Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Yok Böyle Akşam Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Yok Böyle Akşam Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Yok Böyle Akşam Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Yok Böyle Akşam Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Yok Böyle Akşam Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Yok Böyle Akşam

2 posters
YazarMesaj
Evelyn C. Zamora
Columbia | II. Sınıf
 Columbia | II. Sınıf
Evelyn C. Zamora

Yok Böyle Akşam Empty
MesajKonu: Yok Böyle Akşam   Yok Böyle Akşam Icon_minitimePerş. Şub. 03, 2011 6:53 pm

Uzun zaman sonra memlekete geri dönmek güzel bir duygu. Hayır ailemi özlediğimden değil, şehri özlediğimden. Ailemi niye özleyeyim ki? Bir avuç sahtekar, hani babamı yine bir derece severim, babadır. Ancak o Sylvia denen kadının saçını başını yırtasım, üzerine atlayıp tüm marka giysilerini parçalayasım var. Bir insan bu kadar itici olur mu? Hayır yani, bizi yanyana gören ablam sanıyor, bu salak da seviniyor iltifat diye. Beş yaş falan büyük benden galiba, ben de bilmiyorum. Saçlarını sahte sarıya boyatarak sıyırmaya çalışıyor işin içinden. Babamı da gerçekten sevdiğini sanmıyorum ben, kesin parasına konmuştur sürtük. Babam, William denen adam saf galiba biraz. Saf mısın baba demek istiyorum buradan. Gerçi çok da uzak değilim, yan odasında yatağımdaydım ama olsun yine de diyeceğim. Kim gider evlenir böyle bir insanla, ne mantıksın be adam? Merak ediyorum, annem ölmeseydi benim nasıl olurdu acaba ailem. Cidden, tek normal insan annemdi herhalde. Ben babamın kızı olmaya da bilirim, annemin kızıyım ben. Anne tarafına çekmişim. Yani umarım annem normaldir de ona çekmişimdir. Ailemde özleyebileceğim tek insan üvey kardeşim sanırım, o da benimle aynı yaştaydı en son. Öyle hatırlıyorum Becky'i. Nerede şimdi diye sorsan, fikrim yok. Hayırsız bir aile bireyiyim ben. Hiçbiri için güzel canımı feda etmem, hepsi ölsün ben yaşıyım, umrumda olmaz. Hangisi bana bir şeyini feda etmiş? Sylvia'nın gözü parada, aç karı. Babamın gözü karıda, sübyancı adam. Becky'nin gözü nerelerde bilmiyorum.

Neyse benim neden okulumda güzel güzel dersimi dinlemediğimi soracak olursanız, kaçamak yapıp Julien'ciğimle memleketimiz Manchester'a bir ziyaret yapalım dedik. Sylvia'yla, babam tanımak istiyormuş benimkini. Çok acayipsiniz yalnız, cidden. Hani Julien'i tanıyıp ne yapıcaksınız merak ediyorum. Tanıyınca, tanımak istediğiniz güne lanet edeceksiniz biliyorum ben sizi. Her neyse, Julien Cartier. Ah, benim biricik sevgilim. Meleksi falan diye söz edersem dünyanın en büyük malı olurum. Şeytanın sarışın halidir o. İngiliz aksanıyla bütünleşen seksi bakışları, küstah tavırları vardır. Çok sever beni, listesindeki 270 civarı kızdan sonra kalbini bir ben çaldım. Evet, ben çaldım, yedirin bunu kendinize tamam mı? Aman yani kiminle isterse yatsın, onlar sadece birer şişme bebektir benim Julien'ciğimin gözünde. Çok pis bakar bilir misiniz? Ukala, kendini beğenmiş, zeki. Zeki değil de kurnaz. Sigarasını içerken görün hele bir de siz onu, tanrım yok böyle bir seksi varlık alemde. Kahretsin ki benim, bana ait, benim, benim. İkizi de vardı, onu alabilirdiniz ama onu da kaptırdınız. Şimdi gidin ağlayın. Her neyse devam ediyorum. Bu akşam Julien, bu pislik insan, aşkım benim ailemle yemeğe gelecek, yani yaklaşık bir saat sonra. O yüzden gidip hazırlanmam gerek.

Ailemin inadına açık saçık bir şeyler giyeceğim, bir de dar. Her şeyim ortada olsun, babam bana sarkar diye de korkmuyor değilim gerçi. Amacım Julien'i gaza getirmek aile yanında, çok eğlenceli olacak. Çok seviyorum dalga geçmeyi ailemle. Aile de sayılmaz onlar gerçi. Beyinleri alınmış insan topluluğu. Sorcaksınız sen çok mu zekisin? Evet, öyleyim. Çok zekiyim, var mı? Dolgun dudaklarıma kırmızı rujumu sürüp, elbisemin göğüs dekoltesini biraz düzelttikten sonra, Julien'e mesaj atıyorum. Böyle hem gelsin diye, hem gelince görecekleri konusunda meraklandırmak için. Hayat eğlence aslında, kimse bunu bilmiyor. İstediğimi yapıyorum ben cidden, kimse umrumda değil. Julien ve kızlarım hariç. Yatağa çömüp o geçmek bilmeyen 45 dakikanın dolmasını beklerken telefonumda bu aralar kafayı taktığım bir oyunla oyalanıyorum sonra. Ey zaman, geçsene.
Julien Cartier
Columbia | III. Sınıf
 Columbia | III. Sınıf
Julien Cartier

