Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Lily Sophia Claythorne Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Lily Sophia Claythorne

2 posters
YazarMesaj
Lily Sophia Claythorne
Harrison Jewell | III. Sınıf
Harrison Jewell | III. Sınıf
Lily Sophia Claythorne

Gerçek Yaşı : 26

Lily Sophia Claythorne Empty
MesajKonu: Lily Sophia Claythorne   Lily Sophia Claythorne Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 6:51 am

Ad-Soyad: Lily Sophia Claythorne
Kişisel Özellikler: Lily, paraya çok merakı olmayan bir insan. Okuluna olduğundan çok daha fazla değer veriyor. Fazla arkadaş canlısı, bir insana çok çabuk güvenebilir ve ona çok çabuk bağlanabilir. Hiçbir şey için asla kendini suçlamaz ve üzmez. Kendini üzmediği gibi, başkalarını da üzmeye kıyamaz. Ailesine fazla bağlı değil. Kısacası o ÖZGÜR KIZ!
Aile Bilgileri: Ailesi Beverly Hills’de yaşıyor. Bir kardeşi var, 10 yaşında. Lily’nin babası ölünce, annesi Lily ve kardeşi yalnız kalmasın diye tekrar evlendi. Babası milyoner, annesi tam bir sürtük.
Ünlüsü: Avril Lavigne
Örnek RPG;

xoxo.

Sonunda New York’tayız. Burası çok güzel bir yer. Kızlarla uçaktan indiğimiz an hemen gidip bir cafeye oturduk. Öyle acıkmışız ki, nefes almadan bile yemek yiyebilirdik. Güzelce karnımızı doyurduktan sonra, cıvıl cıvıl bir mağazaya girdik. O kadar çok çeşit vardı ki ağızlarımızın suyu aktı diyebilirim. Mini etekler, askılı tişörtler, bilekli ayakkabılar, kolyeler, bilezikler.. Kızlarla birlikte manyak gibi saldırıyorduk giysilere.
Ben güzel bir bilekli ayakkabı seçtim. Böyle kırmızı kırmızı, swarovski taşları vardı. O kadar güzeldi ki, o ayakkabıya $1000 bile basabilirdim.
En sonunda adam bana indirim yaptı ve bende o güzelim ayakkabıyı aldım. Dükkandan çıktığımızda Diana bana ters ters bakıyordu. ‘Bir şey mi var Diana?’ Yüz ifadesi öyle değişikti, kızgın görünmeye çalışan bir şebek gibi. ‘Ne yapmaya çalışıyorsun sen?’ Calanthe olaya Fransız kalmıştı. Şaşkın şaşkın bakıyordu. ‘Ne oluyor? Biri bana anlatabilir mi?’
’Bunu Lily’e sorsan çok iyi olacak Calanthe. O ne yaptığını gayet iyi biliyor!’ Diana yine bir şeyler saçmalıyordu. Ben daha ne saçmaladığını çözememiştim. ‘Bir dakika ya. Ben ne yaptım sana Diana?’ Gayet sakindim, çünkü ben hırslı olursam Diana’da hırslanacaktı. Sonra da kavga çıkacaktı. Kavgada başrol oynamaktan hiç haz etmem. ‘Nasıl anlamazsın? O ayakkabıyı denerken sana nasıl baktığımı görmedin mi? Sana bakışlarımla alma o ayakkabıyı der gibiydim. Ama sen bunu anlamadın!’Bakışları alma o ayakkabı lafını anlatmaktan çok ben bir şebeğim bakışlarıydı. Bu sefer ciddi anlamda hırslanmıştım, o an Diana’nın yüzüne bir tane patlatabilirdim. ‘Sana bakışlarının nasıl olduğunu söylemeli miyim Diana? Tam bir şebek bakışıydı o an ki bakışların. İstediğin ayakkabıysa, al senin olsunlar.’
Tanrı herkeze akıl versin, bana da sabır. Diana’nın böyle biri olduğunu bilseydim onunla arkadaş bile olmazdım. Fazla arkadaş canlısıyım ben. Her gördüğün insanla arkadaş olursan olacağı buydu Lily!
’Aman yesinler, sinirlenirmişte.. Ne yapacağım bu saatten sonra o ayakkabıları. Senin o ayakların değdi o ayakkabıya..’Diana’nın böyle biri olabileceğini düşünmeliydim..
’Ben.. ben.. aslında fazla arkadaş canlısıymışım! Senin gibi değersiz bir insanla arkadaş oldum. Senin nasıl bir hödük olduğunu bilmeliyim. Okul falan umrumda değil, aklın fikrin alışveriş, alışveriş. Ne anlıyorsun para harcamaktan..’
Lanet olası insan! ’Bana bak benim derdim seni germedi. İster alışveriş yaparım, paralarımı çarçur ederim.. İster senin gibi inek olur derslerime çalışırım. OK?’
’Sürtük!’ diyerek Diana’nın yüzüne bir tokat yapıştırdım. Ve oradan uzaklaştım.
Lola
Lola & Coco
Lola & Coco
Lola

Lily Sophia Claythorne Empty
MesajKonu: Geri: Lily Sophia Claythorne   Lily Sophia Claythorne Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 6:57 am

Kaydınız işleniyor. Harrison Jewell I. Sınıf, ünlüsü Avril Lavigne. Verilen puan 5.
https://lc-rpg.yetkin-forum.com

Lily Sophia Claythorne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lily Sophia Claythorne
» Sophia Logan
» Sophia's Iphone 4
» Sophia Ross.