Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Louvenia Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Louvenia Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Louvenia Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Louvenia Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Louvenia Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Louvenia

4 posters
YazarMesaj
Louvenia Dorrell
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Louvenia Dorrell

Louvenia Empty
MesajKonu: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 7:44 am

Louvenia Dorrell, aslen İngiliz ama uzun süredir Amerika'da yaşıyor. Çevresindeki insanlar tarafından sevilen birisi aslında, ama son zamanlarda elinde olmayan nedenlerden dolayı baya durgunlaştı. Bu da arkadaş çevresini etkiledi, hatta en yakın arkadaşları diye nitelendirdiği kişiler bile ondan uzaklaştı. Dışarıdan baktığınızda oldukça soğuk, ukala bir tip olarak algılarsınız, aslında yakın olduğu kişilere oldukça sıcak kanlı olabilir. Ama bu da bir olasılık çünkü değişken bir yapıya sahip, kimi zaman oldukça sevimliyken kimi zaman sinir küpü olabilir. Değişken ruh hali yüzünden kimi zaman tepki çekse de kendisini kolayca affetirebilecek biri. İyi bir oyuncu, mimiklerini oldukça iyi kullandığından insanları kolayca kandırır. Bu da iyi bir yalancı olmasını sağlar. Fazla açık sözlü olduğundan tepki de çeker bazen, bir anda suratınıza yeni saçınızın iğrenç olduğunu söyleyebilir. Eh, darılırsınız büyük ihtimalle ama o bunu umursamaz. İnsanların görüşlerini umursamaz, bir tek ciddi anlamda değer verdiği kişilerin görüşlerine önem verir. Ki bu statü de olmak epey zor, çabuk güvenmeyen birisi çünkü. Size onun için özel olduğunuzu hissettirebilir ama gerçekte ne hissettiğini bilemezsiniz. Beklemediğiniz bir anda sizden nefret ettiğinizi söyleyebilir, ya da size değer verdiğini. İyi bir hafızaya sahip, ona ihanet edenleri hatırlar, ona göre her şey karşılıklı. Kısa bir süre sonra o da bir şekilde size ihanet eder. İsteklerine göre yaşar, planlamak yerine aklına estiği şekilde olayları kontrol eder. Kolayca arkadaş edinebilir, ama kolayca edindiği arkadaşları da silebilir. İlişkilerine güven olmaz yani. Tipik NY diye nitelendirebilirsiniz onu. Darmouth'a gitmek tek isteği bu arada. Gelecek hakkındaki tek planı bu, oraya girdiği anda istediği her şeye sahip olabileceği görüşünde.

Şimdi şu depresif hali de en yakın arkadaşlarından birinin ölümüne tanık olmasıyla alakası var. Her zaman takıldıkları partilerden birinde en yakın arkadaşı Eva aşırı dozda uyuşturucu aldı filan. İyi olmadığını söylediğinde ona inanmadığı için kendini hala suçlu sayıyor Louvenia, kıza aldırmayarak dans etmeye devam etmişti. Yaklaşık bir saat sonra gittiğinde kız bir koltuğa yığılmıştı, kalp atışlarıysa oldukça zayıftı. Yardım istediği herkes ona aldırmadan ortamdan ayrılınca tek başına kaldı, onu elinden geldiğince çabuk hastahaneye götürse de çok geç kalmıştı. O günden sonra uyuşturucuya bir daha asla bulaşmadı. Yine de Eva'nın ölümünün etkisi hala geçmedi, sık sık onu rüyalarında görüyor. Düşüncelere daldığında hala suçluluk duygusu kendisini ele geçiriyor.

-KARDEŞ İSTİYORUM, İKİZ OLUR, ABİ OLUR,kardeş olsun yani. Kurgu ayarlarız, aile kurgum yok ama her şeye uyar Louvenia. Ama benle repe yapacak ha. Nolur boş kalmasın bura ya. DOLDU CİDDEN AHAHA.

