Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.

+4
Skyler Keniston
Claudia Harrison
Ramona A. Lindström
Bonnie Hadwyn
8 posters
YazarMesaj
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Gerçek Yaşı : 28

Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Empty
MesajKonu: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 12:41 pm

Öncelikle hepinize iyi geceler arkadaşlar. Her gün yüzümde büyük bir gülümseme ile giriyorum siteye, çoğunuz bilmeseniz bile. Merak ediyorum insanlar ne yazmış, yeni kişiler katılmış mı aramıza falan. Sitede biriken işleri hallettikten sonra da diyorum ki gireyim şu Tumblr'daki sorulara bir bakayım, kim kimi çekiştirmiş yine. Ve hep görüyorum ki karakterlerden çok sitenin adminleriyle ilgili sorular geliyor, sorulardan çok hakaretler diyelim. İşte o zaman o yüzümdeki gülümseme aniden soluveriyor, eğlenmek için girdiğim site sanki işkence çektiriyor bana. En iyi şekilde yapmaya çalışıyorum adminliğimi, sırf ben de değil Elis ve Ekim de yapmaya çalışıyor, yetişemediğimiz yerlerde sizlerden destek alıyoruz. Sadece bu ardı arkası kesilmeyen hakaretler beni cidden yoruyor ve üzüyor. Bunları o tarz yerlerden değil de bizimle özel olarak konuşmanızı diliyorum hep, hiçbiriniz yapmıyorsunuz. Tehdit olarak algılanmasın ama şahsi meseleleri gelip bizle çözseniz ve biz de ona göre kendimize çeki düzen versek çok daha iyi olur. Oraya yazdığınız "sözde adminlik mi yaptığınızı sanıyorsunuz siz?", "Siz bir de kendinize rol oyuncusu mu diyorsunuz? Daha kullandığınız konuşma diline Türkçe demeye utanıyorum. Bu lafım herkese değil bilen kendini bilir zaten." gibi sorulardan ne biz sizi anlıyoruz ne de siz bizim neden o şekilde davrandığımızı. Sonuç ise sıfır kalmaya devam ediyor. Kraliçenin artan puanlarından şikayetçisiniz, sitenin en popülerinin o olması gerekiyor sonuçta sizin en yüksek puanlınıza göre biz de ona biraz şöhret ekliyoruz, bunun neden bu kadar sorun olduğunu da anlamıyorum maalesef. Her neyse, umarım bu başlığı hepiniz okursunuz ve benimle veya diğer adminlerle olan şahsi meselelerinizi gerçekten özel tutarsınız. Yoksa bu daha fazla gitmeyecek, hepiniz de bunun farkındasınız zaten.

En son Bonnie Hadwyn tarafından Cuma Ağus. 05, 2011 12:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

Nerden : Anne Rus baba Denmark'lı, Denmark'ta yaşıyordu lisede buraya geldi.

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 12:47 pm

Gülşah zaten yeterince açıklamış bence düşüncelerimizi ve hislerimizi. Bundan rahatsız oluyoruz, ve böyle yapıldıkça sorunun falan çözüleceği yok.
    Açık konuşacağım, kimliği gizli korkaklar olmaktansa açık açık gelin, pmden söyleyin sorunlarınızı. "Anonim" olarak hakaret etmek de, yargılamak da kolay. Bu olayı internette yönetiyor olabiliriz ama en azından bu tarz sorunlarınızda sahte kimliklerin ardına saklanmayın. Böyle oldukça biz daha çok soğuyoruz, adminliği falan bırakın rp şevki kalmıyor insanda.
    Bu karakterin puanının yükseltilmesi tamamen kurguya uyması amaçlı, zaten en yüksek puanlara göre azar azar arttırmaya çalışıyoruz.
    Sorunlarınızı tumblr'dan anonim olarak söylemek yerin, gelin YÜZÜMÜZE söyleyin. Hakaret edecekseniz de aynı şekilde. Tumblr sayfası kaynamasın diye cevap vermiyoruz ama HAKARET ETMEYE DEVAM EDERSENİZ bundan beri karşılık verebiliriz, durumun "eşit" olması için. Şu ana kadar herhangi bir girişimde bulunmadık çünkü.

