Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Brianna ** Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Brianna ** Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Brianna ** Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Brianna ** Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Brianna ** Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Brianna **

+15
Raven Hamilton
Euterpe Châtillon
P. Juliet Prideaux
Claudia Harrison
Martius Griswold
Adaline Rosie Accolé
Desiree Schult
Arianna Bennet
Alieer V. Eldricht
Crystal Morrison
Matthew Baumann
Rosslyn Wallace
Bonnie Hadwyn
Skyler Keniston
Brianna Wentworth
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Brianna Wentworth
Harrison Jewell | III. Sınıf
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 6:06 am

Brianna ** C367c72f

Ad Soyad: Brianna Wentworth
Burç:Akrep
Anne & Baba adı: Lillian&Jason Wentworth

Liderlik bana göre sonradan kazanılan bir özellik değildir. İnsanlar lider doğar lider yaşar lider ölür. Bende bunlardan biriyim. Kalitenin mekan,kıyafet,yiyecek,içecekte olduğu gibi insanda da olduğuna inanırım. Seksiliği vücut göstermek sanan basit insanlardan değilimdir. Bir erkeği etkilemek belki bir bakış , yada duruşun olabileceğine inanıyorum. Herkes le arkadaşlık yapmam. Ama arkadaşsız kalma gibi bir korkum yoktur. Diğer insanlardan farklı olmam beni özel kılar. Herkesin istediği ama herkesin elde edemediği bir insanım. İnsanları giyinmelerine,oturduğu yerlere,takıldığı mekanlara göre sınıflandırırım. Brie çok zeki ve mükemmeliyetçi biridir. Gerek ders notları, gerek kıyafetleri, gerek düzenlediği partiler, herşeyinin kusursuz olmasına özen gösterir. Örnek öğrencidir ve okulda aktif biridir. Okulda ve partilerde diğerlerinin lideri konumundadır. Giyim tarzı klasiktir ve eski zamanları andırır. Pantolonları tercih etmez, yüksel bel eteklere, her türlü elbiseye bayılır. Kaliteye önem verir. Onun için bir kadın seksi ve asil olmalıdır.Dışarıdan bakıldığında zenginliğin getirdiği kibir yüzünden orta halli insanları küçümseyen, kendini beğenmiş bir züppe gibi gözükse de özünde iyi bir insandır ve yaşadığı kötü olaylar onun insanlarla arasına böyle bir duvar örmesine sebep olmuştur.

Brianna ** 4e6fe98d

Sevdiklerim**
-Para
-Kıyafet
-Makyaj malzemeleri
-Mağazalar
-Kaliteli insanlar
-Piyano
-İşime yarayan insanlar
-Kaliteli içkiler
-Kaliteli mekanlar

Sevmediklerim**
-Parası olmayanlar
-Marka olmayan her şey
-Basit kızlar
-Yılışık erkekler
-Herkesin gittiği mekanlar
-Kalabalık
-Düşük sınıftaki insanlar
-Burslular
-Kolay elde edilebilen herşey

Brianna ** 74ad8223

**Nicholas Davis : Onun gerçek kişiliğini bir ben görüyorum desem yalan olmaz sanırım. O bana katlanabilen nadir insanlardan. Herkesin sahip olmak isteyeceği bir dost.

**Crystal Morrison : Bu sarışın fazlasıyla iyimser böyle olması onla anlaşmamamız için yeterli bir sebep. Zeki bir düşman senle uğraşmak eğlenceli olacak .

**Alieer V. Eldricht : Benim sarışın golf arkadaşım. Senden nefret etmemle beraber takdir etmem kafa karıştırıcı. Güçlü bir rakip her zaman iyidir. Seninle çok çekişeceğiz şimdilik öndesin tatlım ama oyun daha yeni başladı.