Isaac Ankier: Açıkçası 'kardeşim' olduğunu ilk duyduğumda inanmadım, ben Dorrell ailesinin kızıydım değil mi? Yine de bana her şeyi en ufak detayına kadar anlattığında gerçekte her şeyin daha farklı olduğunu anladım. Yıllar sonra aniden erkek kardeşimi karşımda görmek ilginçti, farklı bir hayattan kopup gelmiştin sonuçta. Zaman geçtikçe bu gerçeğe alışabilirim belki, o zaman seni tam anlamıyla erkek kardeşim olarak benimseyebilirim.

-Şu partide ortamdan ayrılan birkaç kişi olabilir, ya da ona yardım eden bir kaç kişi.

-Bi de yakın arkadaş alalım bir kaç tane, cinsiyet önemsiz.

Raven Hamilton: İkimizde değişken bir yapıya sahibiz, bir açıdan benzediğimiz söylenebilir. Belki de bu yüzden diğerlerine kıyasla onu kendime yakın buluyorum, sorunlarım olduğumda ondan yardım istiyorum. Yanımda olduğunda oldukça eğleniyorum ayrıca, eğlenceli bir yapıya sahip olabiliyor istediğinde. Neredeyse her şeyimi biliyor, sık sık takıldığım nadir kişilerden biri ve ona gerçekten değer veriyorum.

-Onu aniden değişmesini merak edip, sürekli kendini sorgulayan yakın arkadaş.

-Tek gecelik olabilir, flört olur. Partnerde istiyoruk, ya da platonik evet.

-Bi' tane, yanında çok eğlendiği erkek istiyorum, kafa dengi biri. Yakın olabilir bununla evet.

-Vladimir L. Vasilyev: İnsanlarla kolayca samimi olan biri olabilirim ama hiçbirine ciddi anlamda güvenmem. İlk zamanlar sana karşı da aynen böyle olmama rağmen daha sonra sana alıştım,kafa dengi biri olmanında bunda etkisi var. Hatta sorunlarımı bile anlattım. Yardımcı da oldun. Şu sıralar eğlenmeye ciddi anlamda ihtiyacım var, bu yüzden artık beni çok daha sık göreceksin sanırım.

-Bir de ona yardımcı olan biri olabilir, onu neşelendirmek için çabalar hıhı.

Özel Kurgularda olur tabi.

En son Louvenia Dorrell tarafından Çarş. Ağus. 17, 2011 11:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Isaac Ankier
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Isaac Ankier

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 8:21 am

BELKİ BELKİ KARDEŞ OLABİLİRMİŞİZ MESELA.
boyle.
Vladimir L. Vasilyev
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Vladimir L. Vasilyev

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 8:23 am

-Şu partide ortamdan ayrılan birkaç kişi olabilir.

-Bi' tane, yanında çok eğlendiği erkek istiyorum, kafa dengi biri. Yakın olabilir bununla evet.

Bunların ikisi de olabilir. Ben seçemedim.
Louvenia Dorrell
Louvenia Dorrell

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 8:26 am

BENCE KARDEŞ OLALIM, CİDDEN OLALIM BAK, KURGU ÇOK GÜZEL ÇÜNKÜ.

Evet ikinciye ekleyesim geldi öyle yapayım ben.
Isaac Ankier
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Isaac Ankier

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 8:57 am

YEHHU KARDEŞ.
Louvenia Dorrell
Louvenia Dorrell

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 9:02 am

EVEEET ekliyeyim ben , detayı da yazıcam biraz ilham olsa. Rp de yapmalıyız bence en kısa zamanda. *-*
Isaac Ankier
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Isaac Ankier

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 9:07 am

bence de bence de monkey
Louvenia Dorrell
Louvenia Dorrell

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 9:13 am

Temam müsait olduğunda yapalım evet.
Raven Hamilton
Raven Hamilton

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 12:14 pm

-Bi de yakın arkadaş alalım bir kaç tane, cinsiyet önemsiz.
Uygunsa buraya Raven'ı alabiliriz. Sonra ben ayrıntılı kurgu düşünürüm, ehems.
Louvenia Dorrell
Louvenia Dorrell

Louvenia Empty
MesajKonu: Geri: Louvenia   Louvenia Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 12:19 pm

Eklediiiim. *.*

Louvenia
1 sayfadaki 1 sayfası