Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Julien Cartier Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Julien Cartier Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Julien Cartier Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Julien Cartier Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Julien Cartier Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Julien Cartier

2 posters
YazarMesaj
Julien Cartier
Columbia | III. Sınıf
 Columbia | III. Sınıf
Julien Cartier

Julien Cartier Empty
MesajKonu: Julien Cartier   Julien Cartier Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 3:05 pm

Julien Cartier 4e6e8e7e

KarakterYapısı#

Ah, sizleri görebiliyorum. Evet, burnum daha o kadar büyümedi. Muhtemelen hepinizi ezebilecek bir zekaya sahibim. Bazıları kullanmamayı seçer, ben onlardanım. Hayatım boyunca denemediğim şey kalmadı desem yeridir. Aslında hepinizle aynı olmam, beni hep farklı kıldı. Başkaları olma çabalarınız size hep eksiler getirdi. Küstah biri olduğumu kabul edebilirim, eğer siz aptal olduğunuzu kabul ederseniz. Sanırım dış görünüşüm dışında beni çeken diğer bir özelliğim patavatsızlığım. Kim olduğunuz umrumda değil, kahrolasıca babanız da beni ilgilendirmiyor. Tek benzerim, öteki tekim. Evet, malesef ikizim var. Aslında iyi biri. Hayatıma eğlence kattığını söyleyebilirim. Eğer aklı sürekli kızlarda olmasaydı, konuşacak şeylerimiz olabilirdi. Kaybetmeyi sevmiyorum desem yanlış olmaz. Hayır, olur. Çünkü ben hiç kaybetmedim. Hırs, damarlarımda akan bir zehir gibi, fısıltıları kulaklarımda yankılanıyor. Sizin seslerinizle birleştiğinde de duyabildiğim tek şey; mükemmel olduğum.

Julien Cartier B708a317

AileYapısı#

Babamın İsa gibi, anneminse bir melek gibi olduğunu söylemeyi çok isterdim. Tek söyleyebildiğim ise; canları cehenneme. Babam, zenginliğin başına vurmuş olduğu bir piç kurusu. Annemse... Ah, onu tanımıyorum bile. Babamın yaptıkları sonucu kendini odasına kapatmış. En son, dur bir düşüneyim. Evet, en son 5 yıl evvel doğum günümü kutladığı o kısacık 5 saniyede gördüm onu. Büyükbabam ve büyükannemse tanımayı istemeyeceğim kadar katı. Aslında onlara şükredebilirsiniz. Sayelerinde New York'tayım ve beni görebiliyor olmanızın tek sebebi bu.

Julien Cartier Icon110-1Julien Cartier Icon111-1 Julien Cartier Icon112-1

KarakterKartı#

Ad; Julien Cartier
    Yaş; 20
    Doğum Yeri; İngiltere
    Anne ve Baba Adı; Lilian Cartier&Mike Cartier
    Kardeşi; İkizi, Jace Cartier
    Okul Bilgileri; Birçok kez okuldan atıldım. Her sene farklı bir okulda olduğumdan, isimlerini hatırlamıyorum. Liseyi Sir Stafford da okuduğumu bilin, yeter.

Julien Cartier 005

Sevdikleri#

Kızlar, evet. Onlara kesinlikle bayılırım. Çıplak tenlerinde ellerimi ve dudaklarımı gezdirmek... Ah, Jace'le -ikizi- bir listemiz var. Hangimizin daha çok kişiyle yattığıyla ilgili.

Böcek koleksiyonum var. Hamam böcekleri, en sevdiğim çeşit. Onları nerede sakladığımsa... Ah, boşverin.

Trank. Evet, iguanam. Onu seviyorum ve insanları onunla korkutmayı da.

Sigara ve kahve. Vazgeçemeyeceğim ikili.

Fotoğraf çekmek. Kesinlikle boş zamanlarımda uğraşmak isteyeceğim tek şey. Karşımdakilere farklı açılardan bakmak çok güzel bir duygu.

Sevmedikleri#

Sen, sen ve sen. Evet, size söylüyorum. Kaybolun buradan.

Evelyn C. Zamora
Columbia | II. Sınıf
 Columbia | II. Sınıf
Evelyn C. Zamora

Julien Cartier Empty
MesajKonu: Geri: Julien Cartier   Julien Cartier Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 12:03 pm

Julien Cartier 29706864829798231880 Julien Cartier 59649879397375726380

Sen bilirsin onu. Neredeyse aynılar ama Evie bu kadar çapkın ve ukala değil. Yine de ukala ve çapkın. şalsdkfjsadf. Öpücükler, seni seviyorum Julien. Seni de Can hıhı sen de vardın evet. Very Happy

Julien Cartier
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julien's Phone