Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg

+12
Garfield Paws
Daisy Rosenberg
Josefine Abrahams
William Bennett
Rosslyn Wallace
Matthew Baumann
Bonnie Hadwyn
Desire Belcourt
Ramona A. Lindström
Blythe Sullivan
Skyler Keniston
Johanna C. Caspari
16 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

Nerden : zürih, isviçre (valla türkçesi var, zürih diye yazılıyor, yimin ederim)

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Empty
MesajKonu: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:28 pm

Selam. Ben damlacanım, evet sikilırdan girmedim çünkü hesap değiştirmeye üşendim. Bu baya abuk subuk bi başlık olucak ama canım sıkıldı.
Bi kerem ben bu başlığı açtım çünkü Ramona'yı kıskandım. Hayır yani, o karaktere sahip olmayı istemeyebilirdim belki, bu doğru ama Marloes ve Marco, kesinlikle bana ait olabilirdi.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum, Antalyadayım, evden çıkmazmışım falan gibi mazeretlerle internetle yakın ilişki kurmama engel olan ebeveynlerle birlikte hem de. Aslında vınn alıcaktık ama mesele bu değil.
Mesele şu ki: lns müthiş bi fırsatı kaçırdı ve yazın büyük çoğunluğunda boş kaldı. Ben de tabii.
Ben de düşündüm taşındım, Liecan ve azıcık da Gölşahcan hariç hepinize küstüğüme karar -cık şaka yaptım. Ama insan arkadaşını merak eder yea Elis ve Ekim özellikle. Cık cık cık. Hal hatır sorar bi şey der. Telefondan yazmak bu kadar zor gelmese uzun uzun azarlardım ama neyse.
Ben şeye karar verdim. Umm. Yeni bi karakter açmaya. Ve Marco'yla kurgu yapmayaa tabii ki. Sadece Marco'yla olmaz ama. Eğer Marco'yla kurgum olursa dolaylı yoldan Ramona'yla da olur. Aşklı meşkli falan olması gerekmez, egomu tatmin etmek için değil bu yani asdfg. Ve ha sikilırdan boniyle de rp yapmak istiyorum. Mezuniyette ne yaptınız bilmiyorum ama sikilırın boniyle gelmemesine mantıklı bi sebep bulmak gerek. Ve yeni karakterim için de, sikilır için de aklımda bir sürü kurgu var. İnsan gurbette, sıcak (acındırmak için soğuk demek isterdim, ama sıcak daha beter) gecelerde bin çeşit kurgu bulabiliyo tabii.
Siz de vefakar arkadaşlar olup bana yardım edin biraz. Mesela, önce bi selam verin. Sonra ben yokken nasıl kurgular yaptığınızı anlatın, aklımdaki kurguları dinleyin, fikir alışverişi falan şeyapalım.
Sakın bana beni özlemediğinizi söylemeyin? Eve dönünce hepinizi döverim.
Bu başlığı görenler görmeyenlere gösterirse çok mesut olurum u.u

xo xo sikilırın şimdiki, lnsnin de gelecekteki yaratıcısı, ayrıca çok özlediğiniz(i umuyorum) yegane damlacanınız
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

Gerçek Yaşı : 30

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Empty
MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:39 pm

bi de sikilırdan yazayım da daha güvenilir olsun u.u
Blythe Sullivan
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Blythe Sullivan

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:41 pm

hiçbirimiz baloya gitmedik damlacan, sikilır yoksa biz de yokuz dedik -disayr ve liena.
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:48 pm

ay Liecanım seni seviyorum *-* nabersin napıyosun? kim bu blythe? o.o
Blythe Sullivan
Blythe Sullivan

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:56 pm

ben de seni seviyorum teabii ki, bılaytsa monanın yüzünden okuldan nefret eden kızımızmız, boninin üç kraliçe adayından biriyidi damlacanım
son olarak da napıyorum nediyorum sen eve gelince anlatıcam çünkü çok uzunlar yalan ya oturdum evde mal mal ekran başında
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 5:08 pm

gerçekten iki hafta beklemek istiyor musun liecanım? çünkü bahsettiğim her şeyi telefon, internet kafe ve arkadaşlar aracılığıyla yapmayı planlıyorum u.u yani halen antalyada bulunmaktayım ve bir süre daha bulunacağım da, ne acı ki.
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

Nerden : Anne Rus baba Denmark'lı, Denmark'ta yaşıyordu lisede buraya geldi.

