Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
neyi aramıyor ki! Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
neyi aramıyor ki! Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
neyi aramıyor ki! Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
neyi aramıyor ki! Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
neyi aramıyor ki! Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

neyi aramıyor ki!

+9
Josefine Abrahams
Desiree Schult
Daniel Evans
Iris Lindström
Jeremy Jimmy Monteiro
Brianna Wentworth
Ramona A. Lindström
Laurette D'or Leveque
Markus Eastham
13 posters
YazarMesaj
Markus Eastham
Fen Bilimleri Öğretmeni
 Fen Bilimleri Öğretmeni
Markus Eastham

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:02 pm

marcus -> Zeki, enerjik ve inatçıdır. İstediğini almayı iyi bilir ve istekleriyle kendisi arasına çizdiği tek sınır mesleği konusundadır. Küçükken tek çocuk olarak büyümüş bu da istediğini elde etmesi konusunda ona daima bir avantaj sağlamıştır. Gençken tam bir çapkın olsa da yetişkinliğinde durulmuş görünür ama kim bilir. Gerçekten hoşlandığı kadın sayısı beraber olduklarından oldukça az olsa da hepsine karşı centilmendir. Ancak aşık olduğunda karşılık bulabilmek için her şeyi yapar. Az sayıda dostuna sadıktır ama onların dışındaki insanlara, özellikle hoşlanmadıklarına karşı sivri dilini ve alaycı üslubunu kullanmaktan çekinmez.

Bir sürü değişik kurgu arıyorum Marcus için.

• Marcus geçen sene NY’a gelmiş olacak, burada tanıdığı LA’den ya da İngiltere’den eski bir arkadaşı olacak. Kadın- Erkek fark etmez ama yetişkin olmalı ama. Marcus’un sırdaşı olacak.
    &

• Burada tanıştığı bir flört, yetişkin olmalı, üni falan da olabilir sanırım. Sevgili değiller ama işte etrafı gezdirmiş, vs. vs. Çok ciddi bir şey değil ama beraber iyi vakit geçiriyorlar daha çok.
    &

• Asıl daha civcivli bir kurgu düşünüyorum, Marcus’u açmamın sebebi bu ama daha biraz zamanı var gibi. Neyse yazıyorum yine de.. Marcus’un öğrencilerinden biriyle bir kaçamağı olucak ama tek gecelik gibi değil. Böyle bir süre uzak durmaya çalışıcaklar malum hoca vs. ama başaramayacaklar. Hatta o yukarıdaki flörtüde bunun yüzünden sonlandırmış olabilir Marcus. Buraya bu dönem III. Bir dahakine IV olacak biri düşünüyorum biraz daha uzun zaman olsun diye ama aslında derslerin de başlaması zaman alacağından IV. Sınıf daha iyi olabilir. Bilemedim neyse isteyen olursa düşünürz o zaman.
    &

• Sevdiği, ismiyle bildiği öğrencileri. Kafa bir öğretmen olacak Marcus, o yüzden burası bol olabilir.
    & Ramona A. Lindström
    & Jeremy Jimmy Monteiro
    &
    &

• Bir de küçük, üvey kardeş. Kız-erkek fark etmez. Anneleri aynı babaları farklı olabilir, ya da tam tersi.
    &

• Arkadaşlar, vakit geçirdikleri, güvendiği insanlar..
    &
    &
    &
    &

Bunun dışında her türlü kurguya açığım, hiç fark etmez.

En son Markus Eastham tarafından Salı Ağus. 02, 2011 3:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Laurette D'or Leveque
Harrison Jewell | III. Sınıf
Laurette D'or Leveque

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:11 pm

Ben bir tanesinde olmak isterim mesela üvey kardeş olabilir.O olmazsa da sevdiği öğrencilerden olabilir
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

Nerden : Anne Rus baba Denmark'lı, Denmark'ta yaşıyordu lisede buraya geldi.

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:16 pm

Biz derste bol bol sulanmak istiyoruz. Şakadan tabii. Olsun. Alexander ah.
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:18 pm

Asıl daha civcivli bir kurgu düşünüyorum, Marcus’u açmamın sebebi bu ama daha biraz zamanı var gibi. Neyse yazıyorum yine de.. Marcus’un öğrencilerinden biriyle bir kaçamağı olucak ama tek gecelik gibi değil. Böyle bir süre uzak durmaya çalışıcaklar malum hoca vs. ama başaramayacaklar. Hatta o yukarıdaki flörtüde bunun yüzünden sonlandırmış olabilir Marcus. Buraya bu dönem III. Bir dahakine IV olacak biri düşünüyorum biraz daha uzun zaman olsun diye ama aslında derslerin de başlaması zaman alacağından IV. Sınıf daha iyi olabilir. Bilemedim neyse isteyen olursa düşünürz o zaman. Bu kurgu bana uyabilir.

Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

Gerçek Yaşı : 30

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:22 pm

Sevdiği öğrenciler kısmına girebilirim^^ Biz öğretmenleri severiz...
Iris Lindström
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Iris Lindström

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:25 pm

"Asıl daha civcivli bir
kurgu düşünüyorum, Marcus’u açmamın sebebi bu ama daha biraz zamanı var
gibi. Neyse yazıyorum yine de.. Marcus’un öğrencilerinden biriyle bir
kaçamağı olucak ama tek gecelik gibi değil. Böyle bir süre uzak durmaya
çalışıcaklar malum hoca vs. ama başaramayacaklar. Hatta o yukarıdaki
flörtüde bunun yüzünden sonlandırmış olabilir Marcus. Buraya bu dönem
III. Bir dahakine IV olacak biri düşünüyorum biraz daha uzun zaman olsun
diye ama aslında derslerin de başlaması zaman alacağından IV. Sınıf
daha iyi olabilir. Bilemedim neyse isteyen olursa düşünürz o zaman."
Ben de buraya talibim abijim.

-hayır bak alexander'ın en büyük fanıyım bu bilinsin, isveç falan aşkım yani alexander, hem iris'i okula bağlayacak bir şey lazım yahu-
Markus Eastham
Fen Bilimleri Öğretmeni
 Fen Bilimleri Öğretmeni
Markus Eastham

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:35 pm

laurette -> aileler biraz alakasız sanki ama uydurabiliriz. neyse, baktım senin kurguna biraz sorunlu bir karakterin var sanırım! Very Happy yeni yeni tanıyor olabilirler seninle birbirlerini, gariplik olur aralarında ilerledikçe de kurgu marcus senin sorunları fark edebilir, yardım etmeye çalışır vs. ne dersin?

brianna-> normalde bu sene ilk senesi olcaktı ama değiştirdim kurgusu ilerlemiş olsun diye IV. sınıftan biriyle olursa daha iyi olur sanki. Smile daha değişik bir şey yapabiliriz istersen ama şu an hiç bir şey üretcek halde değilim, pm'den hallederiz? Very Happy

jeremy-> ekliyorum sevdiklerime..

ramona-> alexander benim hocam olsaydı, nolurdu bilemiyorum. Very Happy ekliyorum..

Iris-> olabilir aslında ama bayaa renkli bir karakterin var. Very Happy pm'den konuşalım bir istersen?
Laurette D'or Leveque
Laurette D'or Leveque

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:39 pm

Bana uyar babalarımız ayrı olsun anne aynı olsun.
Daniel Evans
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Daniel Evans

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 12:50 am

Sevdiği öğrencilerden olmak isterim. Very Happy
Desiree Schult
Desiree Schult

Gerçek Yaşı : 27

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:17 am

Asıl daha civcivli bir kurgu düşünüyorum, Marcus’u açmamın sebebi bu ama daha biraz zamanı var gibi. Neyse yazıyorum yine de.. Marcus’un öğrencilerinden biriyle bir kaçamağı olucak ama tek gecelik gibi değil. Böyle bir süre uzak durmaya çalışıcaklar malum hoca vs. ama başaramayacaklar. Hatta o yukarıdaki flörtüde bunun yüzünden sonlandırmış olabilir Marcus. Buraya bu dönem III. Bir dahakine IV olacak biri düşünüyorum biraz daha uzun zaman olsun diye ama aslında derslerin de başlaması zaman alacağından IV. Sınıf daha iyi olabilir. Bilemedim neyse isteyen olursa düşünürz o zaman.
&
Leana Laudler üyeliğim olabilir. Son sınıf.
Josefine Abrahams
Josefine Abrahams

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 4:48 am

Sevdiği, ismiyle bildiği öğrencileri. Kafa bir öğretmen olacak Marcus, o yüzden burası bol olabilir.
Buraya ben gelmezsem çok ayıp olur. fsldşg
Raven Hamilton
Raven Hamilton

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:13 am

# Marcus geçen sene NY’a gelmiş olacak, burada tanıdığı LA’den ya da İngiltere’den eski bir arkadaşı olacak. Kadın- Erkek fark etmez ama yetişkin olmalı ama. Marcus’un sırdaşı olacak.

@Ruby Rutherford uygun mudur aceba? Very Happy
Summer Warner
NY Halkı
 NY Halkı
Summer Warner

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:31 am

Örtmenim örtmenim benim okulum yok, bana özel ders verir misiniz örtmenim? What a Face
Raven Kalenkow
Raven Kalenkow

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:32 am

Sevdiği öğrencilerden oalbilir mesela Smile
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

neyi aramıyor ki! Empty
MesajKonu: Geri: neyi aramıyor ki!   neyi aramıyor ki! Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 8:55 am

Sevdiği, ismiyle bildiği öğrencileri. Kafa bir öğretmen olacak Marcus, o yüzden burası bol olabilir.

Esther Bozorgmehr için. Aslında civcivliye başvururdum da, gördüğüm kadarıyla çok talibin var şlsfhsa.

neyi aramıyor ki!
1 sayfadaki 1 sayfası