Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Cassie Black Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Cassie Black Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Cassie Black Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Cassie Black Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Cassie Black Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Cassie Black

YazarMesaj
Cassie Black

Cassie Black

Cassie Black Empty
MesajKonu: Cassie Black   Cassie Black Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 7:33 am

Ad-Soyad: Cassie Black
Kişisel Özellikler: İçten, duygudal, sevimli (Kim nasıl davranırsa ona karşı öyle davranıyor.).
Aile Bilgileri: Annesi Adette. Almanya doğumlu, üniversite için geldiğinde Jack ile evlenip Cassie'yi dünyaya getirmişler. Adette, Cassie'yi doğururken ölmüş. Babası Jack ise daha sonra evlenmemiş. Tek uğraşı kızı ve işi olmuş. Oldukça başarılı bir iş adamı.
İstediği Meslek; Sanatçı
Örnek RPG:

Bu gece ilk defa sahne alacağım. Heyecandan saçımı taradığım tarağı düzgün tutamıyorum. Biraz çabadan sonra saçlarımı düzgünce taramayı başarıyorum, onlarda nazikçe omzumda dökülüyor. Heyecanıma yenik düşmemek için çırpınıyorum, bir yandan da göz kalemi sürüyorum. Rimeli sürdükten sonra zaten uzun olan kirpiklerim kaşlarıma değiyor. Kırmızı ruju sürerken kalın dudaklarım gülümsüyor. Kırmızı elbisemi giymek için kabine gidiyorum, orada uyumlu çok güzel bir siyah kemer var. Giyindikten sonra apartman topuk siyah ayakkabılarımı da giyiyorum küçücük ayaklarıma. Aynaya baktığımda çok boş hissettiğimden küçük küpeler takıyorum. Artık hazırım, sahne zamanı.

Sahneye doğru attığım her adımda farklı sesler duyuyorum, her biri topuk seslerimin arkasında yankı yapıyor ve kayboluyor. Adımın anons edildiğini ve alkışları duyuyorum, heyecanım gidiyor ve gülümsüyorum. Sahneye attığım ilk adımda hayranlıklarını görüyorum insanların. Ben şarkımı söylerken insanların duygularını içimde hissediyorum: mutlulukları, hüzünleri, aşkları... Şarkımın sonuna doğru seyircilere gülümsüyorum ki umutlarını kaybetmesinler. Pandora'nın kutusundaki nadir şeylerden biri, insanlardaki umut. Ne kadar başaramayacağımızı bilsekte o umut var. Sisyphus bunun kanıtı değil mi zaten? Başardığımızda o umut bizi nasıl sarıyor... Herkes bilir bu duyguyu elbette, az da olsa. Şarkı bittiğinde alkışlar kopuyor, seyirciyi selamlıyorum. Giderken diğerlerine de teşekkür etmeyi unutmuyorum elbette. Giderken alkışlar topuk seslerimi bastırıyor, yüzüme gülümseme gittikçe daha çok yayılıyor. Artık biliyorum, ben bunun için varım.

Cassie Black
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cassie Black
» cassie.b@hotmail.com
» Lights black, heads bang, you're my drug, we live it.
» When witches go riding, and black cats are seen, the moon laughs and whispers, ‘tis near Halloween.