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 5:34 pm

SİKILIR. DAMLACAN. Ay valla baki aklımdan milyarlarca kez geçti böyle Damlacan nerde yıoo diye, arada Sikilır'ı gördüm dedim belki msnde vardır bu kız dedim, ama her baktığımda yoktun.... Ben de bu hafta taşındım şehir değişikliği falan, haliyle internetin bağlanması uzun sürdü o yüzden doğru düzgün konuşabildiğim insan olmadı... Telefonun da bende yok be Damlacan, olsa da ne smsin ne kontörün var... Bi' de ben tam bir hayırsız arkadaşım ya, genelde milleti arayıp sormayı unutuyorum. Naparsın işte sorunluyuz. Ama aklıma geldin yani, lns de kaldı öye çok üzülüyom. Özledim seni jınıms gel bir an önce. KURGU YAPALIM KURGU YAPALIM HEYA, ay dedim herkesle kurgu yapıcam diye de başvuran yok, yine öksüz kaldım, hep böyle oluyor. Bir daha karakter açarsam şere- şaka. Açıcam dayanamam çünkü. Sonuç olarak Vİ LEV YE DAMLACAN, GEL BİR AN ÖNCE ÖZLEDİK SENİ.
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:27 am

Eleey *-* Ben dee sizi özlediimm pek çok :> Ayrıca nereye taşındıın hiç haberim yok :O Ve ve ve Ramona'yla iki farklı kurgu düşündüm, biri olumlu biri de olumsuz. Yani iki farklı karakter düşündüm aslında, hangisini seçersem kurgular da ona göre değişicek u.u
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 4:04 am

Anlat anlat ehehehhehehe
Blythe Sullivan
Blythe Sullivan

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 4:57 am

DAMLACAN DAHA KAÇ İKİ HAFTA KALACAN?! geçen dediğinde de iki hafta diyordun........ bu yaz hiç konuşamamış olmamız içimde devasa bir burukluk sebebi
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 5:13 am

annem uzattıkça uzatıyo Liecan be T^T

İki ayrı kurgu düşündüm şimdi u.u

1. Ünlü Anna Arendshorst (yanlış yazmış olabilirim çaktırma asdf). Kız sportif falan biri, ya soğuk, insanları küçümseyen biri olur ya da hareketli, alaycı, sürekli bi şeylerle meşgul olan biri olur. Bu işte çim hokeyi takımında kaptan olucakmış, ama eski kaptan birden ramonayı kaptan, bunu da yardımcı yapmaya karar vermiş. Bu da sinirlenmiş, ortalığı dağıtmış falan asdf. Takımdan atılırsın demiş ramona, bu da içinde olmadığım bi takımdan atılamam diyerek ayrılmış takımdan falan u.u blythe'nin dolduruşuna gelerek ramonaya tuzak falan kurabilir. Marco'yla da alakası burdan gelebilir. Artık ona da mı düşman olur, aralarını bozmaya mı çalışır bilmiyorum.

2. Ünlü düşünmedim. Buz pateni ya da herhangi bi konuda ünlü biriymiş bu, ordan para kazanıyomuş şov yaparak falan. Ailesi de para hırsıyla çok çalıştırıyomuş bunu. Baskıdan dolayı kaçmış NY'a. Marco'yla da önceden tanışıyolarmış. Kalacak yeri olmadığı için bi süreliğine sende kalabilir miyim nolooor falan demiş. Marco da tamam demiş u.u Bu böyle neşeli, alaycı, insanlara yakın davranan, ortalığı karıştırmayı seven biri falan. Marco'ya da hafiften sarkıyo gibi ama flört etmeyi, cüretkar davranmayı sevdiğinden, ciddi bi şey değil yani u.u Marco da bunu bildiğinden aldırmıyodur arkadaşça davranıyodur. Hatta ramona basar bunları asdfg yanlış anlaşılmalar falan. Ama bu sonradan ramonaya sevdirir kendini u.u

Tabii eliscana falan da sormak gerek ekimoviçim u.u atladığım kısımlar olabilir, sonradan bi şeyler eklenir, ama genel olarak bu.
Desire Belcourt
Yale | I. Sınıf
 Yale | I. Sınıf
Desire Belcourt

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 7:09 am

Damlacanim sana cok komik bir sey diyecem Anna da yardimci kaptan da Elisin sdfghhgfdsfg
AYRICA ANNEN BENI UZUYOR..........
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 7:23 am

