Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Claudia  Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Claudia  Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Claudia  Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Claudia  Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Claudia  Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Claudia

+14
Jonathan Sullivan
Brianna Wentworth
Garfield Paws
Nicholas Davis
Josefine Abrahams
P. Juliet Prideaux
Fanucci Vincent
Bianca Rushton
Nora Grace Beverwill
Ramona A. Lindström
Raven Kalenkow
Martius Griswold
Vladimir L. Vasilyev
Claudia Harrison
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Claudia Harrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Claudia Harrison

Gerçek Yaşı : 27

Claudia  Empty
MesajKonu: Claudia    Claudia  Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 10:36 pm

Aslen İtalyan olan bir ailenin iki çocuğunda biri Claudia. Bir de abisi var. Babası tanınmış bir yazar, annesi de kendi çağında bi' şeyler yapıyor. Ama abisi NY'a taşındı baya önce, Claudia tek çocuk kalınca ailesi tarafından oldukça şımartılmış. İşte bu da on altı yaşında sıkılıp New York'a taşınmıştır. Daha taşınalı yeni olduğundan alışmaya çalışıyor.

Kişisel özellikler ise, ilk görünüşte soğuk birisi olarak görünmesine rağmen samimi olduğu kişilere karşı oldukça sıcaktır. Kolayca arkadaş edinen birisi olmasına rağmen edindiği arkadaşlara hemen güvenmez. Sırlarını herkesle paylaşmaz, kapalı bir kitap gibidir. Sadece gerçekten dost olarak bellediği kişilere sırlarını anlatır. Sadece değer verdiği kişilerin görüşlerine önem verir, diğerlerinin söylediği şeyleri umursamaz. Abisi ailesinden bunalınca Manhattan'a taşınmıştır, Claudia tek kaldığında ailesi oldukça üstüne düşmüştür, onları bırakıp New York'a taşınmasındaki nedenlerden birisi de budur aslında. Bi' de insanları kırmaktan hoşlanmıyor, olabildiğince az kırıyor felan - tabi düşman değilse-. Dört yaşında beri bale yapmaktadır, aynı zamanda oldukça iyi piyano çalar.

Özgürlüğüne düşkün birisidir, onu kısıtlayan kişilerle olan ilişkisini anında kesebilir. Claudia'ya göre her şey karşılıklıdır, ona ihanet edene o da eder. Kin tutmaktan hoşlanmamasına rağmen ona kötülük yapan insanları asla unutmaz, onlardan intikamını almak için elinden geldiğince çabalar. Hayalperest bir yapıya sahiptir, özellikle yalnız kaldığı zamanlarda hayal kurmaktan hoşlanır. Zeki biridir ve derslerine oldukça önem verir, İtalya'dayken derslerde hep 'en' iyi olmasına rağmen New York'a gelince notları az da olsa düşmüştür. Yine de hedefi hala Yale Üniversitesi.

New York'a taşınalı çok olmadığından tanıdığı çok kişi olmamasına rağmen yavaş yavaş kendisine benzeyen arkadaşlar ediniyor. Şimdi, aradığım belli başlı birkaç şey var. Yalnız, kurgu yaptığım herkesle aynı zamanda rpde yapmak istiyorum. Sadece burada kalmasın yani.

#En yakın bir iki arkadaş. Karakter özellikleri uyuşmak zorunda değil ama beraber zaman geçirirken oldukça eğlenmeliler. Sırlarını anlatabileceği, sorunlarında ona yardım edebilecek kişiler. [Doldu.]

-Bianca Rushton: Kissena Park'ta tanışmıştık seninle, daha önce karşılaştığımız için hiç çekinmeden yanına gelip seni sorulara boğmuştum. İyi ki de yapmışım bunu, o günün haricinde sık sık görüşmeye başladık. Benzer özellikler göstermemizin de etkisi var bunda. Şimdi çok sık görüştüğüm çok yakın bir dostumsun.

-P. Juliet Prideaux: Bayan Prideaux annemin eski bir dostu, ben Manhattan'a geldiğimde annemin ilk aradığı kişi de o oldu. 7 yaşına kadar her yaz tatilini yanında geçirdiğim için eskisi gibi olmamız zor olmadı. Hem artık önümüzde üç ay filan da yok. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım, hep böyle olmasını diliyorum.

#Abi de istiyorum, kurguyu ayarlarız evet.

