Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Lily Sophia Claythorne

2 posters
YazarMesaj
Lily Sophia Claythorne
Harrison Jewell | III. Sınıf
Harrison Jewell | III. Sınıf
Lily Sophia Claythorne

Gerçek Yaşı : 26

Lily Sophia Claythorne Empty
MesajKonu: Lily Sophia Claythorne   Lily Sophia Claythorne Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 7:41 am

RP Puanlama bölümü olmadığından konumu buraya açıyorum.

Ad-Soyad: Lily Sophia Claythorne
Kişisel Özellikler: Lily, paraya çok merakı olmayan bir insan. Okuluna olduğundan çok daha fazla değer veriyor. Fazla arkadaş canlısı, bir insana çok çabuk güvenebilir ve ona çok çabuk bağlanabilir. Hiçbir şey için asla kendini suçlamaz ve üzmez. Kendini üzmediği gibi, başkalarını da üzmeye kıyamaz. Ailesine fazla bağlı değil. Kısacası o ÖZGÜR KIZ!
Aile Bilgileri: Ailesi Beverly Hills’de yaşıyor. Bir kardeşi var, 10 yaşında. Lily’nin babası ölünce, annesi Lily ve kardeşi yalnız kalmasın diye tekrar evlendi. Babası milyoner, annesi tam bir sürtük.
Ünlüsü: Avril Lavigne
Örnek RPG;

Kuru gürültünün buram buram yayıldığı insan yığınının arasında, gözüm uzun boylu bir yakışıklıya takıldı. Hemde mavi gözlü, sarışın bir uzun boylu.
Öyle hoş bir çocuktu ki ilk defa böyle bir erkek çocuğuna, ‘Aman tanrım, ne hoş bir çocuk!’ diyebildim. Kısacası bir ilkti. Hayatımın aşkını bulmuştum belki de.
Ben onun kaslı göğsüne yaklaştığımdan yola çıkıp fantazi denizlerine yelken açmışken, beni şaşırtacak birşey yaparak yanıma oturdu. Kalp atışlarımı hissedememesi harika bir şeydi. Aksi taktirde utançtan ölebilirdim. Gülümsedim. Bir moron gibi gözüküyor olmaması için dua ettim. Bir kez daha beni şaşırtrarak, bana kendi kusursuz gülümsemesiyle cevap verdi.
Chanel çantamın içinde huzursuzca bipleyen çantamı kılıfından çıkarıp üzerinde oturduğum ahşap bankın üzerine bıraktım ve nazikçe kapat tuşuna bastım. Yanımdaki yakışıklının da aynı hareketleri sergilemesi içten içe garibime gitmişti.
Gitme vaktiydi, onu son bir kez görebilmek için neleri vermezdim oysaki! Eve gittim ve yatağıma yattım.
Aklımda sadece o vardı sadece onu düşünüyordum. O çocuk aklımdan çıkmıyordu, belki de ondan ciddi anlamda hoşlanmıştım! Bu olayı birine anlatıp içimi dökmem lazımdı.
Hemen Katie’yi aradım, müsait olup olmadığını sordum. İşi olduğunu, dönem ödevlerini hala bitirmemiş olduğunu söyledi. Üzülmüştüm, hemen anlatacak birini bulmalıydım.
Rehbere göz gezgirdim. ‘Jesse, Becky, Cassandra, Diana, Calanthe, Scarlett …’
’Becky’nin bana ayıracak zamanı vardır.’ Diye düşünerek aradım. En sonunda Becky telefonu açtı. ‘Selam Becky. Sana bomba gibi bir haberim var.’ Becky’i uyandırmış olmalıyım, sesi uykulu uykulu görünüyordu. Sabahleyin böyle bir telefonla uyanmanın nasıl olduğunu çok iyi bilirim. Becky sustu ve beni dinlemeye başladı. ‘Demin sokaktayken çok hoş bir çocukla karşılaştım. Sarışın, mavi gözlü, uzun boylu. Ah Becky o çocuk aklımdan çıkmıyor, yatağıma uzanıyorum onu düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor, aklımda hep o.’Becky uykulu sesiyle bana fikrini dile getirdi. ‘Onu tekrar bulmaya çalış. Şimdi kapatmalıyım.’ Ah Becky! Onu bulma şansım olsaydı seni arayıp, dertlerimi döker miydim?
Telefonumu kılıfının içine koyarken kılıfın içinden bir kağıt düştü. Kağıtta ‘Bill.’ Yazıyordu. Altında küçük rakamlar.
’0559451….’ Yoksa, yanımdaki çocuğun kılıfını mı almıştım? Bu telefon numarası onun olmalı. Aradım. ‘Alo, Bill?’ İsmini bildiğimden dolayı şaşırmış olmalı ki, ‘Buyrun, kimsiniz?’ Ahh, sesi bile çok güzeldi. O incecik sesi kulağımda yankılanıyordu. ‘Ben Lily, parkta telefon kılıflarımız karışmış. Bulunduğunuz yeri söylerseniz, kılıfınızı getirebilirim.’ Demiştim Bill’e. Onu bir daha görmek için neleri vermezdim ki…
’Hayır, siz zahmet etmeyin. Ben evinize kadar gelirim.’ Evime mi gelecekti? Aman tanrım! Evet, evet! Adresi söyledim ve telefonu kapattım. Ardından Bill’in telefon numarasını bir kağıda yazıp sakladım. Ardından kapı çaldı, gelen Bill olmalıydı.
Delikten baktım sarışın, mavi gözlü, uzun boylu hoşlandığım çocuktu. Kısacası Bill’di.
Kapıyı açtım, bana incecik sesiyle ‘Merhaba Lily.’ Dedi.
’Merhaba Bill. Içeri geçsene.’ Suratı değişti, tıpkı Diana’nın suratı gibi oldu. Yok ben senin bildiğin erkeklerden değilim gibi bir surat ifadesiydi. Sanki ben senin bildiğin kızlardandım. Peh!
’Yok ben girmiyim hiç.’ Böyle bir çocuğu yalnız bırakmazlar tabi, anında kaparlar!
Onunda illaki hoşlandığı biri vardır.
’Peki, hiç ısrar etmiycem. Çayı yeni demlemiştim o bakımdan davet ettim.’
Birden yüzü güldü, ‘anlaşılan bu kız benden hoşlanmadı, niyeti arkadaş olmak.’ diye düşünmüş olmalı.
’Aslında çayı pek sevmem. Ama bir bardak soğuk suya hayır diyemem.’
Gülümsedim ve elimi içeri gösterdim ‘buyrun’ anlamında.
’Buyur soğuk suyun. İstiyorsan buz getirebilirim.’ Bana güzel bir gülücük sallayarak, ‘Yok, boğazlarımı üşütmek istemem.’ Dedi. Suyunu içti, telefon kılıfını aldı ve evden ayrıldı.
Yatağıma yatarak güzel bir düşündüm. Belki de o çocuk benden hoşlanmıştır.
O bana salladığı gülücük .. Aklımdan çıkmıyor hala..
Becky’i aradım ve olanları tek tek anlattım. ‘Tebrik ederim, çok sevindim adına. Dilerim mutlu olursunuz.’ Ardından manyaklaşarak Bill’e mesaj attım.
’Evden ayrıldığın an seni özlemeye başladım Bill.’ Salak kafam, ne yapmıştım ben böyle? Tanrı’dan şuan tek dileğim Bill’in o mesajı okumamasıydı. Ardından cevap geldi. ‘Yanlış yere mesaj atmış olmalısınız, bu telefonun sahibi Bill değil.’ Bill değil miydi? Nasıl yani? Tanrı dileklerimi kabul etti. Şükürler olsun, Bill o mesajı okuyamadı.
Şimdi düşünüyorum da, bence Bill’e olan yakınlaşmam bir anlıktı.

