Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım.

2 posters
YazarMesaj
Crystal Morrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Crystal Morrison

İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Empty
MesajKonu: İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım.   İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 10:13 am

İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Candice120 İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. 2n7fdix

Crystal Morrison&Aphrodite Desireé

Tüm gün boyunca evde oturmaktansa, tek başıma da olsa Starbucks'a gidip bir kahve içmek iyi bir tercih olabilirdi. Evet hatta Laptop'umu da yanıma alıp, tüm gün boyunca orada oturabilirdim. Aslında bazen yalnızlık eğlenceli oluyordu. Bazen insanları görmek daha acı verebiliyordu. Anılarım aklıma geldikçe bazen dışarı bile çıkmak istemiyordum. Çok kalp kırıklığı yaşadığımdandı belki de. Neyse dedim kendi kendime. Kendimi üzmeme gerek yoktu. Gayet güzel, yağmurlu bir gündü. Yağmurun yağması beni mutlu ediyordu. Belki de bunun nedeni yağmurlu bir eylül gecesinde doğmamdı.

Starbucks yakın olduğu için yürümeyi tercih etmiştim. Zaten evime çok yakındı. Starbuks'a girdiğimde bir an düşündüm. Acaba birilerini çağırsam mı ? Hayır. Bugün kafamı dinlemem içim mükemmel bir gündü. Her zaman oturduğum cam kenarındaki masaya geçtim. Bir Mocha sipariş ettikten sonra bir yandan kahvemi yudumlarken, diğer yandan camdan dışarı izliyordum.

Etrafıma bakınırken içeri giren tanıdık bir yüz gördüm. Daha dikkatli baktım, ama tanımıyordum... Belki de okulda gördüğüm ama tanışmadığım kızlardan biriydi. Tam karşımdaki masaya oturdu ve ardından ağlamaya başladı. Evet ağlamaya başlamıştı ve yanına gitmem gerekirdi. En azından nesi olduğunu ve üzülmemesi gerektiğini söyleyip onu teselli edebilirdim. Hızlı bir şekilde masamdan kalkıp yanına gittim.

" Oturabilir miyim ? "

Kafasını sorun olmaz şeklinde salladıktan sonra yanına oturdum. Daha çok ağlamaya başlamıştı.

" Umarım bir sorun yoktur. Lütfen ağlama, değmez... "

Kız ağlamaya devam ediyordu ve bense kendi kendime konuşuyordum. Belki de garip karşılamıştı. Sonuçta birbirimizi tanımıyorduk. Evet birbirimizi tanımıyorduk bu yüzden kendimi tanıtmam gerekirdi.

" Bu arada ben Crystal. Ama genelde Rys derler. "

Daha samimi bir ortam yaratmaya çalışmıştım.
Annie Lynch
Harrison Jewell | II. Sınıf
Annie Lynch

MesajKonu: Geri: İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım.   İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 11:20 am

Yarım bir gülümsemeyle karşılık verdim. Ancak içimdeki acı kat kat fazlaydı. Gözümden yaşlar akıyordu ve ben buna engel olamıyordum. Sonunda ağlamam yavaşladığında derin bir nefes aldım ve Crystal'a dönüp
"Bende Aphrodite. Ama Genelde Aph derler."
Dedim titrek bir tonla. Sonra biraz daha ağladım. Ağladım. Ağladım... Sonunda sakinleşmeye başlamıştım
"Kusura bakma. Sulu göz gibi görünüyorum. Ama değilim. Ve bu da ne yazık ki sudan bir sebep değil."
Dedim savunmaya geçerek. Sonra gülümseme ihtiyacı hissettim. Bana soran gözlerle bakıyordu. Ona ne kadarını anlatmalıydım? Kararsız kalmıştım.
"Şey... Uzun bir konu. Ama kısaca şöyle söyleyeyim: ailem beni Roma'ya gönderecek. Biraz uslanmam için... Ve bir yurda yerleştirecek."
Dedim. İtalya güzel bir yerdi. Ancak arkadaşla gidince! Beni oraya gönderecek ve bir yurda yerleştirecekti. Yeni ortamlar beni hep korkutmuştur. Hep çekinmişimdir. Bir de buna yurt konusu eklenince feci oluyordu. Kendimi kötü hissediyordum. Ondan hiçbir cevap beklemiyordum.
"Durum kötü."
Diye mırıldandım. Umutsuz bir halde Crystal'a baktım.