öha anna elisin mi. Ayrıca tamam işte o ayrılınca elisin karakteri şeyolmuştur diycem ama diyemiyorum çünkü anna yoksa...... Olmaz o karakter anna yoksa T^T ünlü listesine kaydetmemiş ama pis elis >:I cık cık ben başka kurgular düşüneyim madem
Ramona A. Lindström
Queen Jewell
 Queen Jewell
Ramona A. Lindström

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 10:12 am

alttaki kurgu çogzelmiş <3
Bonnie Hadwyn
NY Halkı
 NY Halkı
Bonnie Hadwyn

Gerçek Yaşı : 28

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 11:47 am

DAMLACANIM. CANIMSIN. KANIMSIN. ve mezuniyete ben rp bırakamadım çünkü o sırada alanya da tatildeydim, yani şanssızım anlıycağın. ama gel senle çok bollu rpler yapmak istiyorum, hatta oradan yapabiliyosan şimdi de yapabiliriz. seni çok özledim damlacan, sonra sikilırı da özledim. yokluğumda insanlar sikilırı sahipsiz sandı çoküzülüyom.......................
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:18 pm

sen de benim canımsın balım peteğim böcüğümsün gölşahcanım :> şimdi yapalım olar bence gayet uygundur u.u
ayrıca daha bir sürü karakter fikrim de var ama bunlar en üzerinde düşünülmüş olanlardı yani u.u mesela bi tane de sarışın bi kız düşündüm, yedi ölümcül günahları okuyan varsa ordaki beth gibi daha bi masum falan ama okuyan da yoktur kesin :I marcoya aşık olar açılamaz yavrum falan mesela u.u
Matthew Baumann
NY Halkı
 NY Halkı
Matthew Baumann

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:22 pm

BEN OKUDUM............ ama üçünü AMA OKUDUM DAMLACANIM
Rosslyn Wallace
Harvard | II. Sınıf
 Harvard | II. Sınıf
Rosslyn Wallace

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:28 pm

tamam o zaman bebeğim sikilırım kurgu şaapalım yazalım sonra
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:43 pm

şaapalım ama nütfen arabada başlasın nolar ve de sikilır sürsün nolar ben hep öyle hayal ettim asfgh takıntılarım var uğursuzluk getirir başka yerde başlarsak u.u
ayrıcana devam et liecanım çakkisel yea. ölenler mölenler hapse girenler. tıhaf şeyler oluyör u.u
Rosslyn Wallace
Harvard | II. Sınıf
 Harvard | II. Sınıf
Rosslyn Wallace

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 12:48 pm

tamam sikilırcan sen başlarsan bence problem kalmaz ortada ldgkşsgk napacaklar repede rozaya pm atsana sen
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:08 pm

telefondan pm atılmıyör benim yea. ayrıca aa ben ama durduk yere bi şey çıkartamıyorum :I gezide çocun biri boniyi öptü mesela, onunla ilgili bi şey yapabilirdik ama geziden sonra hiç dedikodu yazmadınız cık cık. durduk yere ne olabilir ki. şey olabilir o zaman, ingiltereye gidiyom ben annemler çaardı lay lom lom. muhabbeti vay be mezun oldun, gelemedim üzgünüm falan diye açar, bu londraya ziyarete gitmişmiş annesi zorla çarmış o sırada. azıcık konuşurlar sonra bu gidiyorum der u.u ama döncem, iki ay kalıcam annem orda duygu sömürüsü yaptı der u.u aklıma bu gelebiliyör sace bi de uzun uzun saçmaladım umarım anladın asdfgas
Rosslyn Wallace
Harvard | II. Sınıf
 Harvard | II. Sınıf
Rosslyn Wallace

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 1:25 pm

anladım.................................. sikilır zaten yoktu gidiyor yine............................. boni çok acayipli tepkiler verir o zaman................ tamam yazabiliriz lşfkjsdlş
Skyler Keniston
DJ
 DJ
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 2:20 pm

umm pekala madeem o zamaan sen başlarsın mı gölşahcanım, eh ben kurguyu mesela şeyettim ya hani *çakşirinsmayli*
William Bennett
Barmen
 Barmen
William Bennett

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 2:48 pm

Şasen ben senin poponu uzaktan görme şansını yakaladım. O yuzden cok şansliyim. Son.
Rosslyn Wallace
Harvard | II. Sınıf
 Harvard | II. Sınıf
Rosslyn Wallace

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 3:32 pm

ben başlayamam olm 54655464 rp'm var bilmiyosun tabii sen dlşfksşfd ayrıca ben giriş yazamıyorum cık cık

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Rp falan
» sib falan
» falan filan
» rp falan hani
» RP falan filan.