Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Bir fotograf alabilir miyim? Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Bir fotograf alabilir miyim? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Bir fotograf alabilir miyim? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Bir fotograf alabilir miyim? Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Bir fotograf alabilir miyim? Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Bir fotograf alabilir miyim?

2 posters
YazarMesaj
Traviata Volante
Harrison Jewell | II. Sınıf
Harrison Jewell | II. Sınıf
Traviata Volante

Gerçek Yaşı : 28

Bir fotograf alabilir miyim? Empty
MesajKonu: Bir fotograf alabilir miyim?   Bir fotograf alabilir miyim? Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 9:44 am

Bir fotograf alabilir miyim? Gaspard_Ulliel_026_0 Bir fotograf alabilir miyim? -3-behati-prinsloo-21360823-100-100

Gece yine uyku tutmamıştı. Nasıl tutsun ki? Sabaha kadar tekrar annesinin mırıldanmalarını dinlemişti. "Yapma TT 17 yaşındasın ve buna alışkınsın."
"Unut gitsin anne. Tamam git ne yapacaksan yap."
"Seni anlamıyorum Traviata. Bunları senin-"
"Bana sakın bunları benim için yaptığını söyleme anne. Sakın beni kullanma. Kendin gitmek istediğin için gidiyorsun. Kendin istediğin için çalışıyorsun. Ben yokken de benim için çalışmadın ya? Bu işi yıllardır yapıyorsun. Git. Zaten evde yalnız kalmaya alıştım. Suzanne hergün uğruyor."
Bunları söyledikten sonra cevabını beklemeden odasına gidip kapısını kilitlemiş ve sabaha kadar bloğu ile uğraşmıştı. Sabah 08:30da annesi kapıyı açmaya çalışmış ama açamamıştı. Her seferinde iş için farklı yerlere gidiyor ve bir kaç hafta yada ay gelmiyordu. TT buna artık alışkındı, kaç yıldır kendi ayaklarının üzerinde duruyordu. Annesi Berlin uçağı için evden çıktıktan sonra TT bilgisayarını kapatıp sıcak bir duşa girdi. Eğer yanında güvenebileceği biri olsaydı, hayat daha da kolaylaşacaktı. Babası.. Babasını özlemişti.
Elini duş kabininden dışarı uzattı ve bornozunu askıdan alıp ona sarındı. Ah birde beni anlasalar ve fikrimi sorsalar, diye geçirdi içinden. Saçını kuruttuktan sonra evde kalmak istemediğine karar verdi. Dışarı çıkmak ve birkaç kare fotoğraf çekmek istiyordu. Kendini hemen evden dışarı attı.

Günün cumartesi olmasından etraf kalabalıktı. TT havayı uzun uzun içine çektikten sonra biraz rahatlamış ve kendine gelmişti. Dışarı çıkmak gerçektende iyi bir fikirdi. Etraftaki banklar öpüşen sevgililerle doluydu ve insanlar günün tadını çıkarıyordu. İleride yalnız başına oturan tatlı bir çocuk gördü ve sırıtmaya başladı TT. İşte bu çocuğun resmini bloğunda istiyordu. Ona doğru yavaş yavaş yürürken bir yandanda çocuğun hareketlerini inceliyordu. Sessizce yanına yaklaştı. Vee 'klick' resmini çekmesiyle çocuğun ona bakması bir oldu. Sol eliyle saçlarını kulağının arkasına atarak konuşmaya başladı. "Selam, ben TT."