Spoiler:
Crystal Morrison
Crystal Morrison

MesajKonu: Geri: İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım.   İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 9:31 am

"Bende Aphrodite. Ama Genelde Aph derler."

Bunu titrek bir tonla söylemişti ve git gide daha çok ağlamaya başlıyordu. Onun için bir şey yapmalıydım ama ne ? Benim cevap vermemi beklemeden devam etti.

"Kusura bakma. Sulu göz gibi görünüyorum. Ama değilim. Ve bu da ne yazık ki sudan bir sebep değil.Şey... Uzun bir konu. Ama kısaca şöyle söyleyeyim: ailem beni Roma'ya gönderecek. Biraz uslanmam için... Ve bir yurda yerleştirecek.Durum kötü."

Gerçekten de kötüydü. Eğer istemiyorsa kimse onu zorlayamazdı. Mutlu olmadığı bir yere gönderilemezdi. Ne söylemem gerekirdi ? Ne yapmalıydım ? Hiç bir şey bilmiyordum.

"Bak .. Eğer istemiyorsan kimse seni zorlayamaz ki buna hakkı yok kimsenin. Sonuçta kaç yaşına gelmişsin ve .. "

Ve ? Ne diyebilirdim ki başka. Aklıma hiç bir şey gelmiyordu. Cevap vermedi. Uzun süre suskun bir şekilde oturduk. Onu tanısaydım belki söyleyecek bir şeyler bulabilirdim.

"İstersen biraz hava almaya çıkalım ? Central Park'a gidebiliriz mesela. Yada ne bileyim sadece yürüyelim. Hem hava da güzel. Ne dersin ?"

Biraz tereddütlüydüm. İlk başta pek sıcak bakmamış gibi gözükse de, sonradan gülümsedi.
Annie Lynch
Annie Lynch

MesajKonu: Geri: İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım.   İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 3:57 am

"Bak .. Eğer istemiyorsan kimse seni zorlayamaz ki buna hakkı yok kimsenin. Sonuçta kaç yaşına gelmişsin ve .. "

Haklıydı ancak yapacağım hiçbir şey yoktu. Kapana kısılmış bir fare gibi hissediyordum. Ancak ben Desireé soyadını taşıyordum. Pes etmek bana yakışacak bir davranış değildi. Ben Aphrodite'tim. Bu tamamen yanlış olurdu. Doğru olan pes etmemek ve aileme beni göndermemeleri için sebepler sunmak...

"İstersen biraz hava almaya çıkalım ? Central Park'a gidebiliriz mesela. Yada ne bileyim sadece yürüyelim. Hem hava da güzel. Ne dersin ?"

Başımı olur anlamında salladım. Dışarı çıkmak beynime oksijen gitmesini sağlayacaktı. Düşünecek ve iyi bir arkadaş biraz dertleşip sohbet edecektim.

"Central Park."

Dedim ve samimi bir şekilde gülümsedim. Bu kızla iyi anlaşacağımı düşündüm. Ve gerçekten iki sarışından daha iyi ne olabilirdi ki? Masadan kalktık parayı masanın üzerine koyduk.

"Eğer sen gelmeseydin şu anda gözlerim kıpkırmızı olmuştu!" Dedim küçük bir kahkaha atarak. Ve kapıdan çıkıp gittik.

Spoiler:
Crystal Morrison
Crystal Morrison

MesajKonu: Geri: İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım.   İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım. Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 12:16 pm

Gülümseyerek başını olur anlamında salladı, işte bu güzeldi. Sonunda biraz gülmüştü. Buda beni mutlu etmişti.

"Central Park."

Diyerek gülümsedi. Aph. iyi bir kıza benziyordu. Onunla iyi anlaşacak gibiydik. Tatlı ve güzel bir kızdı. Okulda daha önce görmüştüm onu ama hiç tanışmamıştık. Bundan sonra birlikte vakit geçirirdik. Alışverişe çıkardık, gezerdik, dolaşırdık. Bundan sonra yakın bir arkadaşım olacaktı o. Masanın üzerine para bırakıp masadan kalktık.

"Eğer sen gelmeseydin şu anda gözlerim kıpkırmızı olmuştu!"

Birlikte küçük bir kahkaha attık .. Gülümsedim. Oda bana bakıp gülmsedi.

"Merak etme ihtiyacın olursa bil ki ben yanındayım."

Starbucks'dan ayrıldık.

RP SONU.

İhtiyacın olursa bil ki ben yanındayım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendine çok yakın hissettiğin birilerinin tavsiyelerine ihtiyacın olur her zaman.