Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Raven Arıyor !! Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Raven Arıyor !! Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Raven Arıyor !! Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Raven Arıyor !! Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Raven Arıyor !! Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Raven Arıyor !!

4 posters
YazarMesaj
Raven Kalenkow
Harrison Jewell | III. Sınıf
Raven Kalenkow

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 2:13 am

Raven tek kelime ile anlatılmaz. O neredeyse bir romandır, baş yapıttır adeta. Ama her baş yapıtın bir kusuru vardır. Raven'nın tek kusuru ise ailesi. Başka bir sorunu yok. Para, şöhret, bar, eğlence, erkekler, tek gecelik ilişkiler. Ama ailesi... On dört yaşındayken boşandılar Raven sonunda hayatında hiç bir pürüzün olmadığına kanaat getirmişti ama bir hata... Annesi Fransa'da bir dans okulunda bale öğretmeni tamam güzel ama ya yeni kocası. Arthur Clewn. Raven'dan sadece üç yaş büyük. Annesi de bunun farkında Arthur'un Raven'a olan ilgisi gün geçtikçe artıtor tabi bu annesinin bazı şeyleri göz ardı etmesinden kaynaklanıyor. Arthur ve Raven, arasında neler geçmedi ki? Bence siz geçmeyenleri sorun. Babası ise şirketinden bir kadın ile beraber babası zaten Raven utandırmıyor zaten Raven'da babasına çekmiş. Güzel hoş ve ateşli bir kadın ile beraber.
Peki Raven'na Harrison Jewell nasıl biliyor. İşte burada devreye sizler giriyorsunuz. Arkadaşları, düşmanları, flörtleri, tek gecelikleri veya diğerleri... Bir kurgu ile gelin ve Raven'nın okuldaki hayatıda şekillensin.Tabi kim bu Raven dediğinizi duyar gibiyim.. Bunun içinde lejatına bakmanız yeterli.
RAVEN | LJNT |

ARANANLAR ~~
Sevgilisi olacak biri: Yetişkin, öğrenci fark etmez. Raven'nın hayatını düzene sokacak bir adam arıyorum. Raven gerçekte kim olduğunu bilen biri, içine gören. Zamanla birbirlerine daha fazla bağlanmaya başlayacaklar.

Yıllar önce Rusya'da onu bozan kız/kadın:
Raven NY'ye bir yıl önce taşındı. Bu yüzden hala yeni diyebiliriz. Ama eskiden böyle değildi Raven davranışlar olarak. Rusya'da tanıştığı bir kız/kadın onu tamamen değiştirdi. Raven'ı bir parti manyağına, içki ve erkek düşkünü bir hatuna çevirdi. Yani kötü kız yaptı. İşte bu kadın bu kez de NY'de. Kötü bir hatun aranıyor bilginize!

Geceye sürüklediği kız: Bu kız sakin, uslu biri olabilir. Partilerden, erkeklerden içkilerden vs uzak biri. İşte bu noktada Raven ortaya çıkıyor. Raven kızdan hoşlanıyor, onu iyi bir arkadaş gibi görüyor ancak süt kız misali ortada dolanmasını sevmiyor. Bu yüzden arada sıra itiraz etmesine karşın onu partilere götürüyor. Ama kız gerçek bir belaya bulaşıyor.

Leo. Eski aşk: Leo isminde olacak bir karakter arıyorum. Raven'nın Moskova'da yaşadığı yıllarda ki sevgilisi. Çocukluk aşkı onların ki. Leo Ny'e belli bir neden ile gelecek ve Raven'ı unutmadığını gösterecek.