#Bi' de partner. Bulmam büyük ihtimalle ama neyse , evet, burada biraz fazla seçiciyiz.......

#Eğlenmek istediğinde ilk yanına gideceği biri olmalı. Onunlayken diğer her şeyi unutabileceği. Onu anlayan birisi. Kız - erkek fark etmez. [Doldu.]

-Vladimir L. Vasilyev: Partiden partiye giden birisi olmasam da ara sıra tüm gecemi eğlenerek, diğer olaylardan uzaklaşarak geçirmeyi severim. Ve sende eğlenmeyi bilen, aynı zamanda diğerlerini de eğlendiren bir tipsin, bu yüzden böyle durumlarda ilk aklıma gelen kişisin.

#Im, bir tane de yakın erkek arkadaş, Claudia'yı anlayabilecek birisi. [Doldu.]

-Nicholas Davis: Ortak özelliklerimiz oldukça fazla olduğundan seninle konuşurken epey rahatım. Herhangi bir sorunum olduğunda aradığım ilk kişilerden birisin, ayrıca Bianca ile olan ilişkin daha sık görüşmemize neden oluyor, bundan oldukça memnunum. İkinizi mutlu görmek beni de mutlu ediyor.

#Sadece karşılaştıklarında konuştuğu kişiler, öyle samimi felan değiller. Tanıdık sadece.

-Martius Griswold: Nasıl tanıştığımız hakkında bir fikrim yok, ortak bir arkadaş aracılığıyla veya bir parti sırasındadır belki de. Onun haricinde bir kaç kere konuştuk, bu yüzden senin hakkında bir fikrim yok. Yine de karşılaştığımız yerlerde konuşmayı ihmal etmiyoruz.

#Sıradan arkadaşlar, canı sıkıldığında takılabileceği kişiler felan.

#Bir de ona ilk geldiğinde yardımcı olmuş tek bir arkadaş. Cinsiyet felan fark etmez. [Doldu.]

-Satellite Russell: Kurguyu yazıcam ama kurgu yok.

Diğer Kurgular.

-Raven Kalenkow:Annenin balerin olması sayesinde tanıştık, eh iyi ki de tanışmışız. İkimizin de baleye karşı kısıtlanamaz bir ilgisi ve yeteneği var. Seninle olan muhabbetlerimiz genelde bale konusunda olsa da oldukça eğlenceli geçiyor. Seninle takılmaktan oldukça zevk alıyorum.

-Ramona Lindström: Senin hakkında hiçbir şey bilmezken arkadaş çevrem genişledikçe adını daha sık duyar oldum. Aslında seni bana tam olaraktanıtan Blythe oldu, diğerlerinin aksine gerçek düşüncelerini bana açtı. Duyduklarım hoşuma gitmedi açıkçası, insanlara karşı ön yargılı davranmaktan nefret etsem de sana karşı olan ön yargılarımı bir türlü engelleyemiyorum.

-Blythe Sullivan: Bir barda tanışmıştık sanırım, bana Manhattan'da işlerin nasıl yürüdüğünü anlatan sendin. Diğerlerinin aksine hiç çekinmeden her şeyi anlattın, eh iyi ki de anlattın çünkü az çok bir fikir sahibi oldum. Senin söylediğin şeylerin doğruluğuna kuşkum yok, haklı olduğun kanısındayım ve düşüncelerini destekliyorum.

-Fanucci Vincent: Partide tanışmıştık seninle, aynı uyruktan olmamız sayesinde kısa sürede bir muhabbet oluştu. Açıkçası İtalyan birileriyle tanışmak beni çok mutlu etti o gece. Sana karşı epey saygı besliyorum, bunun aramızdaki yaş farkı haricinde fazlasıyla ciddi oluşunun da etkisi var.

-Josefine Abrahams: Sana karşı ön yargılarımın sebebi Ramona'ydı sanırım. Bu konuda hatalı olduğumu biraz geç anladım. Bir ek ders için okulda kaldığımızda tanıştık. Düşündüğümün aksine oldukça iyi biri olduğunu anladım, sana karşı o günden itibaren sempati beslemeye başladım. Şimdi çok sık olmasa da görüşüyoruz, o gün tanıştığımız için çok şanslıyım.