En son Tiberia Sulkin tarafından Ptsi Tem. 25, 2011 10:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Luther Frederic Adler
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Luther Frederic Adler

Bir fotograf alabilir miyim? Empty
MesajKonu: Geri: Bir fotograf alabilir miyim?   Bir fotograf alabilir miyim? Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 9:54 am

Sabahın köründe yatağının içinde dönüp durmaktan nefret ediyordu, işin kötü tarafı artık çarşafında o ilk sefere özel olan soğukluk da yoktu. Sıcak olmasına rağmen büyük annesinin hasta olacağı bahanesiyle evdeki, kendi evindeki penceresini açamıyordu. Yine gelmişlerdi. Yazın onun için büyük bir eziyetti bu. Kendi gidemeyişini gereksiz bahanelerle süslüyor olmasına rağmen onları gelmekten alıkoyamıyordu. Hatta buraya geldiklerinde, onun Almanya’ya gitmesinden daha çok sorun oluşturuyordu bu. Evine geliyorlar, orayı burayı yanlarından eksik etmedikleri hizmetçileriyle toparlıyorlar ve hayatına burunlarını mükemmel şekilde sokuyorlardı. Hatta bir keresinde, kanepenin altındaki o kutuyu bulduğunda bunu ailesine söylememesi için epey yüklü bir miktar ödemek zorunda kalmıştı Adele’e. Babası gelmiyordu ki bu onun için nimet sayılabilirdi. Oğlunun yanında gelmektense, yaklaşık bir senedir bir oğlu olduğunu dahi reddetmek konusunda uzmandı. Annesiyle büyükannesi neden ayrı bir yer bulamıyorlardı ki kalmak için. Gören de paraları yok sanabilirdi. Hatta ikisi de Luther’ın evine ilk geldiklerinde dekorasyonun zayıflığına karşı burun kıvırmışlardı. Gönderdikleri paranın nereye gittiğini merak ediyorlardı pekâlâ.

Yatağından doğrulduğunda merdivenlerden aşağı indi. Kutuyu yoklama ihtiyacı hissetmişti. Elini bordo kanepenin altına uzattı ve her bir dokusu hafif bir şişkinlik hissedebilmek için uğraşıyordu bu sırada. Kutunun soğuk yapısını hissettiğinde derin bir nefes almıştı. Henüz biri varlığından haberdar değildi. Ardından saatine baktı. Düşündüğü kadar erken değildi. Evin içinde herhangi bir yaşam belirtisi dahi olmayışından dolayı kuşkuluydu. Duşa girdiğinde omzundan aşağı dökülen soğuk su ayılmasına yetmişti. Biraz kahve almak için kotunu, gömleğini ve ceketini geçirdi ve her zamanki kılığıyla çıktı evinden. Arabasına ufak bir bakış attı önceden. Henüz hazır değildi. Eski arabası olmamasına rağmen kazanın aynı izleri duruyordu sanki üzerinde. Başını salladı hafifçe. Hızlı aramalara kaydettiği taksiyi aradı, gelen genç adama gülümsedi. Bu defasında kulaklığını takmadan yolu seyrediyordu. Her seferinde kaza geliyordu gözlerinin önüne. O mekandan geçmemeye çalışıyordu bu yüzden. Yolunu uzatmayı tercih ederdi.

Taksiden indiğinde gördüğü ufak kafenin kapısını araladı. Kendisini mutlu eden kahve aromasını duyumsadığında gülmeden edemiyordu. Karton kutusunun içindeki kahveyi kucaklayan soğuk elleri yanmıştı. Kendisini beklemekte olan taksiye gidebileceğini söyleyen bir işaret yaptığında şehir parkına doğru ilerledi. Çok güzeldi hava. Biraz daha yürüyemeyeceği kadar güzeldi belki de. İleride gördüğü bir banka oturmakta karar kılmıştı. Kendisini bu tahta parçasına bıraktığında … Yalnızca yorgunluğunun farkına varmıştı. Etraftaki insanlara bakmasıyla yanında bir ses duydu. İrkilmesinin hemen ardından bir kızın fotoğrafını çektiğinin farkına varmıştı. Gülümsedi ve adını daha doğrusu lakabını söyleyen kıza “O fotoğrafı görmek istiyorum. Ve ben Luther ya da Fred. Sen seç.” demiş ve bunun ardından kızın uzattığı makinedeki resmine bakmıştı. “Tanrım bunu herhangi bir yerde görmek istemiyorum.”

Bir fotograf alabilir miyim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fotoğraf Denemeleri - Buse.
» Ben kim miyim? İşte bunu size söyleyebilirim :)