& Teşekkürler.

Claudia Harrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Claudia Harrison

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 1:03 pm

Sırf eleştirileri görmemek için o bölüme girmemek için olabildiğince çabalıyorum açıkçası. Çünkü kafaya takacağım bir gerçek, ayrıca son zamanlarda oldukça kötü eleştiriler de yapılıyor. Sonuçta orası sadece rpg karakterlerimize dair şeylerin yer aldığı bir bölüm, site içi eleştirilerin, şikayetlerin filan değil. Ayrıca herhangi bir sitede adminin rpg puanı '100' oluyorsa eğer, burada da mantıklı olan kraliçenin puanının en yüksek olması.
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 1:06 pm

Teşekkür ederiz Yağmurcum.
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 1:17 pm

Anladığın için teşekkürler Yağmur.
    Yani artık rp şevki falan kalmadı bende çünkü, eleştireceksen gel adam gibi eleştir kardeşim. Biz de yardımcı olmaya çalışalım. Kaç tane koymadığımız, yayınlamadığımız hakaret içerikli mesaj var yahu. Kimsenin de bizim moralimizi bozmaya hakkı yok, cidden baydı çünkü. Ne adminlik yapasım var ne rp. Soğudum resmen. Ben gelip herkese bütün sorunlarını, eksiklerini söyleyebilirim. Burada kimsenin kusursuz olmadığı bir gerçek. Hiçbir yerde kimse kusursuz değil. Ama söylemiyorum. Ben bunu yapmıyorsam sırf insanları kırmamak için, siz de gelip haksız yere hakaret edemezsiniz. Ha edeceğiz diyorsanız, bu sefer çok ağır bir şekilde karşılık vereceğim. Gülşah ve Elis daha anlayışlı davranır belki ama ben sürekli laf yemekten sıkıldım, bu sefer yediririm. Ortamı mahalle kavgasına dönüştürmeyelim o yüzden.

Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 1:23 pm

Açıkçası saniyede bir sayfayı yenileyip mesaj var mı diye bakıyorum, çünkü cidden en azından içinizden birinizin gelip söyleyeceğini düşünüyorum sıkıntısını. Söylediğiniz zaman da kimseye ne kızacağım, ne söveceğim ne de başka bir şey yapacağım. Kendi açıklarımı kapatmaya çalışıcam bu kadar. Ortalığı karıştırmak gibi bir niyetim de yok açıkcası, fazlasıyla sinirli bir insan olmama rağmen kimseyi kırmamak kişiliğimde temel aldığım bir şey. Bu kadar şeyden sonra da daha fazla kırılmamak istiyorum, bu kadar.
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 1:36 pm

Anonimden yazıyorsunuz, ve hiç düşünmüyorsunuz, belki birilerinin moralini bozmayı başardınız ama bunu yüz yüze yapmayı *** yemedi. Korkak? Zavallı? Kıskanç? Doğru kelimeyi bulacak kadar bile zaman harcamaya değmeyecek kişilersiniz.
Desire Belcourt
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Desire Belcourt