KURGULAR ~~
Dae Min Lee ~ Babamın ve annemin yakın arkadaşlarının kızı. Fransa'da aramızda bir dostluk kuruldu. Tabi bu dostluk ne kadar sürer o şüpheli. Ben Dae ayrı kutuplardanız. Ben para, gece, şöhret, erkekler derken o sadece bilgisayar oyunlarından söz ediyor. Sanırım bir yerden sonra kopmaya başlayağız.
Henrietta Noel de Lune ~ Bir arkadaş. Tabi diğer kızlardan çok farklı. O bizden farklı bir hayat yaşıyor yani bildiğiniz NYC kızlarından değil. Bana Dae'yi anımsatıyor. O da benim - bizim - yaptıklarımızı yapmıyor ama genede bir havası var ve bu hoşuma gidiyor.
Satellite Russel ~ Süt kız. Başka nasıl tabir edilebilir ki. Hanımhanımcık titizcik safcık onda bunların hepsi var. Neden süt kız dediğimi anladığınızı umuyorum. Hoş biraz daha gece kızı olsaydı onunla gerçek bir arkadaş bile olabilirdim. Ama olmayacağı kesin. Belki de hala bakiredir.
Desiree Schult ~ Dae ile benim aramı bozdu. Hoş aslında bozması Dae ve benim aramda ki farkları da gözlerimin önüne serdi. Belki de Des doğru olanı yaptı. Tabi bunu yalanlarla veya iftiralar ile yapmasaydı daha iyidi ama neyse. Bakalım sonu ne olacak.
Luther Frederic Adler ~ Alman erkekleri hoştur, tatlıdır falan ama... O benim tamamen sinirlerimi alt üst ediyor. Belki Rus olmamdan kaynaklanıyor, belki de ailede ki Nazi düşmanlığından kaynaklanıyor bilemiyorum ama onun ailesi berbet. Berbat kasıtım Naziler.Nazilerle dalga geçmek çok kolay ve eğlenceli.
Claduia Harrison ~ Bale yapmak birçok arkadaşı da beraberinde getirir. Claduia ile tanışmam ikimizinde bale yapması sonucunda oldu. Annem Fransa'dan bizi ziyaret etmeye geldiğinde baleyi asla bırakmıyor. Tatil yapması gerekirken kendi bale okulunda yeniden öğrecilerine ders veriyor. Tabi bu benim için fazla sorun değil. Bale benim ayrılmaz parçam. Neyse. Claduia ile işte tam annemin bale dersinde tanıştık. Sonrası ise bazen takılıp gezdiğim, bazen eğlendiğim biri.
Bianca Ruston ~ Selam, selam. Bazıları için sadece bu yeter. Karşılaştığınızda selam demeniz yeterlidir. Küçük bir sohbet daha fazlası yoktur. Birlikte takılmak veya sırlarınızı birbirinize söylemeniz. Bianca ile aramda ki şeyde bu. Sadece selamlaşmadan ibaret.
Romana Lindström ~ Queen. Başka ne kelime ile anlatılabilir ki. Hani şu okulda merdivenlerde takılırsınız falan. Bayağı da iyi popüler kesimlerdir. İşte ben o kesimlerdeyim. Romana'da bizimle ara sıra takılan kraliçe. Tabi gerçek arkadaş değiliz.
Evelyn Collins ~ Birbirimize benziyoruz aslında. Zekiyiz. Şeytana papucunu ters giydirecek kızlarız. Bayağıda hırslıyız. Tuttuğumuzu koparırız. Mükemmelliyetçiyiz birazda. Eve sanki benim başka anneden ikizim gibi. Davranışlarımız o kadar birbirlerine benziyor ki. Dost statümde birinci sırada.
Dionýz Moravec ~ Bu çocuk beni gıcık etmek için mi doğdu? Hiç bilmiyorum. Ama bu huyundan vazgeçse iyi olurdu hani. Tanrım!
Eliza Alonso ~ Kötü 'Ezik Kız' etkisi. Sanırım bu etki beni tamamen sersemletiyor. Tabi kendimi akıntıya bırakmadım. Onunla dalga geçmek (!) bana komik bir zevk veriyor. O saçma hatalarını kollamak, kusurlarını yüzüne vurmak. Aslında bu tanımı şöyle ifade edebilirim. Onunla uğraşmak benim bir hobim.
Vladamir L. Vasilyev ~ Daha NY'e topraklarına gelmeden önce Rusya'da böyle değildim. Hoş gene partilerden partilere akardım. Ama annem ve babamın boşanmasından, ve bizim taşınmamızdan üç ay önce bir partide hüsrana uğradım. İçkilere uyuşturucunun katıldığı bir partideydim. Eğlence tavan yapıyordu. Sonra bir baktım bana asılan, yüzünü gözü eğri ( belki içkinden kaynaklanan bir görme bozukluğu ile adam eğriydi ) üstüme geliyordu. Sonra hiç tanımadığım bir genç çıktı ve adama her ne yaptısa adam kendini sürükleyerek bardan çıkmıştı. İşte o kurtarıcı Vladamir'di ve uzun zaman sonra New York'ta yeniden karşılaştık.
Alarice Van Elen ~ Fransa'da annemin yanında geçirdğim günlerde onun bale kursuna da kızı olarak katılıyordum. Van ile tanışmam, aynen Dae ile tanışmam gibi gerçekleşti. O da bale kursundaydı. Dae onunla pek konuşmazdı zaten Fransa ona biraz farklı gelmişti. Fransa uzun süre Van ile takıldım. Bu Fransız hatunu unutmak mümkün değil zaten kendini de unutturmuyor ve bu konuda haklıyım. Aniden NY'de karşıma çıkıverdi.
Raven Hamilton ~ Kurgu Eklenecek.

En son Raven Kalenkow tarafından Paz Ağus. 14, 2011 2:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Claudia Harrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Claudia Harrison

Gerçek Yaşı : 27

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Geri: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 5:35 am

Evet, kurgumuz vardı. Ona uygun ekleyebilirsin.
Raven Kalenkow
Raven Kalenkow

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Geri: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 5:42 am

Ekledim.
Raven Kalenkow
Raven Kalenkow

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Geri: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 12:35 am

Arananlar listesini ekledim. Kurgu için olmaları lazım.
Raven Hamilton
Raven Hamilton

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Geri: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:48 am

Adaşım olarak seni kollamaktan zevk alacağımı belirtmek isterim fakat bu kızımız pek hareketli sanırım benim kollayabileceğim bir tip değil. O yüzden Eski Dost/Yeni Düşman kadrosuna girerekten kafa kafaya verip bir şeyler çıkarabileceğimizi düşünüyorum.
Raven Kalenkow
Raven Kalenkow

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Geri: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:55 am

Süper olur. Pm'ye dalalım.Biz adaşlar süper kurgu çıkartırız Very Happy
Eliza Alonso
Harrison Jewell | II. Sınıf
Harrison Jewell | II. Sınıf
Eliza Alonso

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Geri: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:50 am

Ekledim, eklediğim yeri biliyorsun, sen de ekle şimdi albino
Raven Kalenkow
Raven Kalenkow

Raven Arıyor !! Empty
MesajKonu: Geri: Raven Arıyor !!   Raven Arıyor !! Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 8:52 am

Tamam ekliyorum hemen.

Raven Arıyor !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DaeMinLee~ Arıyor
» Arianna' da arıyor!
» Pixy de arıyor.
» Solist Japon Arıyor
» Raven