Yok Böyle Akşam Empty
MesajKonu: Geri: Yok Böyle Akşam   Yok Böyle Akşam Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 8:03 am

Jesus! Evie'nin beni buna zorladığına inanamıyorum. Kendi ailemi bile iki üç yılda bir görürken onun ailesiyle yemek yemeyi kabul etmem, kafayı yemiş olmalıyım. İngiltere'ye dönmek güzel, buraları özlemiyor değilim. Kesinlikle iğrenç Amerikan gençlerinden daha asiller, daha zekiler ve evet, kesinlikle daha çekiciler. Eğlence anlayışları bir fıçı bira içip kendinden geçmek değil. Saygın balolar ve paritelere gitmeyi gerçekten özledim. Eski arkadaşlarımla en kısa zamanda iletişime geçmeliyim. Eminim ben ve Evie için bir gün içerisinde bir şeyler hazırlarlar. Neyse, artık kendimi oturduğum yerden kaldırmalı ve hazırlanmalıyım. Evie ailesini çıldırtmamı söyledi, bu yaramaz kızın aklından neler geçtiğini gerçekten bilmiyorum. Ailesinin beni neden tanımak istedikleri konusunda da bir fikrim yok. Müstakbel damatlarını kontrol etmeye çalışıyorlar sanırım. Yalnız unuttukları bir şey var, onların damatları olmayacağım, asla. Evet, Evie'yi gerçekten seviyorum ama evlilik? Bana göre değil ve olmayacak. Hayatını özgürce yaşamaya alışmış biriyim, farklı bedenlerde can bulmayı seviyorum -Evie ile tanıştığımdan beri bunu yapmasam da- ve Evie'nin de benimle evlenmek istemediğine kalıbımı basabilirim. Bizimki serbest bir ilişki, birbirimize karışmıyoruz ve böyle biri olduğu için ona teşekkürlerimi sunuyorum. Değişkenliği yüzünden bazen beni deli etse ve içimde onu öldürmek için psikopatça düşünceler yaratsa da o mükemmel biri, kesinlikle mükemmel. Seksi, eğlenceli, zeki ve İngiliz, yani asil kan. İstedikleri ve düşündüklerimiz aynı, her neyse hala oturduğum yerden kalkmadım ve güzel popomu artık bu koltuktan kaldırmalıyım.

Ne giymeliyim bilmiyorum ama, sanırım Tween marka lacivert bir gömlek ve Diesel marka bir jean işimi görür. Saçlarımı da ellerimle şöyle bir karıştırırsam, tamamdır. Mükemmel göründüğüme emin olabilirsiniz. Bir yerlerde telefonun sesini duydum, ah evet burada. Mesaj tabii ki Evie'den, bu kız beni çıldırtmaya çalışıyor olmalı ve bunun pek iyi bir fikir olduğunu söyleyemeyeceğim. Orada olmam için konuştuğumuz saate 45 dakika var, sanırım biraz erken çıksam problem olmaz. Evet, ben gideyim belki Evie ile bir süre baş başa kalabiliriz. Arabamın anahtarları buralarda olacaktı, evet komidinin üzerinde. Almam gereken her şeyi cebime sıkıştırdım sanırım. Onların evi buraya fazla uzak değil, yani 15 dakika içinde orada olabilirim. Kapıya doğru ilerlerken gördüğüm birkaç kişiye selam verdim, hepsi işe yaramaz bir avuç inek sürüsü gibi ama kibarlığı elden bırakmamak gerek. Ah, temiz hava kokusu. Hafif esen rüzgarda sallanan ağaç dalları, temiz yerler ve az sayıda insan. Dışarı çıktığınızda üzerinize hücum eden kalabalıktan eser yok. Herkes yanındakiyle sessiz kahkahalar atıp önemli mevzulardan bahsetmekle meşgul. Burayı sevdiğimi tekrarlamaktan asla yorulmayacağım.

Biraz gergin olduğumu itiraf etmeliyim. İnsan sevgilisinin ailesiyle her gün tanışmıyor, neyse bunu da eğlenceli hale getirebiliriz. Kapıyı birkaç kez tıklattım ve kapıyı açan Evie üstüme atladı. "Yavaş ol seni az..." Eh, mesajda söylediğinden daha açık seçik olduğuna ve bunun kalbimi hoplattığına itirazım yok. Bu gece nasıl geçerse geçsin, geldiğim için bana bazı ödüller vermek zorunda. Bunların ne olacağı hakkında ise güzel fikirlerim var.

Yok Böyle Akşam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Böyle 3 aylık RP.
» Rp aşkı geldi Öyle böyle değil
» Öyle böyle şöyle, ekleyelim bakalım bizde...