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 1:45 pm

Damlacan'ın mesajının bir kopyası var burada. Ayrıca; anlamıyorum siz ne bekliyorsunuz, ne istiyorsunuz? Ben bu siteye geleli sahiden oldu bayağı, bir haftalıktı yani üye olduğumda... O zamanlardan pek kimse kalmadı şimdiye gerçi. Sıla, Damla, ben... Birde haliyle; Ekim, Elis ve Gülşah. Yine de hangisine sorsan, ilk başlarda daha sakin ve güzel olduğunu söyler buradaki ortamın. Ben bu kızlara, siteye, sisteme sahiden yakın bir üyeyim. O ettiğiniz hakaretleri hak etmediklerini görmemek için kör olmak gerek. Kim olduğunuzu sanıyorsunuz, merak ediyorum bu sebeple. Arkadaşlarımı savunmak değil amacım. Ama görevlerini layığıyla yerine getirmediklerini söylerseniz, sadece bir tarafınızdan salladığınızı veya olayları kendi gözünüzle izlemekten ve sorun çıkarıp milleti germekten zevk aldığınızı düşünebilirim... Mantık bekliyorum sizden. Bu kızlara hakaret mesajını atmadan önce, iki kere düşünmenizi. Siz site açsanız, kraliçe kim olurdu? Anlamıyorum... Anlamıyorum... Ekim'in Mona'ya puan katması için zorlamayı kim yaptı biliyor musunuz? Ben. Sizin tepkinizden bıkmış artık insanlar, gerek yok diyorlar. Ya bir kraliçeden daha popili olma gayreti neden? Karakterin o listedeyse, kesip sesini otur. Bu rekabet anlayışının eğlenceye ne kadar ters olduğunu göremiyor musun diye sorarlar adama. Otur öz eleştiri yap. Senin keyifli zaman geçirmeni sağlamak için uğraşıyor karşındakiler. Teşekkür edeceğine ne yapıyorsun yani? "sözde adminlik mi yaptığınızı sanıyorsunuz siz?" NE DEMEK YAHU? Nasıl ve neden sorar ki bir insan bunu. Ego tatmini mi yaptın bak ben bunlara böyle böyle dedim diye. Eğer çok sıkılırlarsa, ki ben olsam şimdiye yapmıştım; soru sekmesini de kaldırabilirler, anonime de kapatabilirler. O zaman ne yapacaksınız Allah aşkına? Susun da oyununuza bakın gençler. Amacınız başkaysa da, istediğiniz gibi çalışan bir site bulabileceğinizi sanıyorsanız sahiden, gidin oraya.
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 1:45 pm

Bazılarınız laftan anlamayacak kadar gerizekalı galiba.

BU TARZ SORULARI TUMBLR'LA HALLETMEYİN, CİDDEN SONU KÖTÜ OLACAK.
Euterpe Châtillon
Harrison Jewell | III. Sınıf
Harrison Jewell | III. Sınıf
Euterpe Châtillon

Gerçek Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 2:01 pm

Anlamıyorlar belli ki... Ben gördüğümde bile kötü oluyorum yani. Madem site ile ilgili sorununuz var cidden kimliğinizi belli etsenize. O tumblr sitesinin ne amaçla kullandığı zaten belli... Site hakkında sorunlarınızı orada belirtin gibi bir şey dememiş yetkili kişiler. Gerçekten garip insanlarsınız, diyecek laf bulamıyorum ve şunuda demek isterim ki bu site hayatımda gördüğüm kaliteli sitelerden biri. Eğer rahatsızsanız gidersiniz, bir daha da bu tarz yorumlar yapmazsınız bu kadar basit...
Eliza Alonso
Harrison Jewell | II. Sınıf
Harrison Jewell | II. Sınıf
Eliza Alonso

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 4:49 am

Ah-ah Shocked Adminlere hakaret edebilecek kadar yüzsüz birileri mi var? Hemen bakıyorum, bu arada o kişilere şunu diyelim; hakaret edeceksen gidebilirsin, tutan yok ama senin ne adminlerin şevkini kırmaya, ne de oyuna hakaret etmeye hakkın var. Gördüğüm en iyi rpg sitesidir, belirteyim Mad (sanırım bu hakaretleri yazan arkadaşlar kendi rplerinin eleştirilmesine falan kendi çaplarında tepki vermiş, siz canınızı sıkmayın üyeler memnun)
Ariadne P. Areleous
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Ariadne P. Areleous

MesajKonu: Geri: Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.   Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım. Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 3:04 pm

Gelen bir mesajdan sonra da Tumblr mesajlarına bir süre cevap vermeme kararı aldık. Hesabı silmeyeceğiz ancak gelen hiçbir soru dikkate alınmayacak.

Bu konuyu tüm üyeler okursa çok memnun kalırım.
1 sayfadaki 1 sayfası