Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Starbucks Ortakları. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Starbucks Ortakları. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Starbucks Ortakları. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Starbucks Ortakları. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Starbucks Ortakları. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Starbucks Ortakları.

2 posters
YazarMesaj
Georgia McLaren
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Georgia McLaren

Gerçek Yaşı : 29

Starbucks Ortakları. Empty
MesajKonu: Starbucks Ortakları.   Starbucks Ortakları. Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 3:44 pm

Kulağını okşayan küçük mırıltılarla açtı gözlerini. Açmak değildi aslında, sadece uykusu delinmişti. Bir daha uyuyabileceğini de zannetmiyordu. Gözündeki gözlükleri hafifçe kaldırarak güneşin doğup doğmadığına baktı. Yüce Tanrım! Doğmuştu, hatta birileri içeride bir haltlar karıştırıyordu. Hışımla kalkıp dünyasını daraltabilirdi içeride olanın ama bunu yapacak enerjiyi kendinde bulamamıştı. Gözlüğü tekrar kapatıp yan tarafa döndü. Uyuyabilirdi, en azından kendini böyle kandırıyordu. Çabalarının boşa olduğunu kabullenince gözlüğü kaldırıp bandaj niyetine kullandı. Yatağından doğrulup saatin kaç olduğuna baktı. 10:43. Çok geç değildi, erken de değildi ama. İçeride iğrenç sesler çıkartıp uykusunu bölen yaratık da yoktu şimdi.

Yüzünü kaşındıran saçlarını arkaya atarak dağıttı. Ne yapsaydı bugün? Eğlenmek istiyordu aslında. Burası Manhattan ve eğlencenin atar damarıydı bir nevi. Gidip birilerini sinir etmenin iyi olabileceğini düşündü. Öncelikle kendisine çeki düzen vermeliydi elbette. Hızla kalkıp giysi odasına doğru ilerlemeye başladı. Ani kalkışının yarattığı göz kararması yüzünden kapının koluna tutundu. Bir müddet sonra eskisi gibi görmeye başlayınca odada bulunan eşyaları süzmeye başladı. Kareli kumaşı olan kat kat bir etek ile v yaka bir askılı giymeye karar verdi. Üzerine giyeceği sütlü kahve tonlarında bir ceketle mükemmel olmuştu bile. Takı olarak bir kolyenin yeteceğini düşünüp aynanın karşısına geçti. Saçlarındaki dalgalarla nasıl başa çıkacağını bilmeden dağınık bir şekilde topladı. Hiçte fena değil. Telefonu aldı eline. Saat 11:28 olmuştu bile. Hızlı bir şekilde aşağı kata indi. Mutfakta bulunan kahvaltılıklardan birkaç şey atıştırıp doyurdu karnını. Kapıya yöneldiğinde artık hazırdı. Telefon rehberini kurcalayıp takılabileceği kim var diye baktı. Crystal? Unut gitsin. Jeremy? Havamda değilim. Scarlet? Kesinlikle doğru kişiydi. Bir mesaj ile eğlenceyi başlatmaya karar verdi. ‘Starbucks. 12.00’de.’ Reddedeceğini düşünmüyordu. Olmadı kafasını dinlerdi tek başına ama kendisini güvenceye alması gerektiğini düşündü. Son bir eklenti yapmak iyi olacaktı. ‘Lily hakkında.’ Yalandan kim ölmüş? Hem sinirlenince değişen yüzünü izlemek ayrı bir hazdı Georgia için.
Scarlet Sasha Salvatore
Harrison Jewell | III. Sınıf
Harrison Jewell | III. Sınıf
Scarlet Sasha Salvatore

Starbucks Ortakları. Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Ortakları.   Starbucks Ortakları. Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 5:05 am

