Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Ben yine geldim, kim ki bu S?

+5
Crystal Morrison
Alexios Costi
Claudia Harrison
Martius Griswold
Euterpe Châtillon
9 posters
YazarMesaj
Euterpe Châtillon
Harrison Jewell | III. Sınıf
Euterpe Châtillon

Gerçek Yaşı : 29

Ben yine geldim, kim ki bu S? Empty
MesajKonu: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:48 pm

Merhaba ben uzunca 'saçma başlıklar yazan kız' ya da 'GG' ehehe. Neyse ciddi olalım, ben Serena. Böyle kimliğimi gizlemeyi pek severim. Başardım da biraz galiba ama saklı kalamıyorum, konuşasım geliyor. İnsan ona göre davranır işte... Sonra sevmediğim ya da beni sevmeyen biri gelipte ay tanışalım falan derse tırlatırım kafayı. Normalde kısa bir ara verecektim RP'lere ancak vazgeçtim sevdiklerim için... Gördüm geldim sevindim falan. Neyse Emma'cığımı kaptım falan... Böyle şekil oldu aslında HP sitelerinde takılırım ben. Gryffindor olurum ama içimde Slytherin aşkı var neyse neyse. İşte ben her siteye üye olan biriyimdir, üye olup rütbe almaya bayılırım, rp yapmaya da (son günler hariç artık bunalıyorum sanki ara veririm galiba), photoshop'a da bayılırım bi de... Genelde takım yapmakla uğraşırım ama bugünlerde o da sıkıyor. Yaz sıcakları beni aldı götürdü bir yerlere böyle. Zor geleceğim kendime... Pek tanıdığım yok ama sorun değil tanışırım. Yeni insanlarla konuşmak, tanışmak hoşuma gider. Kurgular üzerine konuşmak falan... Kendime geçeyim biraz. Lise öğrencisiyim, ah o lanet liseler... Nefret ediyorum hepsinden. Şimdi konservatuar'da okumak vardı. Hangi bölüm olduğu fark etmez, her konuda yeteneğim var yani. Birde son günlerde şiir çok yazıyorum. Eğlenceli aslında, günlük yazmaktansa duygularımı kendi gizlice yansıtabiliyorum. Sonra başka ne desem hmmm hah şey çok kitap okurum. Tam bir kitap kurduyumdur. Bir kitabı bir günde bitiririm genelde, böyle internetten ya da insanlardan sıkıldığım da okumaya başlarım. Son olarak 'Hale' kitabını bitirdim dün akşam. Çok güzeldi. Tavsiye ederim. Wood var orada bitane aşık oldum hatta ahaha. Cidden kız dehşet anlatıyor ama... Bayılmamak elde değil. Kişiliğim böyle biraz gariptir. İnsanlar çoğunlukla sıcakkanlı olduğumu söylemez ama kişisen kişiye değişiyor genelde. Fazla kıskancım, en sevdiklerimi paylaşamam ki internette böyle birşey söz konusu değil rahatım. Müzik delisiyim. Genelde Rock/Metal dinlerim. Heavy metal tercihimdir. Öyle işte efendim, ben böyleyim. Zaten buraya tanıdık biri gelmişse beni hemen tanır ''Aaa Serena'' falan der. Tanımayan ise tanır zaman geçtikçe, tabi burada olursam. Hoşbuldum diyeyim bari... ^^
Martius Griswold
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Martius Griswold

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:56 pm

Rock/metal özellikle heavy metal dinleyenlere saygım büyüktür. Özellikle dinleyen kişi bayan olunca. Hoşgeldin Serena, Alperen ben de =)
Claudia Harrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Claudia Harrison

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:56 pm

Şimdi , iyi ki geldin Serenaaaa. Tanıdığım en sıcak kanlı insansın ve ciddiyim ehe. Çokzel kurgularımız olacak yine, çok şeker bi insansın işte, geldiğin için çok mutluyum öptüm aşkııııms.

