Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg

+12
Garfield Paws
Daisy Rosenberg
Josefine Abrahams
William Bennett
Rosslyn Wallace
Matthew Baumann
Bonnie Hadwyn
Desire Belcourt
Ramona A. Lindström
Blythe Sullivan
Skyler Keniston
Johanna C. Caspari
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

Nerden : zürih, isviçre (valla türkçesi var, zürih diye yazılıyor, yimin ederim)

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 1:50 pm

neden herkes çok rp'm var diyor...... neden ben diyemiyorum? anne neden bizde yok, bana neden almıyorsun, babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi..... şetmem liecan ben ne acılara alıştım....... kader utansın.
Josefine Abrahams
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Josefine Abrahams

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 4:35 pm

DAMLACAN EVE GELDİ HOŞGELDİ.
SENİ ÇOK SEVİYORUZ DAMLACAN, ve saygılar.
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

Nerden : zürih, isviçre (valla türkçesi var, zürih diye yazılıyor, yimin ederim)

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 4:42 pm

GÖLŞAHCANIM HOŞ BULDUK BEN DE SİZİ VE AKLIMA ÇAKKİSEL BİR KURGU GELDİ. Sabaha unutmam umarım asdfasf
Nora Grace Beverwill
Nora Grace Beverwill

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:03 am

NE KURGUSUAAA?
Josefine Abrahams
Josefine Abrahams

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:06 am

damlacan meseneye gelsen de seninle repe şeysi konuşsak...........
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:32 am

İnterneti bi yerleri arayıp düzelttirmiş babam eve gidince anlatırım msnde hıhım
Robin Fairchild
The East Daily Online Sorumlusu
 The East Daily Online Sorumlusu

MesajKonu: Geri: bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg   bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:50 am

oeyyeyeyeye

bu başlıkta ne paylaştım bilmiyorum. belki duygularımı, düşüncelerimi falan asdfg
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Rp falan
» sib falan
» falan filan
» rp falan hani
» RP falan filan.