Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Öğle Yemeği Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Öğle Yemeği Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Öğle Yemeği Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Öğle Yemeği Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Öğle Yemeği Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Öğle Yemeği

2 posters
YazarMesaj
Delicia Ann Bennett
Oyuncu
 Oyuncu
Delicia Ann Bennett

Gerçek Yaşı : 27

Öğle Yemeği Empty
MesajKonu: Öğle Yemeği   Öğle Yemeği Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:02 am

Kişiler

Öğle Yemeği Anne_10 Öğle Yemeği 3626

Delicia Ann Bennett & Charles Keith

Zaman

12.00

Kurgu

Öğle Yemeği

Telefonumun mesaj sesiyle uyandım. Saat 11'i gösteriyordu. Kahretsin! Bu saate kadar niye uyudum ki? Acele bir şekilde yatağımdan kalkıp telefona baktım. Charles'dan mesaj gelmişti. Birlikte Riley's Cafe'de öğle yemeğine gitmek istiyordu. Onu geri çeviremezdim. Kaç yıllık arkadaşımdı. Hızlı bir şekilde duşa girdim, kendimi kötü hissediyordum. Soğuk bir duş kesinlikle çok iyi gelecekti. Duştan çıkar çıkmaz makyajımı yapıp, dolabımdan bir kot ve bluz çıkartıp, giyindim. Hava açık gibi görünüyordu bu yüzden yanıma ince bir hırka aldım. Dolabımdan çantamı da aldıktan sonra hızlı bir şekilde merdivenlerden indim. Televizyon izleyen kardeşime "Hoşçakal" dedikten sonra evden çıkıp arabama doğru yürüdüm. Hava gerçekten de sıcaktı. Çantamdan güneş gözlüklerimi çıkardıktan sonra daha rahat görüyordum etrafı. Arabama binip, Riley's Cafe'ye doğru yol aldım. Çok uzak değildi, trafik de yoktu. Saat 12 olmuştu. Büyük ihtimalle Charles gitmişti ve beni bekliyordu. Ah tanrım. Bana çok kızacaktı.
Çok geçmeden Cafe'ye vardım. Hızlı bir şekilde arabamı park edip içeri girdim. Tahmin ettiğim gibi Charles oradaydı. Cam kenarında yalnız bir şekilde oturuyordu. Sıkılmış gibiydi. Herhalde çok beklemişti beni. Hemen yanına gidip, karşısına oturdum. "Çok bekletmedim umarım." dedim endişeli bir ses tonuyla. Kafasını salladı. Ama canı bir şeylere sıkılmış gibiydi. Konuşmaya pek vakit olmadan garson geldi. "Hoş geldiniz. Siparişinizi alalım." Ben daha kahvaltı bile etmemiştim. Ve karnım çok açtı. Menüyü elime aldım ve inceledim. " Ne yesek ki acaba ? Sen ne istersin Charles ? "

En son Delicia Ann Bennett tarafından Çarş. Şub. 09, 2011 9:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Charles Keith
İş Adamı
 İş Adamı
Charles Keith

Öğle Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Öğle Yemeği   Öğle Yemeği Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 7:54 am

Toplantıdan çıkar çıkmaz kendimi ofise attım. İş adamlarının kendi çıkarlarına uygun teklifleri beni deliye çeviriyordu. İnsanlar ne zaman iki tarafın çıkarlarına uygun teklifler sunarsa, işte o zaman ben de mükemmel bir iş adamı olacaktım. Gerçi şu aralar işlerin pek de kötü gittiği söylenemezdi. Bir hafta içinde İtalyan iş adamlarıyla en az iki yıl sürecek bir anlaşma imzalayacaktık. Bunun içinde Roma'ya gitmem gerekiyordu. Karışmış düşüncelerle dolu kafamda kesin olarak bildiğim tek bir şey vardı; bu işi kesin alacaktık.

Saat on ikiye doğru gelirken sabah Ann'e attığım mesajı hatırlayıp ofisten çıktım. New York'un sıkışık trafiğine tıkılıp kalmak yerine birkaç blok ötedeki Riley's Cafe'ye gitmek için yürümeyi tercih ettim. Çoğu öğle yemeğini ofise sipariş edilen hazır yemekleriyle bastırırken bugün eski bir dostu çağırmıştım zaman geçirmek için. Aramızın açılmaya başladığı Ann'le eskisi gibi olabilmek için bir teklifte bulunmuştum. Elisa'yla çıkmaya başladığımdan beri kendime ve dostlarıma ayıracak zamanım kalmıyordu. Dünyam Elisa'yla döner olmuştu. Bu Elisa'nın sebep olduğu bir şey değildi. Aşırı korumacı ve kıskanç duygulara sahip olarak ben bunu istiyordum. Fakat her şeyi bir dengede tutmanın vakti gelmişti.

Cafe'ye girdiğimde dikkatimi çeken ilk şey çok fazla kalabalık olmasıydı. Yanıma gelmesini sağlamak için kapıdaki görevliye bir işaret yaptım. "Buyrun efendim." "Boş masa yok mu?" diye sordum kuşkulu bir tavırla. Görevli cevap vermeden yürümeye başlayınca gittiği yöne bakarak cam kenarındaki boş masayı görmem kolay oldu. Birkaç metre geriden takip ettiğim görevlinin gösterdiği masaya oturdum ve Ann'i beklemeye başladım..

Tam gelip gelmediğini sormak için arayacağım Ann kapıda belirdi. Munzurca gülümsedim ve beni görmesini sağlamak için elimi hafifçe havaya kaldırdım. "Çok bekletmedim umarım?" koşarak gelmiş gibi nefes nefeseydi fakat kızdığımı düşünerek endişeye kapıldığı apaçık ortadaydı. Uzun süre ona boş boş baktığımı farkettiğimde kendimi gülmekten alamadım ve "Hayır, hayır hiç sorun değil." tam o sırada bir garson belirdi başımızda. "Hoş geldiniz. Siparişinizi alalım." Henüz cevap vermeme fırsat kalmadan atlayan Ann "Ne yesek ki acaba? Sen ne istersin Charles?" diye ilk seçimi benim yapmamı istedi. "Bir soslu baharatlı rosto ve kırmızı şarap" dedim ve seçim yapması için onu bekledim.

En son Charles Keith tarafından Cuma Şub. 25, 2011 5:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Delicia Ann Bennett
Oyuncu
 Oyuncu
Delicia Ann Bennett

Gerçek Yaşı : 27

Öğle Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Öğle Yemeği   Öğle Yemeği Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:02 am

"Bir soslu baharatlı rosto ve kırmızı şarap"

Ne yemek istediğim konusunda kararsızdım. Aslında Charles'ın seçimi güzeldi. Bende aynısından alabilirdim. "Aynısından." dedim biraz utangaç bir sesle. Belki de kırmızı şarap pek iyi bir fikir değildi. Kahvaltı bile yapmadan şarap içmek midemi bulandırabilirdi. Hep böyle şeylere karşı hassastım zaten. Yediğim en ufak şeyler bile midemi bozmama neden olabiliyordu. Yemeğimizi beklerken çok önemli olmayan şeyler hakkında konuştuk. Çok geçmeden yemeklerimiz geldi. Müthiş görünüyordu. İkimizde hemen yemeğe başladık tabii.

Konuşmadan yemek yiyorduk ve bundan sıkılmıştım. Bir konu açmalıydım. Uzun zamandır Charles ile görüşmüyorduk ve görüşmeyeli ikimizin hayatında da önemli olaylar olmuştu. Elisa'yı sorabilirdim. İlişkileri nasıl gidiyordu ? Mutlular mıydı ? Ama onu sorarsam oda benim aşk hayatımı sorardı ki bu konuyu açmak dahi istemiyordum. İşleri hakkında sorabilirdim. Charles başarılı bir iş adamıydı. Evet, evet. Bu konu hakkında konuşabilirdik. "İşler hayatı nasıl gidiyor ? Umarım bir sorun yoktur." Dedim sakin bir şekilde.
Charles Keith
İş Adamı
 İş Adamı
Charles Keith

Öğle Yemeği Empty
MesajKonu: Geri: Öğle Yemeği   Öğle Yemeği Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 6:59 am

"Aynısından." çoğu zaman ne yiyeceğini bilmeyen aceleci insanların verdiği bir cevaptı bu. Gülümsedim ve elimdeki menüyü masanın üzerine bıraktım. Ann'e bakıyordum bir çocuk gibiydi suratı eğer tarif edilecek olursa. Sürekli şaşkın ve utangaç tavırları insanlarında şaşırmasını ya da yanlış yaptığını düşünmesini sağlıyordu. Önemli, önemsiz olaylardan konuşarak zaman geçirdik.

Gelen rostomu küçük parçalara ayırmaya ve bir yudum şarap içerek ağzımın içinde gargara yapmaya başladım. Tadı fena değildi. Böldüğüm et parçalarından birini ağzıma attım. Uzun bir süre konuşmadan yemek yedik. Bu benim genel olarak yaptığım bir şeydi fakat Ann'den beklemediğim bir şeydi. Sürekli konuşup soru sorardı. Ama bugün bir şeylerden kaçarcasına bir hâli vardı.
    "İşler hayatı nasıl gidiyor ? Umarım bir sorun yoktur." dedi sakin bir sesle ve beni yanılttı. Ağzımdaki lokmayı yutkunmak için bir yudum şarap aldım ve cevap verdim : "Gayet iyi bir hafta içinde Roma'ya uçuyorum"

Tekrar suskunluk başlayınca masada ben konuşmaya karar verdim "Senin işler nasıl gidiyor? Dizi ve film teklifi yok mu hiç? Yeni bir proje felan" dedim ve istemsiz bir şekilde alaycılıkla güldüm. Üniversite bitirmiş bir kızın oyuncu olması saçma geliyordu bana. Ann'de bunu gayet iyi bilirdi.

Öğle Yemeği
1 sayfadaki 1 sayfası