Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Beklenen tatil Yeha!

2 posters
YazarMesaj
Arianna Lucy Warren
Harrison Jewell | II. Sınıf
Arianna Lucy Warren

Gerçek Yaşı : 30

Beklenen tatil Yeha! Empty
MesajKonu: Beklenen tatil Yeha!   Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 6:18 am

Beklenen tatil Yeha! 6266xBeklenen tatil Yeha! 6267
Arianna Lucy Warren
-- Crystal Morrsion

Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

MesajKonu: Geri: Beklenen tatil Yeha!   Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 6:34 am

New York'un telaşlı hayatından uzaklaşmak için buraya uzun zamandır gelmek istiyordum. Aslında yanlız gelebilirdim ama canım hiç istemiyordu. Bu yüzden geeçenlerde Crs'e konuyu açtığımda hiç tereddütsüz kabul etti. Bunu ona uzun zaman önce söylemliydim ama sanırım düşünememiştim. Crs hep yanımda olduğu gibi yine yanımda olacaktı. Bu gün yola çıkacaktık. Uykum yoktu. Zaten yeni uyanmıştım. O yüzden hızlıca duş alıp hazırlandıktan sonra plaj çantamı ve yanıma alacağım valizimi hazırladım. Kişisel eşyalarımı da koyduktan sonra kol çantamla birlikte yanıma 3 çanta alıp aşağı indim. Bu tatil için babamın jeep'ini istemiştim. Evin cici kızına asla hayır denmediği gibi buna da hayır denmemişti. Evdeki görevliler eşyalarımı arabaya yetiştirdikten sonra teşekkür edip yola koyuldum. Bazıları evdeki görevlileri küçük görse de ben hep onlara iyi davranıyordum. Çünkü küçükken onlar benimle ilgileniyordu. Bi nevi manevi anne ve babam çalışanlardı.

Son gaz gaza basarken Crs'in evine göz açıp kapayıncaya kadar gelmiştim. Yanına araba almayacaktı. Babamın jeep'i herkese yeterdi. Ben daha arabadan inmeden o kapıda göründü. Bagaj anahtarlarını atarken sırıtıp ''Ne tatil olacak ama.'' dedim. Bir yığın valizi araba'ya yerleştirirken birşeyler mırıldanıyordu ama anlamadım. Uzun bir bekleyişten sonra bagajın kapanmasıyla Crs'in yanıma atlaması bir oldu. İşte yolculuğumuz başlamıştı. Sohbet ede ede ve tabi yolda ki erkeklere göz kırparak yaptığımız yolculuk 2 saatte sona ermişti. Yola çıktığımız da saat 11 olduğundan oraya vardığımız zaman denize girebilecektik. Eşyalarımızı önceden ayırttığımız otele yerleştirdikten sonra hemen plaja koştuk. Crs'de benim gibi plaj çantasını çoktan hazırlamıştı. Kumlara bastığım da ayaklarım da plaj ayakkabım olmasına rağmen ayaklarım yandı.
Şezlonglara yeleştikten sonra büyük bir iştahla denize girmek için eşyalarını çıkaran Crs'e dönüp ''Heyy! Benim gibi bir kızın sırtına güneş kremi sürmek ister misin yakışıklı??'' derken kaşlarımı oynatarak kahkahalara boğuldum.
Crystal Morrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Crystal Morrison

MesajKonu: Geri: Beklenen tatil Yeha!   Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 11:31 am

Ari'nin teklifi üzerine hafta sonu Long Beach'e gitmeye karar vermiştik. İkimiz içinde New York'un telaşlı hayatından kurtulmak iyi gelecekti. Bir kaç gündür yaşadığımız bütün problemleri unutup birlikte güzel bir tatil yapacaktık. Bir gece önceden hazırladığım bavullarımı kontrol ettikten sonra üzerimi giyinip, hafif bir makyaj yaptım. Güneş gözlüğümü de taktıktan sonra hazırdım. Tam Ari'ye mesaj atacakken bir korna sesi duyup evden çıktım. Çıkarken Aurélia'ya sarılıp "Görüşürüz" dedim. Ari'nin arabadan çıkmasına fırsat vermeden bavullarımı bagaja atıp yanına oturdum ve yola çıktık. Yol boyunca bağıra bağıra şarkı söyleyerek dışarıyı izledik. Ari her zamanki gibi yoldan geçen erkeklere göz kırpıyordu ve bende kendime engel olamıyordum. Kadınların doğasında vardı bu, yakışıklı erkek gördün mü göz kırpardın.