-Brianna Wentworth: Aslında ilk zamanlarada lider ruhluluğun sinirimi bozmuştu, bir şekilde gözüme itici görünmüştün. Ama sonra senin onun altındaki diğer yüzünü görünce bu ön yargım yok oldu. Aslında hoş biri olduğunu düşünmeye başladım, şimdiyse sana karşı olumlu düşüncelerim var. Alışverişe gitmek, kafa dağıtmak istediğim ilk başvurduğum kişilerdensin.

-Jonathan Wallace:Uzun süredir tanıştığımızı söyleyemem, ama kısa sürede alıştım sana. Benzer özelliklerimizin fazla olmasının da bunda etkisi var tabii. Yanında rahat olduğum birkaç kişiden birisin, seninle zaman geçirmek oldukça eğlenceli.

-Raven Hamilton:Garip bir tanışmaydı aslında, üzerime kahve dökmüştün. Asıl sorunsa ardından gülmendi, ben özür dilemeni beklerken sen gülmekle yetinmiştin. Neyse ki kısa bir süre sonra özür dileyerek kahve içmeyi teklif ettin. Teklifini kabul ettiğimi için çok şanslıyım, çünkü o günden beri oldukça yakın bir dostluğumuz var. Her şeyimi anlattığım sayılı kişilerdensin, seninle geçirdiğim her an benim için çok kıymetli. Dostluğumuzun hep böyle sürmesini istiyorum.

-Euterpe Châtillon:Farklı ülkeleri gezmeyi seven biri olduğun için şanslıyım, yaklaşık altı yıl önce bu sayede tanıştık. Benim yaşadığım ülkeyi ziyarete gelmiştin, o sayede tanışmıştık. Gitmemen için ısrar bile ettiğimi bile hatırlıyorum, o günün ardından birçok kez daha haberleştik. NY'a geldiğimde görmek istediğim ilk kişilerden biri sendin, uzun süredir görüşmemiş olsakta hala değişmediğin bir gerçek. Hala altı yıl önce tanıştığım kızsın, ve bu sefer gitmemen için ısrar etmeyeceğim. Çünkü benden kaçışın yok.

-Luther Frederic Adler:Halloween Partisinde tanışmış seninle, zaten adını sık sık duyuyordum. Partinin ardından birkaç kere daha görüştük, kafamı karıştıran bir şey olduğunda sana anlatıyorum, sende yardımcı oluyorsun. Kimi zamansa sadece eğlenmek için görüşüyoruz.

-Jeremy Jimmy Monterio:Adını sık sık duyduğumdan olsa gerek bir süre sonra bi' merak oluştu bende. Merakımın ardından tanıştık, daha o gün insanlara olan tutumunu fark ettim. Diğerlerine göre farklı biri olman dikkatimi çekti, ister istemez bir merak uyandırdın bende. Belli etmemeye çalışsam da seni tanımak için çabalıyorum.

Hıhı böyle işte. Bunlar kurgum için gerekli olan kişiler. Bu kategoriler haricinde her kurguyu açığım.

En son Claudia Harrison tarafından Salı Ağus. 16, 2011 8:34 am tarihinde değiştirildi, toplamda 36 kere değiştirildi
Vladimir L. Vasilyev
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Vladimir L. Vasilyev

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 2:56 am

#Eğlenmek istediğinde ilk yanına gideceği biri olmalı. Onunlayken diğer her şeyi unutabileceği. Onu anlayan birisi. Kız - erkek fark etmez.

Bence burası olur gibi duruyor monkey
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 3:05 am

Temamdır, ekledim. *-*
Vladimir L. Vasilyev
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Vladimir L. Vasilyev

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 3:07 am

hololey tamamdır monkey
Martius Griswold
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Martius Griswold

Gerçek Yaşı : 30

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 3:31 am

#Sadece karşılaştıklarında konuştuğu kişiler, öyle samimi felan değiller. Tanıdık sadece.

Bu olabilir.
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeÇarş. Tem. 13, 2011 8:37 am

Ekledim.
Raven Kalenkow
Harrison Jewell | III. Sınıf
Harrison Jewell | III. Sınıf
Raven Kalenkow

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 5:10 am

Benim karakterimde bale yapıyor hatta annesi balerin. Seninle bu bale konusunda bir tanışma şeklimiz olmuş olabilir. Arada sırada takılıyor olabiliriz.
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 5:31 am

Peki, ekledim. Uymayan yer varsa düzenlerim.
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

Nerden : Anne Rus baba Denmark'lı, Denmark'ta yaşıyordu lisede buraya geldi.