* * * *

Sınıf arkadaşlarımınkine kıyasla pek geniş olmayan, fildişi sidingle kaplanmış ihtişamlı malikane bu gece ayrı bir serindi sanki. 'Hah.' diye düşündüm. 'Küçükken burayı sevmememin bir nedeni varmış.'
Köşelerden sanki öcü çıkacakmış gibi tedbirle ilerliyordum. Beyaz, uzun geceliğimin dantelli dekoltesi boynuma her sürtünüşünde ürperiyordum.
Sanırdınız ki evi periler basmıştı!
Apar topar Cornelia’yı aramaya kalktım, bir yerlerde buluşmak istediğimi söyledim.
Pembe çantam, altın sarısı saçlarım, leopar desenli gözlüklerim, bilekliğim ayrı bir seksilik katıyordu görüntüme. Soluk gül pembesi tonunda, kırılgan, çiçek kapaklı D'or Lovely'me uzanıp birkaç yumuşak 'fıs' eşliğinde boynuma sıktım. Ayakkabılarımı kırmızı parlak kutusundan çıkartarak ayaklarıma geçirdim. Siyah üzerine beyaz puantiyeli ayakkabılarım üzerime daha da çok seksilik katmıştı artık.

Topuklarımı çıtlatarak malikaneden ayrıldım. Şöför bana kapıyı açarak, buyrun diye söylendi. Mini Cooper’imin içine güzelce yayılarak, “Bendel’s.” diye bağırdım.
Lola
Lola & Coco
Lola & Coco
Lola

Lily Sophia Claythorne Empty
MesajKonu: Geri: Lily Sophia Claythorne   Lily Sophia Claythorne Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 9:15 am

Rütbe güncelleniyor. Harrison Jewell, III. Sınıf.
https://lc-rpg.yetkin-forum.com

Lily Sophia Claythorne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lily Sophia Claythorne
» Sophia Logan
» Sophia's Iphone 4
» Sophia Ross.