Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Aşk Tesadüfleri Sever.

+21
Francis Lémieux
Scarlet Sasha Salvatore
Lillian Hyde
Rochella Renard
Jeremiah Walker
Skyler Keniston
Matthew Hudson
Luciana Larsson
Sebastian Foire
Traviata Volante
Stella Wilson
Linya Sulkin
Victorola Salvatore
Elisa L. Blanco
Mia Bennett
Crystal Morrison
Aurélia B. Morrison
Ariadne P. Areleous
Laisha Crawley
Damien Bartlet
Artemis Nina McClaire
25 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Artemis Nina McClaire
Harrison Jewell | III. Sınıf
Artemis Nina McClaire

Gerçek Yaşı : 29

Aşk Tesadüfleri Sever. Empty
MesajKonu: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 1:24 pm

O filmdir ki beni sonunda göz yaşlarına boğan. O filmdir ki o finalle beni şaşırtan. O filmdir ki beni Mehmet Günsur'a tekrar aşık eden Smile
Damien Bartlet
Princeton | I. Sınıf
 Princeton | I. Sınıf
Damien Bartlet

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 1:32 pm

O filmdir ki izlemeyi planladığım, dklfjskdg.
Laisha Crawley
Reklamcı
 Reklamcı
Laisha Crawley

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 2:44 pm

kırk beş dakika önce çıktığım filmdir. çok ama çok güzeldi. ayriyetten her ayrıntısında kendimi değil, mehmet turgut'u buldum. mutlaka gidiniz.
Ariadne P. Areleous
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Ariadne P. Areleous

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 2:22 am

İzlemediğim ama herkesin methettiği film. Daha yeni duydum filmi zaten, dünyadan kopmuşum hoho. İndireceğim bir ara işte, üşenmezsem.

edit: Büyük miktarda spoiler içerebilir, dikkat edin lütfen.

-SPOILER UYARISI-
Dün kuzenlerimle beraber sinemada izledik bu filmi. Daha başından sevmeye başladım, oldukça kaliteliydi zaten. Soundtrackleri filme ve sahnelere çok uymuş, Demir Demirkan'ın Zaferlerim adlı parçasına taparım zaten. TNK de çok sevdiğim bir gruptur. Filmin başından beri Özgür'ün öleceğini düşünüyordum. Bu yönden şaşırtıcı oldu, klasiklikten kurtulmuş. Çekim kalitesi olarak da gayet iyiydi zaten, bu aralar bu konuda bir sıkıntımız olduğunu düşünmüyortum zaten. Filmin kurgusu, çekimleri, karakterleri yani her şeyi çok güzeldi bence, şu ana kadar ki en başarılı yapıtımız olmaya aday bana göre. Yarısından çoğunun Ankara'da geçmesi beni çok mutlu etti, izlerken de kendimden bir parça buldum çünkü. Çok, çok güzeldi. Beğenmediğim tek yeri sonuydu, bana göre ikisi beraber ölmeliydi. Hadi olmadı, sonunda ağlasaydı bari Özgür, neyse. Sinirimi bozdu son sahnesi.
-SPOILER UYARISI BİTTİ-

En son Ariadne P. Areleous tarafından Çarş. Şub. 09, 2011 1:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aurélia B. Morrison
Aurélia B. Morrison

Gerçek Yaşı : 26

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 6:55 am

Gitmek istediğim film. Hatta haftaya gidebilirim. Ama mutlaka gidicem ya. Ayrıca Mehmet Günsür'e tapmamı sağladı bu film.
Crystal Morrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Crystal Morrison

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 12:55 pm

Evet daha bugün gittim ama, ağlamaktan ölüyodum.
Mia Bennett
Şarkıcı
 Şarkıcı
Mia Bennett

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 5:58 am

Dün gittim. Mükemmel ötesiydi. Kendimden geçtim. Ama sonu çok ağlattı beni.
Elisa L. Blanco
Oyuncu&Şarkıcı
 Oyuncu&Şarkıcı
Elisa L. Blanco

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 2:10 pm

Arkadaşımla gitmeyi planladığımız ama gelemediği için gidemediğimiz, diğer arkadaşlarla benim zorumla pazartesi gitmeyi planladığımız film.