**Arianna Bennet : Bak sen şu yandaşa. Crystal'in gölgesinden ışığını gösteremeyen zavallı kız. Sevilmeyecek bir şey yaptığını söyleyemem ama Crystal'in yakın arkadaşı olman bunun için en büyük neden. Dikkatli ol Arianna kurunun yanında yaşta yanar

**Desiree Schult : Sürekli zıt gitsek de birbirimize bir türlü kopamayız birbirmizden. Şeytan olmadan önceki halimi bildiğinden olabilir çocukluk arkadaşım. Anlaşmasak da severim seni damarıma basmadığın sürece

**Adaline Rosie Accolé : Bir yandaş daha. Zararsız olduğunu düşünsem de sessizlerden korkmak lazım aslında. Pek bir sorunum yok sadece sevmediğim insanları seviyorsun tatlım bu da seni sevmemem için yeterli bir neden sanırım

**Karla Lillian Stanek : İşte benim kızım. Bu kızda benden aslında pek kimseyle anlaşamıyor. Sevildiğini söylüyorlar ama sevilmediğini biliyor. Onla fitness ,plates , alışverişi hiç birşeye değişmem. Tam bir marka tutkunu benim gibi (: Bana verdiği küçük öğütler işe yarıyor nadir beni seven insanlardansın

**Stella Wilson : Okulda takılıyoruz onunla gerçekten çok iyi anlaşıyoruz . Geziyoruz,tozuyoruz seviyorum bu kızı. Nadir dost sıfatına yakıştırdığım insanlardan biri

** Claudia Heresia: Benim alışveriş arkadaşım. Onunla gezmekten zevk alıyorum bir nevi nicholas sayesinde tanıştık ama iyikide tanışmışız. Eğlenmeyi biliyor ve onunla eğlenmek güzel .

**Martius Griswold : İlk aşkım diyebilirim sana. Ailelerimiz sayesinde tanışmışız seninle,her şey iyi hoş giderken nereden çıktı bu Crystal? Benim mükemmeliyetçi olmam her ne kadar ikimizi de zorlasa da bunun üstesinden geliyorduk ta ki o sarışınla arkadaş olana kadar. Crystal'e kin beslememe bir neden daha ekliyorsun sen

**Grace Neva Geldeard : Benim tatlı arkadaşım, dışarıdan soğuk ve sessiz gibi gözükse aslında öyle biri değil ve onunla eğlenmek çok güzel, içki içmek ve dans etmek Nevayla güzel diyebilirim

** Euterpe Châtillon : Benim müzik tanrıçam, o güzel sesinle söylediğin şarkılar hayatımın vazgeçilmezi, seninle gezmek eğlenmek güzel, her yerde farkını belli etmen hoşuma gidiyor, yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor seninle

**Raven Hamilton: Seni pek sevdiğim söylenemez, seninde benden hoşlanmadığın belli ama illa ki işimiz düşecek birbirimize .

**Davis R. Walker : Bazen gerçekten insan olduğundan şüphelenmiyor değilim. Aynı havayı solumaktan bile yeterince rahatsızlık duyuyorum. Robot gibi bir şey bu çocuk ya. Fazla garip

**Luther Frederic Adler : O bana herkesten farklı bir pencereden bakıyor aslında, diğer insanlar gibi önyargıları yok onun bana karşı, bende ona ön yargıyla yaklaşmıyorum tabi içimde kalmış görülmesi çok zor olan iyi tarafımı gören bir arkadaş o.

**Samuel Mahoney : Okul gazetesi için çalışırken tanıştım onunla, aslında fazlasıyla garip bir çocuk, birde kendi sitesi var, benim fotoğrafımı da koymuş yüzümü keserek, ve beni bununla tehdit etmeyecek kadar farklı bir çocuk. Kişiliğini baya garipsiyorum , beni baya ukala buluyor bunun farkındayım, iş dolayısı ile çarpık bir arkadaşlık ilişkimiz var.

**Laurette D'or Leveque : Alieer ve Arianna'yı sevmen ve onlarla takılman seni sevmemem için yeterli bir sebep sanırım. Pek konuşmasak ta konuşmaya layık gördüğüm söylenemez seni.

**Satellite Russell : Bak sen şu süte. Kızın suratından iyilik akıyor senin bu şehirde işin ne ? Biliyormusun seninle dalga geçmeye bayılıyorum hele rezil etmeye. Rezil olmak hiçbir insana bu yakışamaz her halde.

