Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Börna *.* Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Börna *.* Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Börna *.* Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Börna *.* Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Börna *.* Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Börna *.*

4 posters
YazarMesaj
Helena Morozova
Harrison Jewell | III. Sınıf
Helena Morozova

Börna *.* Empty
MesajKonu: Börna *.*   Börna *.* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:00 am

Merhabalar adım Berna, Börna derler başlıktan da anlayabileceğiniz gibi. Aslında bana çok şeyler, öhöm. (bkz.börn,börni,berni,berns) On dört yaşındayım, liseye yeni geçtim. Lanet olası arkadaşlarım sanki benden kaçıyorlarmışçasına başka başka sınıflara dağılmışlar, halbuki biz roman yazcaktık onlarlan. *.*

Iı, kendimden bahsetmek gerekirse; yanlış anlaşılmaktan nefret ederim, bunun için oturup ağlayabilirim, kendimi ifade etmekte başarılıyımdır yine de, hazırcevaptırım, asla ezilmem, lafı gediğine koyar karşımdakinin çekip gitmesini beklerim. Haksız olduğum konularda biraz dirensem de sonuç olarak susarım. Very Happy Kendini beğenmiş insanlara özel bi önyargım vardır, yine de genel olarak herkesi tanıştıkça, konuştukça severim. Hiç olmadık yerde neşeli görebilirsiniz beni, aptal gibi ortalıkta dönüp durabilir, arkadaşlarıma sarılabilirim. Başarısız olduğumda ona daha çok sarılmak gibi bir lüksüm yoktur, isteğim kırılır, üzülürüm direk. Eğer kafama takmışsam sonra başarısız olmuşsam da bir kenara çekilip ergen ergen ağlarım. *.* Arkadaşlarımı çok severim, asdasd Very Happy, değer verdiğim insanlara şımarabilitem vardır.

Gezmeyi sevmiyorum, evde tıkılan erkeklerin başını çekebilirim, ehe. Yine de arkadaşlarımla bi cafede, pizzacıda falan buluşmayı severim. Gülmeyi, kahkahalara boğulmayı çok severim. İleride aklıma gelince suratımda ahmak bir gülümseme oluyor çünkünüm. Konuşmayı severim, film izlemeyi severim, gezmeyi sevmesem de şehir dışına veya yurt dışına çıkmayı da severim. Rp yapmayı çok sevdim, yeniyim ondandır belki. Genellikle başlarda sevdiğim bir şeyden birkaç hafta sonra sıkılıyorum. Gerçi rpye başlayalı birkaç ay oldu. Sonra; photoshop ile uğraşmayı, resim çizmeyi, yalnızken şarkı söylemeyi, dans etmeye çalışmayı severim. En sevdiğim ders matematiktir, inkılaptan nefret ettim bu sene iyice. *.* Zaten söyleyemiyorum adını da doğru düzgün. Very Happy İnkilâp, inkılâp, inkılap...

Benimle ileri geri konuşan, söylediklerinin farkında olmayan, kırıcı sözler kullanan insanları sevmiyorum peşin peşin söyleyeyim. Şaka amaçlı söylenebilir, ben de söylerim hatta, bunu ağzı iki metre açıla açıla gülen msn ifadelerimle karşılarım da bir güzel ama ortada benim kişiye olan duygularımı zedeleyecek sözler kullanılıyorsa bir kere uyarırım, iki kere uyarırım en sonunda 'yeter' diye avazım çıktığı kadar bağırırım, bir arkadaşımla yaşadık böyle bir şey, artık görüşmüyorum hani. Baştan söyleyeyim de aramız bozulmasın. *.* Daha laf bulamadım, sorunuz olursa yanıtlarım. Böyleyim ben, konuştukça daha iyi tanırsınız beni. Smile Gülücüğümü de koymuş olayım. *.*
Karan Alexopoulos
NY Halkı
 NY Halkı
Karan Alexopoulos

Börna *.* Empty
MesajKonu: Geri: Börna *.*   Börna *.* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:09 am

hoşgeldin o zaman börni.
Helena Morozova
Helena Morozova

Börna *.* Empty
MesajKonu: Geri: Börna *.*   Börna *.* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:13 am

Hoşbuldum o zaman gerçekisminiyazmayankendisinidetanıtmayankişi, hihi. *.*
edit: İltifattan yoksun olmasın bari, avatarını çok beğendim, yine bir taşovskiyle karşı karşıyayız. *.*
Louvenia Dorrell
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Louvenia Dorrell

Börna *.* Empty
MesajKonu: Geri: Börna *.*   Börna *.* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:18 am

Memnun oldum Berni -böyle demek istiyorum ben ya- *-*
Helena Morozova
Helena Morozova

Börna *.* Empty
MesajKonu: Geri: Börna *.*   Börna *.* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:20 am

Seç beğen al oldu zaten benim ismim, her şekle giriyor. adsasdas Ben de memnun oldum Yağmur. (:
Luther Frederic Adler
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Luther Frederic Adler

Börna *.* Empty
MesajKonu: Geri: Börna *.*   Börna *.* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:45 am

Benimle ileri geri konuşan, söylediklerinin farkında olmayan, kırıcı sözler kullanan insanları sevmiyorum peşin peşin söyleyeyim. Şaka amaçlı söylenebilir, ben de söylerim hatta, bunu ağzı iki metre açıla açıla gülen msn ifadelerimle karşılarım da bir güzel ama ortada benim kişiye olan duygularımı zedeleyecek sözler kullanılıyorsa bir kere uyarırım, iki kere uyarırım en sonunda 'yeter' diye avazım çıktığı kadar bağırırım, bir arkadaşımla yaşadık böyle bir şey, artık görüşmüyorum hani. Baştan söyleyeyim de aramız bozulmasın. *.* Daha laf bulamadım, sorunuz olursa yanıtlarım. Böyleyim ben, konuştukça daha iyi tanırsınız beni. Smile Gülücüğümü de koymuş olayım. *.*

Bu kişiyi biliyoruz ama uzattınız olayı be canım. HOŞGELDİN AYRICA SENİ ÇOK ÖPÜYORUM. İdil lan ben tanımazsan diye şeettim.
Helena Morozova
Helena Morozova

Börna *.* Empty
MesajKonu: Geri: Börna *.*   Börna *.* Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:53 am

İlk önce tanıtsana lan kendini. asdsasd Noluyor, magazine mi yansıdı olaylar diyorum, ihi. İdil kalp sanaa <2+1 Uzatmadan direk kestim olayı da canım, zamanında verilen hüküm. Neyse, öhöm, geçelim buraları. Eee naber? :kaşlarınıkaldıransmile: *.*

edit: Vay lan, Gaspard'ı da çarpmışsın, oh mis. Very Happy

Börna *.*
1 sayfadaki 1 sayfası