Güneş tekrardan kendini göstermişti tüm ihtişamıyla. Odamdan sızan güneş gözlerimi açmamda büyük bir payı vardı. Uykusuzluktan sersemleyen adımlarla yataktan kalkabildim. Bugün kimlerin huzurunu kaçıracaktım ? bunları düşünmek için epey vaktim vardı. Yüzümü yıkadıktan sonra her şeyi daha net görebiliyordum. Camdan dışarı baktığımda ise Manhattan'ın entrika malzemeleri çoktan cıvıldaşmaya başlamıştı. Camı açtığımda ise günah kokan havası buram buram odamı doldurmuştu. Güzel bir kahvaltı şarttı. Svetlana umarım kahvaltıyı hazırlamıştır aksi takdirde bugün bu evdeki son iş günü olur. Merdivenlerden inerken erkek kardeşim odasından çıkan Texas fahişesi kılıklı kız hiç kız arkadaşı gibi durmuyordu. Umarım kardeşim bakirliğini bu kızla kaybetmemiştir. aşağı indiğimde ise kahvaltı hazırdı. Kahvaltıda kardeşim,babam ve fahişesiyle beraber olmak gerçekten garip bir durumdu. Bu zorlu geçen bir kahvaltıydı. Kimse ne konuşacağını bilmiyordu. Acaba işlerin nasıl gittiğini mi sormalıydım?

-Nasılsın bakalım ismin bilmediğim mesleği hakkında fikir edindiğim kız
-Adım Ariel. Öğrenciyim
-Ariel demek. Eskortların kahvaltıya kaldıkları nerede görülmüş ariel?
-Biz beraberiz Sammy'le
-Onu bu gün sabah telefonla patronun la konuşurken gerçekten güzel kanıtladın.
-Scarlet sen yanlış anlamışsın o benim babamdı,beni arkadaşımda kalıyor zannediyordu
-Ben hiç bir şeyi yanlış anlamam Ariel. Şimdi gidebilirsin!

Acınası bakışlarla masamızdan kalkan Ariel arkasına baka baka kapının yolunu tuttu. Aramızda geçen bu muhabbet hepimizin iştahını kapatmaya yetmişti. Kardeşim için üzülmüştüm ama onu kurtardım en azından. Merdivenlerden çıktığımda ise telefonun yanıp sönen ışığı gözüme çarpmıştı. Telefonun yanına gittiğimde ise ''1 yeni mesaj! Gönderen: Georgia''. Bakalım asi kızımızın ne karın ağrısı vardı? ''Starbucks. 12.00’de. Lily hakkında'' Lily mi? gerçekten eğlenceli bir gün olacağa benziyor. Öne duşa girmeliyim. Vücudumun tüm hakimiyetini ılık suya bırakmıştım. Duştan çıktığımda hızlıca giyinmeliydim. Lily konusu gittikçe heyecanlandırıyordu beni. Dolabımı açtığımda üzerime ne varsa geçirdim. Takılar,makyaj,saç evet hepsi hazırdı.Şehir bu saate kadar bensiz sıkılmış olmalı. Entrika beklemez. Hızlı adımlarla merdivenleri indim. Kendi kendine düşünen kardeşimi görünce aslında içim acımıştı. Ama onu o kızdan kurtarmıştım ve bir teşekkür bile etmemişti. Evden çıktığımda ise geç kaldığımı fark etmiştim. Hemen bir taksi çevirip Starbucks'ın yolunu tuttum. Camdan seyrettiğim insanlar bana sokak defilelerini hatırlatıyordu. Tek ihtiyaçları olan şey biraz gösterişti. İnsanlar hakkında eleştiriler yapa yapa geldim sonunda. Ama asi kızımız ortalıkta görünmüyordu. İlk gördüğüm masaya oturdum. Yavaş adımlarla masaya doğru gelen garip görünümlü garson sorusunu yöneltmeden direk cevabımı verdim. ''1 tane White Chocolate Mocha''. İçeceğim gelene kadar etrafta kim var kim yok bakınıyordum. Georgia beni kızdırmaması gerektiğini biliyordu. Sadece Lily hakkında diye sabrediyordum. İçeceğim geldi. İçeceğimi yudumlarken Georgia'ya duyduğum kızgınlık giderek artıyordu. Lily'nin ismini tekrarlayarak kendimi sakinleştirmeye çalışıyordum. Ve sabırsızlanarak beklemeye başladım..

Starbucks Ortakları.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Starbucks'da buluşma.