Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.

5 posters
YazarMesaj
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

Nerden : zürih, isviçre (valla türkçesi var, zürih diye yazılıyor, yimin ederim)

Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Empty
MesajKonu: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:16 pm

Selamlar, salamlar, hellolar, hatta karaktere daha uygun olması açısından hallolar. Çünkü bu karakterceğzimiz İsviçre'den geldi. Karakterlerimi her zaman başka yerlerden gelmiş yapıyorum, farkındayım, ama zamanlaa aşarım diye düşünüyorum. Neyse efendim, önce karakter özellikleri, sonra şartlar.

Şimdi,
    Bu Johanna'yı kimsenin -en azından 'birkaç' tanımını aşacak sayıda kişinin- tanıyor olması mümkün değil öncelikle, tabii İsviçre kanalları izlemiyor ve İsviçreden gelen dans gruplarının gösterilerini takip etmiyorsanız. Çünkü bu kız müzik, dans ve oyunculuk dışında hiçbir şey bilmemekle beraber, İsviçre'de oldukça da ünlü aslında. Hayatı henüz bir çocukken en sevdiği dondurma markasının yeni yüzü olmasıyla bu kadar renkli hale geldi, aslında yüzü değil de vücudu diyelim şuna, çünkü önünü açan yüzü yerine reklamdaki dansıydı. Ardından gelen tekliflerle birkaç reklam filminde daha oynadı ve dansın hemen her türü konusunda uzman hale geldi, pek çok gösteride yer aldı. Fakat bir müzik yarışmasında yarışmacılardan birinin sahne performansı sırasında yarattığı aksaklık sebebiyle büyük tepki aldı -sonra anlatırım alsfjh-. O da çareyi mezun olur olmaz çok eskiden beri hayalini kurduğu şeyi gerçekleştirmekte buldu: NYC'ye taşınmak. Çünkü o zaman hem eskisine benzer fakat daha iyi bir hayat kurabilirdi, hem de karşısına kariyeri açısından daha değerli fırsatlar çıkabilirdi. Yarışma olayından beri zaten ona kızgın olan ailesi, bu isteğe haliyle karşı çıktı fakat onu yanlarında tutacak güce sahip değildiler. Sonuç? Evsiz, arkadaşsız, işsiz.

Ya ben zaten,
    Sikilırla arkadaş yapıcam, kendi kendime rp yapıcam. Yapan var evet, özentilik işte. Zaten Antalya'da ilk çakmamı alarak kendim hakkında dehşet verici fikirler sahibi oldum falan, bu gidişatım hiç iyi değil.

Bi de ben,
    Kişilik özelliklerine pek girmek istemiyorum aslında ama genel olarak şımarık, inatçı, küçük şeylerden etkilenen ve dolayısıyla değişken, bazen çocuksu, bazen gereğinden fazla olgun bıdı bıdı. Rp yaptıkça oturur o, baştan çok üzerinde durursam rplerde ya uymuyorum ya da rp yazamıyorum, sonra karakterden soğuyorum, başıma geldi evet.

Yani aslında,
    Karakteri oturtmak için rp yapacak insan arıyorum, kurgu bulabilirim ama çok üstüme atarsanız tıkanabilirim de, hallederiz işte. Ama korkmayın gelin u.u Bekletir miyim bekletmem mi bilmiyorum ama online bile olsam 2 saatten erken yazmam mümkün değil, onu baştan söyleyeyim.

Şimdi ben,
    # Rp partneri aramıyorum. Olursa da Johanna aşık olmayacak ve bir süre sonra ayrılacaklar, çünkü ilerde kurguyla ilgili başka planlarım var.
    # Böyle barmen olsun, şu olsun, bu olsun kişilerle ya da barlarda fazla takılan kişilerle tanışmak daha kolay olur diye düşünüyorum çünkü bu kız çevre edinmenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyor.
    # Aynı şekilde Starbucks'ta falan da tanışılabilinir tabii.
    # Önceden tanıdığı birileri olabilir, sonracığıma sektörden birileri olabilir.
    # Kurguyla gelin, kurgusuz gelin. Bekletin bekletmeyin. Fark etmez. Ama giriş rpsini sizden beklerim, o kesin.

Saygılaar.
Alex Miller
Harvard | I. Sınıf
 Harvard | I. Sınıf
Alex Miller

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 7:45 pm

Kendi kendine rp yapanları hep kıskanmışımdır, hep.
KANKA BEN RP YAPMAK İSTİYORUM; korkmuyor değilim.

O değil de, bir fikrim var:
yok.
Ama olsun. "uzun süre sonra buluşma" olmasa bile- OLSUN.
Ayrıca salağım.
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

Nerden : zürih, isviçre (valla türkçesi var, zürih diye yazılıyor, yimin ederim)

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:30 am

Hayat seni yoruyor olabilir ama sen de beni yoruyorsun tavşanım. Nece konuşuyorsun öyle sen? Tek anladığım korkmuyor olmayışın desem sanırım yeterli olurdu.
Alex Miller
Harvard | I. Sınıf
 Harvard | I. Sınıf
Alex Miller

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:35 am

Kurgu bulalım. BİLUMUM KARAKTERİM OLUR. Alex'i sevmiyorum yiha o kadar ben, WB mesela. Karşılaşırlar mesela. Ya da başka bir şey. Nebleyim. Her rp iyidir zaten "uzun zaman sonra buluşma" rp'i hariç.
Josefine Abrahams
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Josefine Abrahams

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:43 am

Sana hayatının kurgusunu getiriyom.
HEM EV HEM İŞ DAMLACAAAAN.
Şimdi Pixie'can ajans sahibi ya seni oraya alıp bir şöhret ediyoruz, sonra pixie seni evine de alır böyle oy yavrum moduna girer sever falan işte böyle.
selamlar.
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 4:26 am

Olaar çakkisel olar madem. Bana bir karakterlerini yazarsan da mesut olurum, düşüneyim ben kurgu hıhım.

İyi de ben marconun ev arkedeşi olcem naber? Yani öyle planlıyorum. Ama şöhrete hayır demem tebii ki. Gerçi şey de olabilir, önce marcoyla ev arkadaşı olur, aradan zaman geçince de kendi evine çıkar eveet sevdim.
Pixie Swan
Oyuncu&Ajans Sahibi
 Oyuncu&Ajans Sahibi
Pixie Swan

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:55 pm

oo beni isteme tamam damlacan yazdım bunu bi yere hıhım fdlşkgşfd
Johanna C. Caspari
Oyuncu
 Oyuncu
Johanna C. Caspari

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:08 pm

Ne ayııp beni çok yanlış anlamışsın tavşanım.
Shou Hiroshi
Iron Mask Solisti
 Iron Mask Solisti
Shou Hiroshi

MesajKonu: Geri: Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.   Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:09 pm

Arkadaş tarzı bir şeyler olabilir. Değişik bir kurgum yok ama :S

Çok uzun ama korkmayın okuyun. Ben denedim iki dakikada okunuyo, vallahi.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mutlaka Okuyun!
» Kurguyu Ben Bulcam, Korkmayın.
» Uzun Bir Aradan Sonra...
» Uzun Süre Sonra Buluşursak...
» Uzun zaman oldu.