Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Laurette "D'or denmesini tercih ederim"

5 posters
YazarMesaj
Laurette D'or Leveque
Harrison Jewell | III. Sınıf
Laurette D'or Leveque

Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Empty
MesajKonu: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:11 pm

Laurette genelde gülmeyi seven ve neşeli biridir.Fakat babasının ona güvensizliği onunda kendine güvenememesini tetiklemektedir.Annesi genelde sarhoş olduğundan onunla ilgilenmez.Ailenin tek çocuğudur.Şu aralar dışarıya mutlu gözükmeye çalışmaktadır ama içinde çok büyük sorunlarla mücadele etmektedir.Babasının ona verdiği hasar onu hırçınlaştırır fakat genelde bunu içinde yaşar.Psikolojik olarak bazı rahatsızlıkları var ama kimseden yardım almıyor yada kimseye içini açmıyor.Yeme bozukluğu şu sıralar daha bir gün yüzüne çıktı.Bu sorunlarından kimseye bahsetmiyor.Kendi içinde yaşamaya çalışıyor.Dışarıya ise bunu belli etmemeye çalışıyor.Genelde mutlu gözüküyor ve onun bu durumunu fark eden yada soran olduğunda direk konuyu değiştirmeyi kendine huy edinmiştir.Tek dayanağı ise Müziktir.Oldukça harika bir sese sahiptir ve yaşadığı olayları müziğine yansıtır.Ne zaman üzgün olsa veya sevinse bunu şarkıya döker.Babası ona bu konuda da inanmamaktadır.Fakat D'or bunu yenip kendini müziğe vermeye kararlıdır.Yinede babasının dayanılmaz baskıları ona içten içe acı vermektedir.Bileklerinde baskıdan dolayı birkaç kesik var.Soranlara ise taktığı bilekliklerin iz yaptığını söylüyor.Aslında yardım alması gerektiğini biliyor ama birilerine söz etmekten korkuyor ve etrafa her zaman mutlu gözüktüğü için kimse pek kolay anlayamıyor.

Kişiler&

-Rakip
Euterpe Châtillon:İkimizin de seslerinin bu kadar iyi olması bizi sadece birbirimize "rakip" yapıyor.

-Tanıdığı ve arada takıldığı bir iki kız

Arianna Bennet :Tanrının ikimize bahşettiği bu harika sesler ortak noktalarımızdan sadece biri.O kadar harika bir insan ki onunla tanışmayanlara acıyorum.Bazen sorunlarımı anlayacak gibi olması beni ürkütüyor ama yinede onu seviyorum

Alieer V. Eldricht:Aslında çok iyi biri olmasına rağmen aradığınız bütün kçtülükleri onda bulabilirsiniz.Yinede onu sevdiğimi söylemeliyim

Raven Kalenkow: Pek iyi anlaştığımızı ve düşünceleirmizin uyuştuğunu söyleyemem fakat birlikte eğlenmeyi çok seviyoruz.

-Bir iki tane yakın erkek arkadaş

-Ona abilik yada ablalık yapıcak bir kişi

Özel Kurgular&
Brianna Wentworth:Pek bir muahbbetimiz yok.Fakat Arianna ve Alieer ile iyi geçenmem bile onun benden hoşlanmaması için bir neden.Bana karşlı bir takım ön yagıları var ve öyle olması benide ona karşı ön yargılı olmaya itiyor.

En son Laurette D'or Leveque tarafından Salı Ağus. 09, 2011 7:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Arianna Bennet
Arianna Bennet

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:13 pm

Tanıdığı ve arada takıldığı bir iki kız

bu ben olabilirim:D hep aynı şeyi söylüyorum herkese ama müzik ortak yönlerii yaniii:D buradan bişiler olabilirr. aklıma başka bir şey gelmedi:D
Laurette D'or Leveque
Laurette D'or Leveque

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:16 pm

Tamam ekliyorum Smile
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:17 pm

benim ilan panosuna da uğra orda kendi kendime takılmaya başladım Very Happy:D
Alieer V. Eldricht
Alieer V. Eldricht

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:26 pm

Kendimde ablalık potansiyeli görüyorum ama yaştan herhalde tanıdığı ve arada takıldığı kızlar bölmesi daha uygun olur Very Happy

Derya bende fark ettim kendi kendine takılmaya başladığını Very Happy
Laurette D'or Leveque
Laurette D'or Leveque

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:33 pm

Ekledim senide Smile
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 2:57 pm

di mi yaa ama bak uğra tamam mıı? Lütfeeen:D:D:D Cidden kendi kendime takılıyorum:D
Laurette D'or Leveque
Laurette D'or Leveque

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:10 pm

Tamam uğrarım Very Happy
Arianna Bennet
Arianna Bennet

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 3:14 pm

hihihi:D
Brianna Wentworth
Brianna Wentworth

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 5:52 pm

Pek bir muhabbetimiz olmasa da Arianna ve Alieer ile iyi geçinmen sana karşı ön yargılı davranmam için byük bir neden. Birbirlerinden pek hoşlanmazlar . Seninde ekleyeceğin bir şeyler vardır elbet (:
Laurette D'or Leveque
Laurette D'or Leveque

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 2:40 pm

Tamam bana uyar Smile
Raven Kalenkow
Raven Kalenkow

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:36 am

Arada sırada takıldığın kızlardan biri olabilirim. Sadece eğlenmek ve gezmek amaçlı takılıyoruz. Aramız zaten fazla iyi değil ama birlikte eğlenmeyi de sevmiyor değiliz.
Laurette D'or Leveque
Laurette D'or Leveque

MesajKonu: Geri: Laurette "D'or denmesini tercih ederim"   Laurette "D'or denmesini tercih ederim" Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:41 am

Ekledim Smile

Laurette "D'or denmesini tercih ederim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laurette D'or Leveque
» Aksiliklerden nefret ederim.