**Alexander Matthew Morgan : Bak sen şu çapkına. Evet bana karşı koyamadığının farkındayım ama istesen de kendini dizginleyemiyorsun ve bu benim hoşuma gidiyor. Hele ki sarhoş olunca ki sarkma durumunu saymıyorum bile. İlgi çekicisin

En son Brianna Wentworth tarafından Salı Ağus. 09, 2011 7:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 20 kere değiştirildi
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 6:53 am

pmlere cevap yazamıyorum canım, telefon sorun çıkartıyo. iyi bi kurgu fikrin varsa neden olmasın u.u yalnız iki hafta evde değilim, geç yazabilirim.
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 7:31 am

Manhattan kızlarının kanında sürtüklük olduğu için cool karakterin fazla içli dışlı olmayabiir. Ama New york ta farklı bir kızla tanışman ilginç olabilir. Ya da hemen yatağa atamayacağın bir kız olması ilgini çekebilir. Bu şekilde bir kurgu oluşturabilirz.)
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Gerçek Yaşı : 28

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 11:23 am

kim kimi yatağına atıyor lan?! Mona'yla birleşir hem sikilırı mıncırırım hem seni mıncırırım. Burada kapı gibi kız arkadaş var lan, valla atarım geldi he, nevrim döndü...........................
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:25 pm

Skyler zaten öyle pek yatağa atma meraklısı bi tip değil, hem zaten rp partneri var. Önce karakter kurgum hakkında fikir edinmek için ilan başlığıma bakman daha yararlı olur sanırım ^^
Rosslyn Wallace
Harvard | II. Sınıf
 Harvard | II. Sınıf
Rosslyn Wallace

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:26 pm

seni seviyorum skyleeer
Matthew Baumann
NY Halkı
 NY Halkı
Matthew Baumann

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:27 pm

SKYLER YAZDI wtf:
-kızın başlığına da üzülmedim değil.........
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 3:38 am

Bu kadar kasmanıza gerek yoktu sadece bi öneriydi .) Neyse diğer arkadaşlar kurgulara açığım .)
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 12:46 pm

Nicholas Eklendi^^
Crystal Morrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Crystal Morrison

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 6:28 am

karakterler çok zıt, crystal pek marka düşkünü falan değildir. birbirlerini pek sevmesinler bencee. yada birbirlerini kullanıyor olabilirler, ama aslında nefret etsinler falan. hoş kurgular çıkabilir yani, sen de ekle bi' şeyler. =D
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:01 am

Ekliyorum =D
Alieer V. Eldricht
Alieer V. Eldricht

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:09 am

Hazır eklemeye başlamışken beni de anlaştığımız yere ekle Very Happy
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:16 am

Eklendin ^^ .)
Arianna Bennet
Arianna Bennet

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 9:31 am

Yerimi biliyorsun:)
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:28 pm

Ekliyorum (:
Desiree Schult
Desiree Schult

Gerçek Yaşı : 27

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:19 pm

Çok zıtlık yaşarız sürekli tartışabiliriz ama çocukluk arkadaşı oluruz falan. ondan kopamayız birbirimizden hesabı.
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 2:59 pm

Ekliyorum ^^
Adaline Rosie Accolé
Adaline Rosie Accolé

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 3:04 pm

Ben de uğrayım, bir şöyle dedim. Crystal kuzenim, Arianna yakın arkadaşım. Kurguyu anladın sanırsam. =D
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 12:55 pm

Ekliyorum^^
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 5:52 am

Karla L. Stanek eklendi^^
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 12:02 pm

Stella Wilson eklendi^^
Martius Griswold
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Martius Griswold

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:34 am

Kurguyu konuşup halletmiştik, ona göre eklersin sen Wink
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Gerçek Yaşı : 27

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:38 am

Kurgumuz belliydi.
P. Juliet Prideaux
P. Juliet Prideaux

Gerçek Yaşı : 29

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:40 am

Aa ama sen Marius'a aşıkmışsın? Kafamdaki bütün kurgular bir anda siliniverdi onu okuyunca çünkü Juliet'te ona aşık. Napıyoruz o zaman? Aklında varsa bir şey pm at Smile
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

Brianna ** Empty
MesajKonu: Geri: Brianna **   Brianna ** Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:42 am

Martius ve Claudia ekledim ^^
Aşık değil sadece eski sevgililer ama bunu kullanarakta güzel bir kurgu elde edebilirzi

Brianna **
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Brianna Wentworth
» Brianna Wentworth