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeCuma Tem. 15, 2011 10:09 am

Hım, eğer kurgunuz hala Liena'nın anlattığı gibiyse sen Blythe'ın bana karşı doldurduğu kızdın galiba, o devam ediyorsa onu şeedelim. Olmazsa yine bir kurgu bulalım.
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeCuma Tem. 15, 2011 11:27 am

Evet o kurgu tamam sanırım, ben bir şeyler karaladım kurgu kısmına ama pek detaylı olmadı. Onu bi' ara düzenlersek çok hoş olur, ehe. *.*
Nora Grace Beverwill
Nora Grace Beverwill

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeCuma Tem. 15, 2011 4:03 pm

ve bir de Blythe Sullivan var -öptüm.
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeCuma Tem. 15, 2011 11:14 pm

Ay çok kötü oldu, iğrendim kendimden. Söyle düzelteyim yanlışları, saçma cümleleri filan. *.*
Bianca Rushton
Bianca Rushton

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 5:16 am

En yakın bir iki arkadaş. Karakter özellikleri uyuşmak zorunda değil ama beraber zaman geçirirken oldukça eğlenmeliler. Sırlarını anlatabileceği, sorunlarında ona yardım edebilecek kişiler.
olabilir^^
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 5:18 am

Olur, ekleyeceğim en kısa zamanda kurguyu ayarlayalım özelden.
Fanucci Vincent
İş Adamı
 İş Adamı
Fanucci Vincent

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 8:36 am

Bende İtalyanım öyle partilerden birinden tanıştığın saygı duyduğun ama aynı zamanda aşırı ciddi bulduğun biri olabilirim.
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 9:42 am

Eklediiim.
P. Juliet Prideaux
P. Juliet Prideaux

Gerçek Yaşı : 29

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 6:00 am

#En yakın bir iki arkadaş. Karakter özellikleri uyuşmak zorunda değil ama beraber zaman geçirirken oldukça eğlenmeliler. Sırlarını anlatabileceği, sorunlarında ona yardım edebilecek kişiler.

Beni de ekle burayaa ehe
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 6:19 am

Evet, ekledim. Olmadı biliyorum ama ıhım .
Josefine Abrahams
Josefine Abrahams

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 12:43 pm

Hıms, beni Ramona'nın yanında gördüğün zaman bana karşı da ön yargıların oluştu ve uzak durdun. Sonra bir şekilde tanıştık, o kısmı sen doldur çünkü hiçbir şey gelmiyor aklıma lşdfksdf, neyse işte sonra bir sempati olmuş olabilir arada takılıyor falan olabiliriz.
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 12:53 pm

Evet ekledim, o tanışma kısmı olmadıysa düzeltebilirim. İki kızda inek olduğundan ilk o geldi aklıma da asdfgh.
Josefine Abrahams
Josefine Abrahams

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 1:25 pm

Valla çok iyi olmuş çokzel iyi de olmuş slşdjkslf
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 4:51 am

Ne güzel, ben genelde kurgu yazamam da asdfgh.

-

Evet, şey. Bir abi veya abla çok hoş olur... Üvey de olur, İtalyan olmasına gerek yok. Bulursam çok mutlu olurum hıhı.
Nicholas Davis
Sir Stafford | IV. Sınıf
 Sir Stafford | IV. Sınıf
Nicholas Davis

Gerçek Yaşı : 29

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 9:35 am

#Im, bir tane de yakın erkek arkadaş, Claudia'yı anlayabilecek birisi.
Kişisel özellikleri Nicholas'a benziyor, karakterini sevdim. Ayrıca Bianca ile partner olma ihtimali var, o yakın arkadaşın olduğundan Nicholas ile Claudia sıradan arkadaşlarken daha çok görüşmeye başlayabilir. Rp yaparız istersen. Öyle.
Claudia Harrison
Claudia Harrison

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 9:49 am

Eklediiim, pek olmadı o yüzden hepsini güncellerken düzenlicem yeniden. Bence de en kısa zamdan rp yapalım.
Garfield Paws
Ressam&Fotoğrafçı
 Ressam&Fotoğrafçı
Garfield Paws

Claudia  Empty
MesajKonu: Geri: Claudia    Claudia  Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 2:37 am

Yeni sevgilim olacak bu kız k5

Claudia
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Claudia