Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala

YazarMesaj
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

Gerçek Yaşı : 30

Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Empty
MesajKonu: Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala   Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 1:07 pm

Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala Ec2d27e8 x Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala E6e89ef5
Jeremy Monteiro & Stella Wilson

Yanındaki arkadaşları ile gayet güzel zaman geçiren Jeremy, içini kemiren hatta yutkunmasına engel olan şeyi çözmek istiyordu ancak bu etkilerin neden olduğu hakkında ufak bir fikri bile yoktu. Jeremy dans ederken bile düşündüğü tek şey, yan masada ki kızın söylediği şeylerdi ancak bu partiye sonuçta Alieer ve Arianna ile gelmişti ve onları yalnız bırakamazdı. Aslında bu düşünceleri bile düşünürken saçma olduğunu kabul ediyordu çünkü partide ki insanların neredeyse hepsini tanıyordu. Bunları kafasında toparlayıp, uygun bir çıkış yolu arayan Jeremy yanında ki sarışın bayanlara dönerek ‘’Benim bu partiye katılan birkaç arkadaşımı görmem lazım bayanlar, en fazla yarım saat sonra sizinleyim’’ diyerek yanındaki iki kızında yanağından makas aldıktan sonra vücudunu oturduğun anda batan deri koltuklardan ayırıp, kalabalığa doğru adım atmıştı. Dans edenlerin arasından geçerken zorlansa da nihayet karşı bölüme varabilmişti Jeremy. Oturduğu zaman göremediği herkesi görebiliyordu artık hatta kaçak sihirbaz gibi giyinen Brianna’yı bile gözüne kestirmişti ancak Stella’yı hala görememişti. Zar zor yutkunmaya çalışan Jeremy her zaman ki gibi hatasını anladığında geç kalmıştı ama onun kişiliğinin göstergesiydi sonuçta çünkü o asla bir şeyi zamanında kıymetini bilemezdi. Suratı düşmüş, hüzünlü bir şekilde insanların aralarından çıkan Jeremy masalardan birinde tek başına oturmuş birini kestirmişti. Artık tamamen umutsuzluğa kapılan genç kendisi ile aynı giyinecek olan Elektra kostümlü bir kızı arkasından görmüştü. Hızlıca yanına gidip sarılmak istemişti ancak saçları olsun, kıyafeti olsun o kadar değişmişti ki arkadan başka birine sarılma düşüncesi onu bile korkuturdu. Tedbirli adımlarla kızın yanından geçerken dikkat çekmemek için yürüdüğü dans pistinde oynamaya başlamıştı. Şansı vardı ki güzel dansıyla bile kızın dikkatini kendine doğru çekmemişti. Kız 5 dakika önce aldığı içkisini bir uydumda midesine indirirken önünden geçen sarışın bir garsonun gümüş tepsisinden bir tane daha içki almıştı. Bugünün sonunu pekiyi düşünmese de en azından karşısındaki kız alkol komasına girmeden onu uyarmalıydı. Stella’ya daha da yakınlaştığında yüzündeki nefret ve hüzün karışımı karmaşık duygular bir tokat gibi çarpmaya başlamıştı ancak hatasını kabul ederse belki de aylar boyu bunu söyleyeceğinden kendinden emir bir tavırla yanına giderek ‘’Bir hafta mesaj atmayıp, seninle gelmemi düşünmüyordun herhalde.’’ Diyerek üste çıkmaya çalışmıştı ancak söyledikleri durumu daha da çok batırmıştı. Kız yüzünü gizlemek istercesine yerdeki mozaik şekilleri izlerken Jeremy kızın yanına oturarak mozaik şekilleri izlemeye başlamıştı. Aslında hataları eşitti sonuçta Jeremy onu beklememişti ancak Stella da haber verme lüksünde bulunmamıştı bile ve bu durum Jeremy’nin sinirli anına denk gelmişti. Beklemez ve bekletmez kelimeleri ile tanılan Jeremy planlar konusunda o kadar hassastır ki biri planı bozarsa o kişi Jeremy için bitmiştir ancak Stella onca kişi arasından istisna olmayı becerebilmişti. Hiç konuşmadan sadece yerdeki geometrik şekilleri izlerken sonunda Jeremy tabularını yıkıp ‘’ Sanırım hatamı kabul etme vakti geldi’’ diyerek sözüne devam etmişti. ‘’Evet seni beklemedim ancak bir haftaya kadar hiçbir mesajıma dönmedim ve ben senin bana dargın olabileceğini düşündüm ki üstelemeyen biri olduğum için partiye başka insanlarla gittim ama en azından hatamı kabul ediyorum.’’ Dedikten sonra ses tonunu biraz daha yükseltmişti. Stella’nın bütün hataları Jeremy’nin üzerine yığması onu ne kadar çok sinirlendirse de bir gün için yeteri kadar insan kırdığını düşünerek Stella’nın sitem dolu sözlerini kulak arkası etmişti ancak Stella’ya söylediklerinden sonra bu tatsız konuşmanın güzel bir yere varmasını umarken Jeremy, Stella’dan gelecek cevabı beklemeye başlamıştı.

Maskelerin Atılmasına Bir Adım Kala
1 sayfadaki 1 sayfası