arkadaşı olsunlar, ehe.
    Jeremy Jimmy Monteiro
    Sir Stafford | IV. Sınıf
     Sir Stafford | IV. Sınıf
    Jeremy Jimmy Monteiro

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:04 am

Beni nereye ekleyeceğini biliyorsun^^
    Stella Wilson
    Stella Wilson

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 8:16 am

Biliyorum, biliyorum.. Düzenlediğim zaman seni de ekleyeceğim.
    Luther Frederic Adler
    Sir Stafford | IV. Sınıf
     Sir Stafford | IV. Sınıf
    Luther Frederic Adler

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 10:07 am

İade-i ziyaret... Biliyorsun.
    Henrietta Noel de Lune
    Henrietta Noel de Lune

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:21 am

Ben de bir yerlerde yer almak istiyorum. Nereye yakıştırırsan?
    Desiree Schult
    Desiree Schult

MesajKonu: Geri: Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum   Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 6:25 am

Biz senle sürekli düşmandık. Yine düşman olalım bari.d

Kaçıncı başlık oldu ki bu? Sayamadım kjldfsdf - Neyse yeni dönemde, yeni bir şeyler arıyorum
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Yeni fotoğraflar, yeni başlık. KEDİ YA
    » ~Arıyorum...
    » Üç oldu.
    » Arıyorum -.- !
    » rpli şeyler