Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Wesley. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Wesley. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Wesley. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Wesley. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Wesley. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Wesley.

4 posters
YazarMesaj
Wesley Gibson
İş Adamı
 İş Adamı
Wesley Gibson

Wesley. Empty
MesajKonu: Wesley.   Wesley. Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 10:40 pm

Wesley Gibson
Gece hayatına düşkün olmasına karşın mesleğini ayırmayı öğrenmiştir küçük zevklerinden. İşte bu yüzden çift kişilikli demek en uygunudur Wesley için. Buna göre;

x. İş. Bir gününün diğer gününü tutmayacağının kesin olduğu kadar dengesiz biridir. Belli başlı kuralları, değerleri ve inançları vardır, bunlar hakkında konuşmayı sevmek bir yana harfiyen uyar. Çabuk parlar, kimi zamansa bir yakınına zarar verecek kadar öfke dolar ama çok gerektiğinde kontrol altına almasını bilir kızgınlığını. Konuşmaz fazla, görüşleri arasında benimsediği en temel şey, sessizliğin kudretidir; bazı durumlarda fazlasıyla anlam taşıyabilir onun sessizliği. Her adımını iyi izler ve düşünüp taşınmadan hatta güvendiği bir başkasının düşüncesini almadan bir işe kalkışmaz. Ne kinci, ne ukala, ne hırslı ne de bencil biridir. Tek bir sorunu vardır: Emir veren; bir başkasına, sisteme veya yönetime boyun eğemeyecek kadar başına buyruk olmasıdır.

x. Gecehayatı. İçki, sigara, kumar ve seks vazgeçemeyeceği az sayıda şeylerden bir kaçıdır. İş yerine gidip masasına oturduğunda önünde bulduğu bir fincan kahve genel olarak ayılmasını sağlama amacıyla getirilmiştir. Süngerden farksızdır yani geceleri. Destansı bir güzelliğe sahip olmadıkça hiçbir kıza sulanmaz ama çapkındır. Daha çok cool takılarak yapar bu tür şeyleri. İşi ile gece hayatının çakıştığı tek nokta, şike mevzularıdır. Daha fazla paraya ihtiyacı olmasada sporda şike; küçük, heyecanlı ve en tatlı zevklerinden birisidir.

x. İş hayatında kulağa en mantıklı gelen şey, çıkar ilişkisidir. Şimdi ben ünlü bir lastik firmasının -Pirelli- ortağıyım. Araç, Benzin türü işlerde parmağınız varsa çıkar ilişkisi tam oturur. Lise, üniversite öğrencileri içinde geçerli bu. Ailesi bunlardan biriyle uğraşıyorsa, yakınlaşma amacıyla rp yapabiliriz.

x.Kardeş arıyorum bir tane acilinden, kız erkek fark yaratmaz ama mutlaka kafa olsun, benle içki falan içsin. Üniversitede veya lisede olması tercihim. -Ne kadar kötü bir örneğim böyle- (Soyadımı değiştirmem. Kimseye de soyadını değiştir diyemem. Değiştirmek istemezseniz üveyde olur hani.)

x. Arkadaş, dost, düşman aramıyorum. Önce rp gerekli diye düşünüyorum bu tür şeyler için. Fakat değişik bir kurgu olursa eklerim daha sonra rp yapmak koşuluyla.

10dk. da kurgumu kurunca biraz zayıf oldu farkındayım. Zamanım olduğunda güçlendiririm.Şimdilik bu kadar.

Gisela Müller
NYU | I. Sınıf
 NYU | I. Sınıf
Gisela Müller

Wesley. Empty
MesajKonu: Geri: Wesley.   Wesley. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:54 am

Aslında aklımda bir şey var, özelden mi konuşsak?
Wesley Gibson
İş Adamı
 İş Adamı
Wesley Gibson

Wesley. Empty
MesajKonu: Geri: Wesley.   Wesley. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:02 am

Tabii, olur Very Happy
Raven Hamilton
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Raven Hamilton

Wesley. Empty
MesajKonu: Geri: Wesley.   Wesley. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 7:06 am

Hıhımm şimdi Raven çevreci bir kızımız. Bu nedenle çevreyi kirleten benzininiz görmek isteyeceği en son şey olacaktır. Raven'ın da babası iş adamı fakat Raven'ın çevreci kimliğinden haberdar değil. Babamla ortak olabilirsiniz ama ben evde babamın hesaplarını falan karıştırdığımdan sizi n şirketin gerçek yüzünü görüp çökertmek için planlar yapıyo olabilirim.Burdan güzel rpler çıkar bence. Yalnız tek başıma değilim bu konuda, tüm greenpeace arkamda, ona göre Cool Razz

Ruby Rutherford diye de bir şarkıcımız var ama onla nasıl bir bağlantı kurarız çözemedim, reklam kampanyalarınız için şarkı falan mı söyletsek napsak ahaha Very Happy Arkadaş olabilirler ama nereden olurlar onun da bağlantısını kuramadım henüz.
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

Nerden : zürih, isviçre (valla türkçesi var, zürih diye yazılıyor, yimin ederim)

Wesley. Empty
MesajKonu: Geri: Wesley.   Wesley. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 5:09 am

evde değilim, telefondan da pm'lere cevap veremiyorum, kusura bakma vs vs. o yüzden biraz geç oldu ama olur tabii ki. karşılıklı olması pek mümkün değil, karaktere düşündüğüm kurgudan dolayı, ama fark etmez diyosan pek hoş hıhım.

Wesley.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wesley Gibson