Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.

2 posters
YazarMesaj
Lily Sophia Claythorne
Harrison Jewell | III. Sınıf
Lily Sophia Claythorne

Gerçek Yaşı : 26

Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Empty
MesajKonu: Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.    Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 11:55 am

Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  71298159 xxxx. Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Javatar

Kişiler: Lily Sophia Claythorne & Joseph Nicholas Beaumont
Zaman: Cumartesi, saat 3 suları.

# Lily'i parkta yalnızlıktan kurtaran Nicholas ve Bobby.
Lily Sophia Claythorne
Lily Sophia Claythorne

MesajKonu: Geri: Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.    Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 12:02 pm

Saat 3 olmuştu, yaklaşık 2 saattir buradaydım. Yanıma oturan kalkanın hadde hesabı yoktu.
Her gelen bana masum bir gülücük sallıyordu. Ben ise sadece yüzü somurtmuş bir kızı canlandırıyordum. Köpeğim Pia’yı gören herkez yanımdan sinsice kalkıyordu, başka bir bank’a geçiyordu. Oysa ki Pia ne kadar masum ve tatlı bir süs köpeğiydi.
Ben üstümde bulunan kırmızı pullu tişörtümle ilgi çekerken, kafamda duran leopar desenli gözlüklerimi gören kaçıyordu. Ayağımdaki ‘xoxo’ yazılı converselere ne demeli peki?
Uzun lafın kısası çok uyumsuz şekilde giyinmiştim. Saat geçsin diye beklerken Pia huysuzlanmaya başlamıştı. ‘Tamam Pia, yapma Pia, kalkıcaz Pia.’ demekten ağzım yorulmuştu. En sonunda Pia’nın istediği oldu ve kalktık. Beni gören genç yakışıklı oğlanlar bana durmadan masum denilebilen gülücükler sallıyordu. Ben ise aldırmadan yoluma devam edip karşıma tanıdık biri çıkması için Tanrı’ya dua ediyordum. Aynı yerlerde 5-10 kere tur attıktan sonra, karşıma tanıdığım biri çıkmadığı için üzülmekle meşguldum.
Tam o sırada, ‘Tamam artık gidiyoruz Pia, sıkıldım iyice.’ Derken karşıma Joseph Nicholas Beaumont çıktı. Hani benim şu yakın zamanda tanıştığım popüler arkadaşım.
Yanındaki köpeği Bobby ve Pia kudurmaya başlamışlardı, biz de biraz yürüdükten sonra en iyisi oturmak diye düşünerek bank aramaya başladık. En sonunda bir çift bank’tan kalktı ve biz anında o bank’a yumulduk.
’Nasılsın Joseph?’, ‘Hayat nasıl gidiyor Joseph?’ derken saatin epey bir geçmiş olduğunun farkına vardık.
Joseph Nicholas Beaumont
Sir Stafford | III. Sınıf
Joseph Nicholas Beaumont

Gerçek Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.    Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 12:51 pm

Huysuz köpeğin havlamalarıyla bozulan sakin bir gündü.Aslında ne kadar köpeğe kızsada ona hak vermeden duramıyordu.Çünkü çok sıkılmıştı.Kaç gündür bahçeye tıkılıp kalmıştı.Aynaya son kez baktı ve aşağıya indi.Her zamanki gibi ev sessizdi.Anahtarını , telefonunu ve cüzdanını aldı ve bahçeye indi.Bobby onu görür görmez koşmaya başladı Joseph'e doğru.Joseph onu sevdi biraz ve tamasını taktı ve ipinide eline aldı ve yürümeye başladılar...

Biraz yürüdükten sonra Central Park'a gelmişlerdi.Bobby gezmenin mutluluğuyla etrafa koşuşturuyordu ve Joseph onu tutmakta her zamanki gibi zorlanıyordu.Adeta kimin kimi gezdirdiği belli değildi.En sonunda durdurdu Bobby'i.Onu birazcık sevdi ve tasmasını düzeltti.Sonra tekrar yürümeye başladılar.İnsanlarla doluydu Central Park.Ardından biraz daha ilerlediler ve bir ses duydu.Lily'yi gördü.
’Nasılsın Joseph?Hayat nasıl gidiyor ? ' dedi.Joseph gülümsedi biraz."İyi gidiyor.Sen nasılsın?" dedi ve her zamank gülüşünü işlediyüzüne ve ardından yoruldular ve bir banka oturdular...
Lily Sophia Claythorne
Lily Sophia Claythorne

MesajKonu: Geri: Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.    Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 1:45 pm