Filmden sonra Mehmet Günsur - Eylül akşamını paylaşmaktan korkuyorum. fdgfdgfdbg.
Victorola Salvatore
Princeton | I. Sınıf
 Princeton | I. Sınıf
Victorola Salvatore

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 10:28 am

Sonu bence çok klasik biten, ki filmin başından tahmin ettim ben, ama ne akla hizmet beni dahil herkesi hüzünlendiren, ağlatan; oyuncuların çok özenle ve yerinde seçilmiş olduğu tadına doyulmaz bir film.
Linya Sulkin
Linya Sulkin

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 6:17 am

Arkadaşlarla girip de kahkahalarla çıkıp rezil olduğumuz film. Sadece son müziğinde ağlama gereği duydum nedense (zaten müzik bitene kadar salonda kalmıştık. Müzik bitince de birden gülmeye başladık zaten.) Very Happy
Stella Wilson
Stella Wilson

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 8:09 am

Bu başlığın gitmeme sebep olduğu film. Uzunca yazıcam dedim izledikten sonra. Herkes yazınca ne kadar kültürsüzüm diye düşündüm ve dün ardayı ikna edip gittim. Filme girdiğimde ilk önce kapının önündeki yakışıklı görevliyi kesmekten alamadım kendimi, ama acayip yakışıklıydı herneyse. Ablam sonradan geldi ve şans işte beden öğretmeniyle izledi.

Filmin nasıl başlayıp bu kadar ileri gittiğini hiç anlamadım. Tesadüf abartısı olmalıydı adı her neyse evet. Ben iki kişi çarpışır kitaplar yere dökülürdü bir şeyi eksik buldum asdadasdsa. "film çevirelim mi?" olayı beni çok güldürmüştür. bağırarak soruunluuuuu dediğimde herkes bana baktı o ayrı. Filmin bitmesine yarım saat var ardaya şöyle dedim :"anlattıkları kadar yokmus, nerde aglatan sahneler" arda güldü.. Kız tiyatro sahnesindeyken kendimi tutuyodum, çocuk bayıldığında gözümden yaşlar süzüldü, kıza araba çarptığında yaşlar hızlandı ve öldü haberi geldiğinde hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım evet. Uzun zamandır ağlamıyodum. Sonunda Özgür'ün ağlamasını o kadar çok isterdim ki ya da kalbin kimden olduğunu öğrenmesini yıllar sonra da olsa, sonuçta tesadüfler çoktu. Böyle kısa bir sahne filme anlam katardı ve özgür o sahnede ağlamalıydı düşünüyorum.. Of çok mu konuştum be. Beni en çok ağlatan film, daha önce filmlere hiç ağlamadım o ayrı.

Saçmala yağmur saçmala of. çok kastım baaay
Traviata Volante
Harrison Jewell | II. Sınıf
Traviata Volante

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 9:55 am

Yagmuurr, bende aglamak istiyorum. Neyse bende giderim artikk Razz Very Happy
Gidicem gidicem diyorum gidemiyorum, -.-
Sebastian Foire
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Sebastian Foire

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePtsi Mart 07, 2011 2:04 pm

belki benim kağıt bir şekilde döne dolaşa senin cebine girmiştir.

