Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Çöpçatan Merkezi

+33
Evelyn Collins
Henrietta Noel de Lune
Petruvaska Iva
Edith Jankovics
Bianca Rushton
Satellite Russell
Jeremy Jimmy Monteiro
Aurelia V. Nythania
Alexander Aldaron
Linya Sulkin
Evan Triangle Castinholt
Mandy Mackenzie
Annie Lynch
Victoria Winslet
Ginger Saint
Aurélia B. Morrison
Fréderica Silencé
Ewie Xylia
Artemis Nina McClaire
Euterpe Châtillon
Jacquella Jacques
Charles Archibald
Vanessa Clairé Morrison
Vernon Czernia
Andreanne Elisha Larson
Diana Swennie Rosenbaum
Cytheria Pyrena
Jenny Bartner
Raven Kalenkow
Lia Elisabeta Boleyn
Pixie Swan
Neil Cheshire
Coco
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Evan Triangle Castinholt
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Evan Triangle Castinholt

Gerçek Yaşı : 30

Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 1:10 pm

Arıyorum, evet. Diğer karakterime de arıyorum (Bkz:Montel Tristan Porter Ünlüsü Sean Faris'tir. Takımı yoktur, gugıldan taratınız.), ek olaraktan; Susan Coffey olana ayrı taparım. Eğer öyle biri isterse, hiç kaçırmamayı planlıyorum. Hangi karakterime olursa olsun gelsin(Vine, vine, qualsevol que siguis). Yeter ki, Susan olsun. Diğer ünlülerde seçiciyimdir.
Linya Sulkin
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Linya Sulkin

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 8:20 am

Montel'in ünlüsüne tapılır :O Tabii beden eğitmenimiz o da ayrı bişey -.-
Her neyse tamam bi de ben ekleme yapıyım.
Şimdi kızımız yaramaz. Takımından belli oluyomu bilmiyorum (abi berbat durumda yeni bi tane lazım) kumral güzelidir kendisi. Yaramazdır, eğlencelidir, çapkındır ve bağlanmaya karşıdır. İşte bu kızı kendine bağlayabiliceğini düşünen varsa bekleriz efenim ^^
Alexander Aldaron
Yazar
 Yazar
Alexander Aldaron

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 7:57 am

Jenny Bartner demiş ki:
ben de arıyoruum Very Happy

Öhöm...
Ben varım online süren yüksek midir ?
Aurelia V. Nythania
Harrison Jewell | III. Sınıf
Aurelia V. Nythania

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 12:45 pm

Bende arıyorum bak.
IV. yada III. sınıf olmalı, tercihim IV. sınıf olmasıdır ama olmuyorsa olmuyor işteeee. skjahskj.
Ünlüsüde çirkin olmasın yani, ona göre. Seçici olabilitem var, gelin siz hele Razz
Jeremy Jimmy Monteiro
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Jeremy Jimmy Monteiro

Gerçek Yaşı : 30

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 11:52 am

Bende sevgili arıyorum ama farklı bir kurgu olursa iyi olur.Bildiğimiz imkansız aşklardan olmasın mümkünse.
Artemis Nina McClaire
Artemis Nina McClaire

Gerçek Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:13 pm

Nathaniel McLother demiş ki:
Bende sevgili arıyorum ama farklı bir kurgu olursa iyi olur.Bildiğimiz imkansız aşklardan olmasın mümkünse.
Şey, ben olabilirim aslında. Yani, senin için de uygunsa (:
Satellite Russell
Satellite Russell

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 8:05 am

Ben de arıyorum öyleyse.
    Şimdi ben süt bir kızım. Ama zamanla kötü yola düşeceğim. hjsdfdk.
    Beni kötü yola sürükleyebilecek biri olabilir meselaa.
    Ya da ailesinin seçimleri doğrultusunda çıkmak zorunda gibi olduğu kendisi gibi süt bir varlığa da hayır demem hanii.
Bianca Rushton
Bianca Rushton

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 25, 2011 7:58 am

Bende arıyoruum. Tek söyleyebileceğim seçiciyim. Benden küçük olmasın. Bu kadar yeterli sanırım. Sarışın olursa çook daha iyi olur olmazsa da olur yani. Ünlüsü tipli olsun yete ki. Online olma süresi fazla olursa ve iyi rp yaparsa da baska ne isterim ki:)
Edith Jankovics
Edith Jankovics

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:49 am

tam olarak sevgili degil de, adlandirilmamis bir iliski ariyorum diyelim. serbest, askim canimli degil, ama iki taraf da birbirlerine duyduklari cekimden haberdar. gayet opusup koklasan tipler ayni zamanda, ama sevgiliden cok arkadas gibiler yani. 'gecen bi kiz gordum cok seksiydi' falan diye de konusurlar yani. baglilik sevmeyen, istemeyen biri olabilir, ya da yetiskin, yasak ask falan uu. ahah gerci hic bulacagimi sanmiyorum ama deneyeyim dedim. *-*
Petruvaska Iva
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 4:22 am

Sibel, mevzuya dalabilirmiyim?! :R
Yea. :R
Edith Jankovics
Edith Jankovics

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 7:35 am

istediğiiin kadar dalabilirsin :>>
Henrietta Noel de Lune
Henrietta Noel de Lune

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 4:25 pm

Esasında karakterim sevgilidir, aşktır, sıcak duygulardır filan pek umursayan bir tip değil. Aşka da inanmaz kendileri. Sevgilisinin de olmasını istemiyordum aslında ama sap takılmak da sıkıcı yua. Zaten aradığım şey bildiğimiz sevgili değil. Kavga istiyorum öncelikle, sonra ona her fırsatta ondan nefret ettiğimi söylemek istiyorum. Havalı bir tip olabilir kanımca, iyi de olur. O da beni sevmemeli başta. Ana tema nefret anlayacağınız. Ama en büyük aşk nefret vıdı vıdısı işte. Düşmanlıktan hoşlaşmaya terfi edecekler. Sevgili dediysem de öyle çok yapışık bi şey istemiyorum. Malum karakter Japon, pek de sevgi gösterilerinde bulunamıyor kızcağız. Bence konuştukça kurgumuz sağlamlaşır yua. Hem doğaçlama da fena olmayabilir. Tabi Japon'lar pek revaşta değil New York'ta o ayrı. *-*
Evelyn Collins
Evelyn Collins

Gerçek Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 7:48 am

Ben de arıyorum. Lejantıma baktıysanız eğer gayet mükemmelliyetçi ; ama aşk konularında gayet soğuk bir karakter Evelyn. Yani siz onu aldatsanız bile tek yapacağı şey, sizi umursamamak ve kıçınıza tekme atmak suretiyle hayatından çıkarmak olacaktır. Eğer çok seviyorsa bile bunu içinde yaşayan bir kızdır Evelyn. Bu yüzden çapkın olması karakterimi zedelemez. Varsa gelsin aslkaksl. Sonrasında serseri tipli, her gün bir barda, eroin bağımlısı, intihara meyilli manyak bir tip aramıyorum. Yakışıklılık konusunda da birazcık olursa ne iyi. Budur istediğim beyler. -Karakterlere hitaben...- Sevgili olmak isteyen varsa PM ya da cevap yazarsa sevinirim. İyi günler! *-*
Summer Jean Walters
Summer Jean Walters

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 9:04 am

Bende arıyorum.Sadece benden küçük olmasın ve ünlüsü yakışıklı olsun.(Seçici miyim ne?Razz)
Daniel Evans
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Daniel Evans

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 6:19 am

Ben de arıyorum. Yalnız ilişkinin uzun süreli olması düşük ihtimal. Beraber takılıp bol bol eğlenirler. Daniel oldukça rahattır ve aldatılmak hariç hemen her şeye katlanabilir. Bir kere aldatılırsa o kişi kendisi için bitmiştir. Bir de yanındaki kızın güzel olmasını, özenli giyinmesini ister. Smile

Spoiler:
Eliza Alonso
Harrison Jewell | II. Sınıf
Harrison Jewell | II. Sınıf
Eliza Alonso

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 7:00 am

Şimdi puan bakımıyla yeni olduğumdan, seçicilik lüksümün olmadığını düşünerek seçici değilim diyorum Very Happy Bu arada, karakterin daha önce hiç sevgilisi olmadı, çok amatör kendileri bu konuda, ama saflığını kullanacak biri aramıyorum, harbi uzun süreli seviyeli inişli çıkışlı bir şeyler arıyorum Very Happy

Karakter yaşı prob. olmaz sanırım, kurguda hallolur.

Öncelikle lejantıma göz atınız:
Spoiler:

Kurguyu aramızda düşünebiliriz, onun haricinde benim de aklımda hazır kurgular var, yalnız baştan söyleyeyim, peri masalı tadında benim kurgular Very Happy Bakınız, 4 tane seç beğen;

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Spoiler:

Raven Kalenkow
Raven Kalenkow

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:22 am

Yetişkin, öğrenci fark etmez. Raven'nın hayatını düzene sokacak bir adam
arıyorum. Raven gerçekte kim olduğunu bilen biri, içine gören. Zamanla
birbirlerine daha fazla bağlanmaya başlayacaklar. Zamanla olacak herşey. Neyse işte arıyorum arıyorum manita arıyorum. Umarım talip çıkar beaa. Very Happy

Biraz şeçiçiyim aslında bu işe zorluk katmasa yaa. Ünlüsü taş olsa yeter yanii.
Helena Morozova
Helena Morozova

MesajKonu: Geri: Çöpçatan Merkezi   Çöpçatan Merkezi - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 17, 2011 9:53 am

Ben de mi aransam acaba, bilemedim ki... Ünlüsünün saçları uzun olmayan tüm erkeklere talibim o zaman. *.*

Karakterimden bahsetmek gerekirsee; bir kere kesinlikle içten içe bile olsa adaletli birisidir, kimsenin hakkını yemez yedirtmez. Fakat sırf bunun için de ortalığı velveleye vermez, işini sessiz sakin görür. Kıskançtır, sevgilisi olsun, arkadaşı olsun herkesten kıskanır onları. Kendisinden daha yakın bulmalarını kabullenemez, hafiften benmerkezcidir. Buna rağmen kıskandırmakta üstüne yoktur. Gerçekten değer verdiği kişilere karşı sevgisi oldukça yoğundur, gün geçtikçe kişiye karşı taşıdığı sevgisi büyür, her an ona sarılmak ister, öpmek ister fakat bunu yapacak cesareti bulamaz kendinde. Bungee jumping yapmaya, rezalet çıkarmaya, gerilim dolu korku filmi izlemeye cesareti vardır ama asla birisine sevgi gösterisi yapmaya cesareti yoktur. Duygularını kendine saklasa da sevdiği kişinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmez. Kimse duymadan, bilmeden bir şekilde sevgisini göstermenin bir yolunu bulur.

Çöpçatan Merkezi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2