En son Claudia Heresia tarafından Ptsi Ağus. 01, 2011 2:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Alexios Costi
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Alexios Costi

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:58 pm

Genelde hangi grupları dinlediğini merak ettim şimdi. Başka hangi müzik çeşitlerini de. Neyse hoşgeldin Serena ben de Göktuğ Smile
Crystal Morrison
Crystal Morrison

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:01 pm

Hoşgeldiin, İlay bende. Heavy Metal candır, sevilir yani. =D
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:01 pm

Cağnımmmmm Serenaamm <3 ya popçu ya topçu derler sen şimdi popçumu olcan başıma asdfghkl (: İyiki geldin ya kızım ne kurgular çıkarcaz seninle sabırsızlıkla bekliorum (:
Pixie Swan
Oyuncu&Ajans Sahibi
 Oyuncu&Ajans Sahibi
Pixie Swan

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:02 pm

Serena deyince aklına dizi geliyor ya insanın pek komikli oluyor sdlksdşf hoşgeldin serena seni hep görüyorum ama tanışçaz kaynaşçaz inşallah dinimis amin. haydi öpt fldşgl
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:03 pm

-Merhaba Alpereen. Valla rock/metal yaşama kaynağım. Müziğe de bağlı olunca böyle oluyor. Sabah heavy metal dinlemezsen mutsuz oluyorum tüm gün boyunca. yani kısacası; rock/metal aşktır. Smile

-Yağmuuuurrr askısııııı. Öptüm seniii elma şekerim kurgu bulucaz ihihih.

-Genelde eski grupları dinliyorum aslında... Metallica, Iron Maiden, Guns N' Roses, Deep Purple falan. Ama bunun yanında başka şarkılarda dinlerim, Türkçe de dinliyorum. Memnun oldum Göktuğ. Smile
-Merhaba İlay. Aynen katılıyorum sana tatlııım.
-Tabi ki hayatım, kurgu bulacağız bol bol kimse durduramaz bizi hoşbuldukk. Smile
-Ahahaha Gülşah sen çok kafasın abi.(adminle nasıl konuşuyo kıza bak falan asdfg) Ooo yea tanışıcaz bebeğim kurtulamazsın benden öpücükledim seni. :K
Arianna Bennet
Arianna Bennet

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:17 pm

Selam serena:D Konuşma(!) tarzın çok hoş yazı mı demeliydim acaba?Very Happy Bende Derya memnun oldum hihih:)
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:21 pm

Memnun oldum Deryaa. Ayy ilk defa sen diyorsun böyle sevindirik oldum ahaha Razz
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:22 pm

Seninle kurgu bulmalıyız benceee:D Neyse şimdi burayı ilan panosuna çevirmeyeyim:D Ama konuşalım biz bir bunu:D:D
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:23 pm

İlan açacağım hatun, oraya gelirsin kurgu buluruz <3
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:25 pm

tamamdırrr<3<3:)
Pixie Swan
Oyuncu&Ajans Sahibi
 Oyuncu&Ajans Sahibi
Pixie Swan

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:27 pm

öha Deep Purple dinleyen adam buldum, mutlluktan kanat taktım uçuyorum dljsfkl kafa adamdan çok fena saçmalıklar yaratabilirdim ama susuyorum dflksdş
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

Nerden : zürih, isviçre (valla türkçesi var, zürih diye yazılıyor, yimin ederim)

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:48 pm

Ben seni daha önce bikaç kez görmüştüm. Söyleyeceklerim bu kadar. Bitti. Naber?
Euterpe Châtillon
Euterpe Châtillon

MesajKonu: Geri: Ben yine geldim, kim ki bu S?   Ben yine geldim, kim ki bu S? Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:58 pm

-Deep Purple bebeğim vohoooov!
-Ahaha iyiyim hatun senden nabeeer?

Ben yine geldim, kim ki bu S?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ben geldim oley.
»  A S L I ~ Ben Geldim
» Ve ben geldim...
» Ben geldim*
» Bende geldim.