Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Bilibili geldi Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Bilibili geldi Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Bilibili geldi Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Bilibili geldi Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Bilibili geldi Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Bilibili geldi

3 posters
YazarMesaj
Judith Chandler
Harrison Jewell | III. Sınıf
Judith Chandler

Bilibili geldi Empty
MesajKonu: Bilibili geldi   Bilibili geldi Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 6:47 am

➸ Ben Bilge. Tumblr'da herkese kendimi Billie diye tanıttığım için başlığa öyle yazasım geldi. On dört yaşındayım. (Arkadaşlarım bana Einstein diyor.) Lise bire geçicem bu sene.

➸ Dokuz yaşından beri rp yapıyorum, ama ilk 2-3 senemi saymayın zaten. Eowyn Rohan nickiyle iki satırlık rpler, Paint'ten de imza yapardım. Şimdi hatırladım da ne güzel zamanlardı. Siteler cıvıl cıvıldı, özellikle yazları dolup taşardı. Rp yetiştiremezdik.

➸ Üye olduğum sitelerin sayısı yüzü bulur herhalde, ama bir sürü nickim vardı ve çoğunu unuttum. En çok kullandığım nick Dawnielle Constantine'di. En son üye olduğum sitelerde Audrey Cavanaugh ya da Judith Chandler olarak görmüş olabilirsiniz. Uzun zamandır doğru dürüst rp yapmıyorum.

➸ Resim çizme yeteneğim sıfırdır. Cetvelle yamuk çizgi çizebilen biriyim yani, düşünün.

➸ En sevdiğim meyve muz. Sonra da sırasıyla çilek, çikolata ve patates kızartması.

➸ Afro-Amerikanlara karşı özel bir ilgim var. (Hani bazıları Japonları, animeleri falan sever ya, ben de Afro-Amerikanları severim.)

➸ En son alerji testi yaptırdık ve çayır, çimen, ot, çöp her şeye alerjim çıktı. Bahar aylarında coşuyor özellikle. Ama doktor alerjik olanların kanser riskinin az olduğunu söyleyerek beni avuttu. Ehe.

➸ Bir metre ötesini bulanık görecek kadar miyopum, ancak gözlüğümü her zaman takmıyorum ve her geçen gün daha çok körleşiyorum.

➸ Aktif bir site olduğu için direk daldım buraya. Umarım yeni siteler açıldığında birlikte dalabileceğim, toplu rpler yapıp, msn topluları yapıp, daldığımız sitelerde çete oluşturabileceğim yakın arkadaşlar edinirim. Bayağıdır rp yapmadığım için arkadaşım da kalmadı hani. Bu siteye gelmemin bir amacı da buydu. bounce

Çok yazdım, biraz da sizi dinleyeyim. Tanışalım, kaynaşalım falan. bounce
Alieer V. Eldricht
Alieer V. Eldricht

Bilibili geldi Empty
MesajKonu: Geri: Bilibili geldi   Bilibili geldi Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 6:58 am

Öncelikle hoş geldin. Bende Aslı. Smile En sevdiğin meyvenin patates kızartması olmasından dolayı iyi anlaşabiliriz gibi duruyor Razz
Dae Min Lee
Dae Min Lee

Bilibili geldi Empty
MesajKonu: Geri: Bilibili geldi   Bilibili geldi Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 6:27 am

Selam, (Hoş geldin demem garip kaçar bence, çünkü bende yeni geldim.) Ben Sezen. Tumblr'ın varmış, benim de var. Tumblr adresini verirsen sevinirim. ^^
Judith Chandler
Judith Chandler

Bilibili geldi Empty
MesajKonu: Geri: Bilibili geldi   Bilibili geldi Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 7:10 am

Buna sevindim Aslı. Very Happy
Memnun oldum Sezen. ^^ Türkçe hiçbir şey paylaşmıyorum ama followlarsan geri followluyorum. joussi.tumblr.com Smile

Yakın bir zamanda İlan Pano'suna başlık açmayı planlıyorum *-* İkinizle de rp yapmak isterim, bir kurgu ayarlarız. ^^

Bilibili geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonya'da geldi.
» Tak Tak Tak!Yeni Üyecikcik Geldi!
» Rp aşkı geldi Öyle böyle değil