Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım.

YazarMesaj
Pascaline Roussel
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Pascaline Roussel

Gerçek Yaşı : 32

'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Empty
MesajKonu: 'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım.   'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 2:34 pm

'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Roca_wear_12

İnanılmaz derecede sinirliydim. Belkide Bay Warner'ın işini yapmasına izin vermemek akıllıca bir fikir değildi. Artık yolun sonuna gelmiştim, bunları düşünmek için çok geçti. Starbucks'ın tam önünde durdum. Şanslıydım, trafik söz konusu olmamıştı. Yalnızca yolda gelirken araba tacizcileriyle uğraşmıştım, ki bu zaten kaçılmaz bir olaydı. Kimseyle kavga etmeden, veya tüm adrenalim boşalana dek bağırmadan neyseki kahvemi yudumlamama az kalmıştı.

Gergin gözükmemeye özen gösteriyordum. Sakin tavrımı korumamam gerekiyordu, bir tür plestij. Uzun topuklarım kendimi güvenimi oturtan benzersiz bir parçaydı. Yeni döneme yeni Gri Porsche'mdan inerek topuklarımın sesine kulak verdim. Bu sesi yalnızca benim ayağımdaki topuklardan çıkarken seviyordum. Eksik olmayan kendime güvenen adımlarım ile, kapının önünde durdum.

Kapalı. Buda ne demekti? Süs olsun diye aldığım ve kullanacağımı hiç düşünmediğim saatime baktım. 07:30. Erken gelmiştim. Bu beni kahvemin bol köpüğü kadar köpürttü. Sinsi bir gülümsemeyle camda yansıyan kendime baktım. Kusursuzdum. Hiç bir şey isteklerimi engelleyemezdi. Yeni olan çantamı çok sevmiştim. Onu bir daha giymek istiyordum, ama buda diğer kullandıklarım gibi çöpe gidecekti. IPhone'umu çıkardığım anda elimde titredi.

LCnews'den yeni bir haber. İki yeni kavga. Bir kahkahayı bastırdım. Tanrım! Sen beni Lola ve Coco'nun diline düşürme. Gerçi ben Tanrı'nın unutulan kullarındandım. Ne İstesem tersini yapardı. Zaten buda başlıklarından inmememi açıklıyordu. Ama bu yıl; en azından şimdiye kadar her işimden kolay sıyrılmıştım. Telefonu asıl elime alma nedenimi hatırlayarak, danışmanımı aradım. Uzun süre çalması beni sinirlendirdi.

- Bayan Rocha. Starbucks'ın önündeyim fakat henüz açılma saati gelmemiş.

- Anlaşıldı bayan.

- Teşekkürler.

Yaklaşık iki dakika kadar Twitter'ıma gelen mesajlarla ilgilendim...

Hey Pascaline!
@Tanıyamadım?

"Moda festivaline son 22 gün bebeğim!"
@Budala Mike.

"Bu akşam bir şeyler yapalım mı?"
@Kapalıyız.

"Pascaline... Pascaline! Oh, Pascaline... Pa..."
@Canın cehenneme!

Hışırtı seslerine doğru başımı kaldırdım. Tanımadığım bir kızdı, ama büyük ihtimalle Bayan Rocha'nın gönderdiği bir çalışandı. Yeni başlamış olmalıydı, onu buralarda hiç görmemiştim. Aldığı düzensiz nefesler ve anlından damlayan iki nokta koştuğunu gösteriyordu. Baştan aşağı süzdüm. Üstünde mavi bir askılı ve bol paçalı beyaz bir kotu vardı. Modadan haberi olmadığı belliydi. Yeşil kulaklıklı "Ben bir ineğim!" diye bağıran gözlükleri vardı. Çok zararsız gözüküyordu. Zavallı kız. Hiç mi moda dergisi falan okumamıştı? Bu düşünce tüylerimi diken diken etmişti. Siyah saçlarını atkuyruğu yapmıştı. Boyu kısa, yüzü sevimliydi. Boyu bana değil, normal bir insan için bile kısaydı. Dibine kadar kesilmiş ojesiz tırnaklarıyla kapıyı açarken utançla "Merhaba." dedi.

"Teşekkürler." Soğuk bir cevap vermiştim. Ama öyle alışmıştım ki, bu isteyerek olmamıştı.

"Iıı... Şey..." dedi tereddütle bardakları alırken.

Sabırsızlanmıştım. Ne soracağını biliyordum. "Pascaline. Espresso Martini." Gülümsedim.

Kıpkırmızı oldu. Anlamadığım bir şeyler mırıldandı. Birkaç dakika bekledim. "Buyrun." Yüzüme bile bakamıyordu. Neden bu kadar utandığını anlayamamıştım.

Abartılı bahşişini ve ücretini verdim. "Üstü kalsın." Arabama doğru giderken, kahvemin sakinleştirici ilk yudumunu içime döktüm.

En son Pascaline Roussel tarafından Ptsi Eyl. 13, 2010 3:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Pascaline Roussel
Pascaline Roussel

Gerçek Yaşı : 32

'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Empty
MesajKonu: Geri: 'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım.   'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım. Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 2:46 pm

Spoiler:

'Yalnız' Aromalı Bir Kahve Alayım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni yalnız bırakmayın:D
» Şehrin Yalnızlığında Kahve Keyfi
» Güzel bir sabah koşusundan daha güzel ne olabilir? Belki karamelli kahve?