İki saatlik bir yolculuk sırasında işte o müthiş tatil yerine gelmiştik. Saat daha erken olduğu için plaja gidip eğlenebilirdik. Otele eşyalarımızı yerleştirip plaja gittik ve bulduğumuz iki şezlonga yayıldık. Ari yine gördüğü bir kaç yakışıklıya, ''Heyy! Benim gibi bir kızın sırtına güneş kremi sürmek ister misin yakışıklı?'' dedi. Çocuklarda bu durumdan gayet hoşnut görünüyordu. Bir çocuk Ari'ye gayet mutlu bir şekilde güneş kremini sürerken, başka bir çocuğun bana yaklaştığını gördüm. "Peki siz krem sürmemi ister misiniz genç bayan?" Çocuk gayet istekli görünüyordu ki maalesef bu isteğini geri çevirmek zorundaydım. Genelde böyle işlerin sonu bara hatta ardından otel odasına kadar uzanıyordu ve buna hiç gerek yoktu. "Üzgünüm, krem sürmeye ihtiyaç duymuyorum." Bunu biraz üzgün ama bir o kadarda aşağılayıcı söylemiştim ki bu çocuğu biraz (!) üzmüş gibiydi. Gerçi pek umurumda olduğu söylenemezdi. Ari'nin de işinin bittiğini gördüğümde denize girmek üzere yerimizden kalktık. Ari'nin kıkırdadığını fark ettiğimde "Benim tanıdığım Ari, o çocuğun telefon numarasını almıştır." dedim gülerek. Ari'de buna kahkahalarla cevap vermişti. Çocuğun telefon numarasını aldığı bariz bir şekilde belli oluyordu. Kahkahalarımızın ardından kendimizi Long Beach'in müthiş denizine attık.
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

MesajKonu: Geri: Beklenen tatil Yeha!   Beklenen tatil Yeha! Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 1:53 am

Daha denize girmeden muhteşem bir kahkaha krizi atlatmıştık. Günün ilerleyen saatlerinde neler olur gerçekten bilmiyordum.

Sıcak denize girer girmez tüm vücudumun gevşemeye başladığını hissettim. İşte mutluluk diye buna denirdi! Crs de yan tarafta buraya geldiğinden gayet mutlu olduğu belli bir şekilde su yüzeyinde yatıyordu. Görmediğini bilsem de gülümsedim ve nefes alıp suya daldım. Dipler de bulunan deniz kabukları bu masmavi denize ayrıca bir güzellik katıyordu. Suyun altında biraz daha ilerledim ve sudan kafamı çıkardığımda Crs'i göremediğimi farkettim. Bayağı sağlam yüzerdim. Küçüklükten beri sürekli denize girdiğim için bu hiç zor değildi. Crs'in birden naptığını merak ettim. Sudan çabuk sıkılmış gözüküyordu. Kumsalda uzanmış kitap okuyordu. Sanırım üşümüştü. Çünkü ben de aynı şeyi hissediyordum şuan. Hızlıca suya dalıp Crs'e eşlik etmeye karar verdim. Kıyıya varmam uzun olmadı. Şezlong da duran havlumu aldım ve belime sardım. Crs gözlüğünü kaldırıp bana bakış atarken ''Çabuk sıkılmış gibisin.'' dedim ama kulağında ki kulaklıklar sayesinde duymadığı aşikardı. Omuz silkip kurulanmaya devam ettim. Havlumu şemsiye'nin üzerine atarken çantamdan tarağımı çıkardım ve saçlarımı taradım. Saçlarım ıslakken bile oldukça güzel görünürdü. Cildime biraz daha krem sürdükten sonra onu da çantama koyup gözlüğümü aldım. Gözlüğüm bikinimle uyumlu bir şekil de sarıydı ve vücudumla birleşince oldukça dikkat çekici oluyordu. Şezlong'a uzanırken elime millenum serisinin 3. kitabı olan Arı kovanına çakmak sokan kız'ı aldım. Bu seri oldukça uzun ve güzeldi. Çelimsiz bir kız ve başarıları saklıydı kitabın içinde. İnceden de bir gönderme yapıyordu sanki. Çelimsiz kızlar da birşeyler becrbilir ha! Ne dersiniz?? Bir süre kitap okuduktan sonra Crs'e döndüm. Hiç konuşmuyordu ve bu hayra alamet değildi. Gözlüğümü saçlarıma sabitlerken döndüm ve konuşmaya başladım. ''Hey Crs! Neyin var?? Hiç konuşmuyorsun.'' biraz bekledim ama cevap gelmedi. Hay aksi! Kulağında kulaklık vardı ve beni duymadığı aşikardı. Unutmuştum. Dürttüm ve sonunda harekete geçmesine sebep oldum. ''Tanrı aşkına Crs. Kendi dünyandan kurtul ve biraz dış dünyaya açıl. Neyin var böyle?? Hiç konuşmuyorsun.'' cümlemin sonunda sesim çatlamıştı. Onun için kaygılanmaya başlamıştım.

Spoiler:

Beklenen tatil Yeha!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beklenen.
» Çünkü tatil.