Ayrıten yapılan en iyi Türk filmlerinden,iyileşmeye başladı sinemamız.Bülent Ortaçgil'in Eylül Akşamı şarkısıyla son vuruşu yapan filmdir kendileri,yalan değil gözlerim doldu ama erkeklik gururu yüzünden sakladım.sinem
Luciana Larsson
Luciana Larsson

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 6:53 am

Diğer Türk filmlerine göre çok iyiydi. Sonunda Özgür'ün öleceğini düşünüyordum, bu yüzden sonu beni şaşırttı. Filmin müzikleri de çok hoştu. Sonunda biraz ağladım. Mehmet Günsur'a da taptım yani.
Matthew Hudson
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Matthew Hudson

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 4:54 am

Çevremdeki bütün kızların facebook iletilerine "aşk tesadüfleri sever <3" yazmasıyla ne kadar iyi bir film olursa olsun izlememeye yemin ettiğim bir film. Very Happy
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 4:58 am

Matthew Hudson demiş ki:
Çevremdeki bütün kızların facebook iletilerine "aşk tesadüfleri sever <3" yazmasıyla ne kadar iyi bir film olursa olsun izlememeye yemin ettiğim bir film. Very Happy
+1
Jeremiah Walker
Pole Cat Strip Club Sahibi
 Pole Cat Strip Club Sahibi

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 5:28 am

Bazı yerleri içimde bir burukluk oluştursa da ağlamadım. Güzel filmdi.Türk sinemasının kalkınması için böyle filmler yapıp Kutsal damacana vs vs filmleri durdurmak zorundalar.
Rochella Renard
Rochella Renard

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 11:24 am

tek cümle;
Bu kadar tesadüf olabilir mi? Olamaz mı? Olabiliir.
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 11:52 am

@rochelle
iyi de o üç cümle oldu......
Lillian Hyde
Lillian Hyde

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 11:59 am

Şu film hakkında bu kadar cümle bile sarfetmek istemiyorum ama neyse.
Filme giden ve *ayy ooyy başıma ağrılar girdi kaç gündür ağlıyorum süperdi yeaaaa* diye inleyip duran arkadaşıma filmin sonunu sordum. Şöyleki; sırf millet kendince romantiklik görüp ağlasın zırlasın diye çekilmiş film. Bir tek iki-üç şarkısı güzel o yani. Gitmedim gitmicemde.
Scarlet Sasha Salvatore
Scarlet Sasha Salvatore

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 4:09 am

Daha güzel olamazdı dediğim bir filmdi. Türklerden çıkan en güzel romantik film diyebilirim. Oyuncular senaryo mekanlar müzikler bu kadar yerinde olamazdı. Gidilmesi gereken bir film.)
Francis Lémieux
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 4:16 am

Sonu tahmin edilebilen filmlerden hiç haz etmem, sanırım duygusuz eşeğin teki olduğum için filmden etkilenmek şöyle dursun, izlerken adeta sıkıldım. Fazla yapmacıktı; seyirciyi arabesk bir hüzne boğmak, ağlatmak ve sinemadan çıktığında insanların 'bak şu kadar ağladım, of nasıl üzüldüm.' vb. cümleler kurması için özel olarak çekilmiş bir filmdi. Tamam, evet, ruhsuzum ben.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 11:00 am

Ağladım ağladım ve yine ağladım Sad
Abi çok manyaks bi filmdi yeani .Y

Alexios Costi
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Alexios Costi

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 12:13 pm

Sevgilinle gitmeyeceğin tek film. Yok öyle bir salya sümük. Hayır, bir de filmden sonra sen bana aynı şeyi yapar mıydın demeye başlıyorlar. İyi de kız ölmedi mi filmde diyorsun. Olsun sen bana yapar mıydın diyor. Öyle kıl oldum filme.
Roshana Chalthoum
Roshana Chalthoum

MesajKonu: Geri: Aşk Tesadüfleri Sever.   Aşk Tesadüfleri Sever. Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 12:22 pm

Asıl sevgilin ile gitmen gereken bir film. Şöyle azıcık romantik drama filmleri izlesin de yanında sevdiği olduğu için mutlu olsun diye Very Happy

Aşk Tesadüfleri Sever.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki