Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak?

YazarMesaj
Matthew Hudson
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Matthew Hudson

İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? Empty
MesajKonu: İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak?   İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 6:58 am

İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? 2vlqmnaİşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak? 2rotchl

Matthew Hudson&Esta Lilith Vondecart

O geceden beridir Ess'i görmüyordum. Bir an önce bulmam lazımdı onu. Fakat hep ben mesaj atıyordum veya arıyordum. Birazda o birşeyler yapmalıydı. Bu düşünceler içerisinde gidip geliyordum. Aynı zamanda o gece aklımdan çıkmıyordu. Esta'nın tavrı ne olacaktı. Bana kızgınmıydı yoksa hiçbirşey olmamış gibi devam mı edecektik. Umarım bana kızgın değildir. Ancak yaptığım doğru değildi. Kafamda o kadar çok soru vardıki cevaplayana kadar gün bitecekti. Bir anda telefonuma bir mesaj geldi. Önemsiz biridir diye düşündüm ve öylesine telefonu açtım fakat mesaj Esta'dandı. Hiç beklemiyordum mesajı ancak evet mesajı o yollamıştı. "Matt habersiz çıkıp gittiğim için üzgünüm ama bir an ne yapacağımı
şaşırdım. Gitmek en iyisi gibi geldi. Bence bu durumu konuşmalıyız. Bir
an önce! Starbucks 15.30?"
diyordu mesajında. Neden çıkıp gittiğini hala merak ediyordum. Sonuçta birşey söylemeden ortadan kayboldu. Bunu erkekler yapar genelde ancak herşey tersine dönmüştü. Onunla o geceden beridir görüşmemiştim ve en sonunda beklediğim mesajla görüşme fırsatı buldum. Starbucks, muhteşem bir karara tanık olacaktı. Ya bu ilişki devam edecek ya da arkadaş kalacağız ama ben arkadaş kalabilirmiyim orası ayrı konu...

Hazırlanmak için banyoya gittim ona ne söyleyeceğimin provasını yapıyordum kafamda. Onu kırmamam lazımdı fakat yine de bazı şeylerin hesabını sormalıydım. Niçin gittiğini mesela. Evden çıktım ve arabama atladım. Bir yandan bekletmemesi gerektiğini söylerken diğer yandan umarım ben önce gelirim diyordum. Çünkü bu doğaya aykırı birşeydi. Gerçi bizim ilişkimizde herşey ters gidiyor ama neyse. Starbucks'a girdim ve sağa sola baktım ancak onu göremedim. Rahat bir nefes aldım ve oturdum. Bir an önce gelsin ve şu konuşmayı yapsam diyordum. Umarım bugün ikimizin miladı olur ve ona rahatça sevgilim diyebilirim.

İşte karar vakti, acaba unutmuş gibi mi yapsak?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Repe yapsak mesela??
» tesadüf -mü acaba- ?
» Tecrübe vakti.
» Rp Vakti. Hadi Kimse Yok mu??
» Her şey göründüğü gibi değildir.