Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Geri geldim ki. 7 ay sonra.

2 posters
YazarMesaj
Adaline Rosie Accolé
Harrison Jewell | III. Sınıf
Adaline Rosie Accolé

Gerçek Yaşı : 28

Geri geldim ki. 7 ay sonra. Empty
MesajKonu: Geri geldim ki. 7 ay sonra.   Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:18 am

Evet, başlıktan da anlayacağınız gibi; ben 7-8 ay önce burda rp yapıyorum fakat başka karakterle. Sonra kimse siteye girmedi falan, ben de ayrıldım siteden, pişmanım Rolling Eyes . Şimdi yeni karakter açtım. Onunla devam edicem, siteye.
Marissa'ydı önceki karakterim. En kötü rp mi koymuşum, maşallah. O kadar kötü yapmıyorum artık Very Happy

Şimdi kendime geçiyim. Duygu ben. 23 Aralık 1996 doğumluyum. 15 im yani. Kimse 14 demesin, günü katmıyorum Razz Ben de herkes gibi, gossip girl, tvd, glee izleyen bir kızım. Açıkcası bu üçü favori dizilerimden, Bir de O.C var tabi.
Film izlemeyi çok severim, özelikle gerilim-korku filmlerini. Scream serisi favorilerimdendir. Bunların dışında Harry Potter bağımlısıyımdır, evet. Oldukça severim o seriyi. Biteceği için de üzülüyorum açıkçası.
Çok ama çok kitap okurum. Bazen abartıp, günde 1-2 kitap bitirdiğim olur. Hp, açlık oyunları, vampir akademisi favori serilerimden. Gece evi falan da var ama çok uzatıldığını düşünüyorum ben o serinin Rolling Eyes Genelde ruh halime göre müzik dinlerim. Üzgünsem Celine Dion, mutluysam Pretty Reckless, yani ve favori grubumdur Pretty Reckless. En sevdiğim ünlüler Ian, Chace ve Ben Barnes tabi ki. Bayan olarakta kesinlikle Emma watson.

p.s : Beni diğer rpg lerde Adaline Vioet Cardone olarak görebilirsiniz.

Benden bu kadar. Çok da uzun yazamam kendim hakkında zaten. Umarım bu sefer siteyi yeniden bırakmam Razz

En son Adaline Rosie Accolé tarafından Salı Tem. 26, 2011 10:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Geri geldim ki. 7 ay sonra.   Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:31 am

Selam Duygu, Sen benim tahmin ettiğim Duygu musun bilmiyorum ama yine de tekrardan hoşgelin diyim:) Gerçi bende yeniyim ama olsun:D Ben Derya bu arada:D
Adaline Rosie Accolé
Adaline Rosie Accolé

MesajKonu: Geri: Geri geldim ki. 7 ay sonra.   Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:33 am

Deryacım Very Happy Tanıdığın Duygu'yum. "Aurelia" Tanıtmana gerek yok Very Happy
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Geri geldim ki. 7 ay sonra.   Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:38 am

hihihihi:D Süper oldu bu avatardan anlamış olman lazım zaten:D:D:D Senle bir kurgu bulalım biz:D
Adaline Rosie Accolé
Adaline Rosie Accolé

MesajKonu: Geri: Geri geldim ki. 7 ay sonra.   Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:38 am

Hahaha. Evet, avatardan anlamış olman lazım zaten =D
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Geri geldim ki. 7 ay sonra.   Geri geldim ki. 7 ay sonra. Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:44 am

Very Happy:D

Geri geldim ki. 7 ay sonra.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben geldim*
»  A S L I ~ Ben Geldim
» Ve ben geldim...
» ben geldim. sanırım.
» Ben yine geldim, kim ki bu S?