Benim sorumdan sonra Joseph biraz gülümseyerek, "İyi gidiyor.Sen nasılsın?" cevabını verdi. Aslına bakarsan Joseph düşündüğüm gibi bir insan değilmiş, yani ben onu daha güleç ve komik olarak hayal etmiştim. Joseph'in sorusunu hemen yanıtladım. "İyiyim, teşekkür ederim Joseph."
Biraz yüzü gülümsedi ve ardından Bobby havlamaya başladı. "Bana neden nasılsın diye sormuyorsun Lily." demiş gibi havlıyordu. Susmak bilmedi, başımı ütülemişti.
Joseph, her ne kadar Bobby'i susturmaya çalışsa da Bobby'in susmaya niyeti yoktu.
En sonunda Joseph, Bobby'i dürtükleyince sustu ve ardından hırlamaya başladı. "Hıırrrr!"
Joseph'in bardağını taşıran son damla ise, Bobby'in hırlamasıydı. "Kes sesini!"
Herkes bize bakıyordu ve yavaşça Joseph’in kulağına fısıldadım. “Sakin ol Joseph. Herkes bize bakıyor farkında mısın?” Joseph’in yüzü söylediklerimden dolayı kızarmıştı. Kulağıma eğilerek cevap verdi. “Farkında değildim, bu köpek beni deli ediyor.”
Herkes bize bakıyordu ve ben bundan fazlasıyla rahatsızdım. Köpekleri alıp başka bir bank’a oturmak en iyisiydi. “Başka bir bank’a mı otursak? Fazla rahatsız oldum.”Hiç bir şey demedi. Yok bir şey olmaz anlamında yüzünü değiştirdi. “Aslında bir yerlere gitsek iyi olmaz mı?” diye sordu. “Vaktim yok, daha eve gidip havuza girip, duş alacağım.”
Joseph Nicholas Beaumont
Joseph Nicholas Beaumont

Gerçek Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.    Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 9:59 am

"İyiyim , teşekkür ederim Joseph" Lily hemen.Joseph onun bu kadar çabuk cevap vermesini beklemiyordu.En azından hemen.Ardından otururken Bobby havlamaya başladı.Öyle çok havlıyordu ki dayanılmaz bir sesti.Onu , Lily'i ve etraftakileri rahatsız ediyordu.Hafif kafasını dürttü köpeğin.Birazcık sesi kesilmişti.Ardından tekrar hırlamaya başladı ve Joseph kontrolünü kaybedip "Kes sesini!" diye bağırdı.Etrafındaki insanların dönüp Joseph'e baktıklarını görmüştü.Bazıları ise konuşmalarını kesip ona baktı.Joseph hafif pembeleştiğini hissediyordu ama kendinde ödün vermemeye çalıştı.Tam o sırada Lily Joseph'in kulağına "Sakin ol Joseph.Herkes bize bakıyor." diye fısıldadı.Joseph daha da fazla pembeleşti ve "Farkında değildim.Bu köpek beni deli ediyor." dedi usulca.Sinirlenmişti köpeğe.Ama bağırması etkili olmuştu.Artık ne havlıyor ne de hırlıyordu.Herkesin bakmasından rahatsızlık duyan Lily "Başka bir banka mı otursak?Fazla rahatsız oldum." dedi.Joseph toparlandı ve "Aslında bir yerlere gitsek iyi olmaz mı?" dedi.Lily hemen " Vaktim yok , daha evegidip havuza girip , duş alacağım." dedi hemencecik.Joseph ise "Birazcık yürümeye ne dersin o zaman?" dedi gülümsyerek...
Lily Sophia Claythorne
Lily Sophia Claythorne

MesajKonu: Geri: Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.    Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.  Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 1:00 pm

Tüm olanlardan sonra başka bir bankta oturmamak beni deli ediyordu, herkezin bize bakması beni deli ediyordu! Benim cevabımdan sonra Joseph usulca, "Birazcık yürümeye ne dersin o zaman?" diyerek gülümsedi. Bende hiç karşı çıkmadım, bir an önce şu banktan kalkmalıydım. "Tabi daha iyi olur." Yürürken sessiz sessiz konuşurken millet yine bize bakıyordu. Joseph'le epey bi konuştuktan sonra, çığlık atmaya başladım. Saat 5 olmuştu! Tam 5! Benim eve gidip daha hazırlanmam gerekiyordu oysaki. Hemen alel acele olanları anlattım. Bir yere gideceğimi söyleyerek Joseph'e gülümsedim. "Kırılmadın değil mi?" Joseph gülümsedi. "Hayır, zaten kaç saattir konuşuyoruz. Benim de çenem yorulmuştu." Gülmeye başlamıştım, bu lafı komiğime gitmişti. İki işi aynı anda yaparken, yani gülerken konuşabilmek çok zordu. Hafifçe durdum ve, "Aynı şekildeyim, benim de çenem ağrıdı." diye söylendim. Kaldığım yerden gülmeye devam ederken, "Hoşçakaal!" diye bağırıyordum. Ardından oradan uzaklaştım ve evime gidip anında havuza daldım.

-SON.-

Tanıdık biri bulamamanın verdiği üzüntü.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tanıdık Sima