Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
colton craig & travis Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
colton craig & travis Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
colton craig & travis Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
colton craig & travis Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
colton craig & travis Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

colton craig & travis

+2
Karan Alexopoulos
Colton Craig
6 posters
YazarMesaj
Colton Craig
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Colton Craig

colton craig & travis Empty
MesajKonu: colton craig & travis   colton craig & travis Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 3:13 pm

"bence çok sevimli çocuk." - chris o'donnell
"ihtişamlı." - daniel day-lewis
"büyüleyici" - j. k. rowling
"güldüm." - seth rogen

• Öncelikleri arasında tanımadığı kimseyle konuşmamak olduğu gibi ilişkisinin en yoğun olduğu kişi hayali arkadaşı Travis'ten başkası değil. Travis. Travis diline gelen ilk şeyi söyleyen, tavırlarına dikkat etmeyen ve çoğunlukla kendisine karsı kaba davranan, "Şeytan İkiz" diye adlandırabileceği bir arkadaş ve aynadaki yansımasından tek farkı sabahları uyandığında onun daha iyi görünüyor olması. Kendi kendine konuşmalarının nedeni o, çoğu zaman hoşlandığı erkeklerden uzak durmasına da sebepler yaratıyor. Ve evet, erkekler demişken bu konuda iyi olduğunu söyleyemeyiz. İlk öpüşmesini saymazsa -ki bu henüz 2. sınıfta kendisini köşeye sıkıştıran şişman kızdı- pek de büyük bir asama kaydememişti şimdiye dek, yalnızca 9 yaşındakinin aksine iğrenmiyordu bunu yapmaktan. Gerçi çoğundan iğrenmişti, örneğin Monica- Öagh. Kız ile geçirdiği haftalar boyunca bunu fark edememiş olması da Travis'in hatasıydı, kızın çirkin olduğunu iddia etmek yerine onun abisini övmeliydi o dakikalarda.

• Ailesinden gay olduğunu saklaması hariç -ki bunu hayatta kalmak, babasının kendisini öldürmemesi için yapıyor- asla yalan söylemez, vejetaryen, herhalde okul onu kovana dek mezun olamayacağı için herhangi bir planı yok, saçları çok kısa ya da çok uzun olduğunda çok çirkin olduğunu düşünmesine rağmen hangi boy çok güzel bilmiyor, Travis'in gerçekte varolmadığını bilse dahi onun söylediklerine ve varlığına inanıyor, bu kendi kendine konuşma ve deli olduğunun söylenmesi kendisi hakkında en çok sevdiği ikinci şey, ilki yüzük parmağı, ismi çok saçma, hiçkimseye zarar vermeden ölme fikri çok zekice, günde 6 saat uyumazsa ilk karşılaştığı kişiyi öldürebilir, o kadar çaresiz ki kendisini sevdiğini söyleyen kişi için ölebilir, birazcık saf, biraz salak.

bir mendil alabilir miyim? gözyaşlarımı tutamıyorum da- Tamam. Şaka yok, bebek bezi esprisini de yapmayacağım.

Çok ve yakın arkadaş. Hepsi.
~ Arkadaş.
~ Arkadaş.
~ Arkadaş.
~ Arkadaş.
~ Arkadaş.
~ Arkadaş.
~ Çok yakın arkadaş, çok yakın. Öyle yakın ki- Bu bana çok katlanacak demek, rp diyorum. Tahammül etmek falan, neyse. Erkek olursa, erkek olmazsa, kız olursa gibi seçenekler var tabii ama hepsi olur, hepsine tabii aklımda farklı kurgular var. Hepsi burada. Aklımda.

• hani nası sevimli çocuk.

~Böyle Colton'ımızdan -adabakamaağlamayacağım- hoşlanan kızlarımız neden olmasın? Heh heh. Oturmaya mı geldik?

~ VE TRAVIS'İN AŞIK OLDUĞU KIZA İHTİYACIMIZ VAR.

~ Bir de şey bir de. Hani takıntılı olduğu bir erkek olabilir. Herhangi bir şey yapmasa dahi onun için, hep aklından geçirdiği. Arkadaşlarına onunla ilgili şeyler anlattığı- Sanki gerçekleşmiş gibi düşlerinden bahsedecek, ama tabii onu yakından tanıyanlar bilecek yalan söylediğini.
Karan Alexopoulos
NY Halkı
 NY Halkı
Karan Alexopoulos

MesajKonu: Geri: colton craig & travis   colton craig & travis Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 5:45 pm

liseli olarak sadece esther var, sadece, üzgünüm. ve cidden her şeye talip, cidden, onun için de üzgünüm. karar veremedim.
çogzel ama.
ihtişamlı. destansı. falan.
aslında sikilır gay olacaktı.
Raven Kalenkow
Harrison Jewell | III. Sınıf
Harrison Jewell | III. Sınıf
Raven Kalenkow

MesajKonu: Geri: colton craig & travis   colton craig & travis Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 12:32 am

Benim karakterimi de at bir yere. Tatlılığından dolayı sana iyi davranıyor oalbilir Razz Kurguyu buluruz attığın yere göre.
Alexander Matthew Morgan
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Alexander Matthew Morgan

MesajKonu: Geri: colton craig & travis   colton craig & travis Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 12:35 am

Tanrım sonunda ünlü bulmuşsun! Yaaa ben erkek kaşarıyım ama kızlar yönünde yani nereye atarsan artık. (;
Dennis Mac Tomáis
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Dennis Mac Tomáis

MesajKonu: Geri: colton craig & travis   colton craig & travis Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 12:36 am

BEN GELMİŞİM MESELA BÖYLE MEREBA DEMEK İÇİN monkey
Samuel Mahoney
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Samuel Mahoney

MesajKonu: Geri: colton craig & travis   colton craig & travis Icon_minitimePerş. Ağus. 18, 2011 1:30 am

BENCE TRAVIS REBECCA'YI SEVMELİ. -şaka.
veya bu çıcıkğı ikinci sınıfta köşeye sıkıştıran şişman kız olabilir o.........
Samuel'le ilgili deeee, yok bir şey.
öptüm çüüüüz.

colton craig & travis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Colton Craig
» Craig.