Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Küçük bir kıskançlık mı ?

2 posters
YazarMesaj
Savannah Bossworth
Harrison Jewell | II. Sınıf

Küçük bir kıskançlık mı ? Empty
MesajKonu: Küçük bir kıskançlık mı ?   Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 3:41 am

Küçük bir kıskançlık mı ? Four-seasons-hotel-mexico-d-f-default

İşte burası benim bunaldığım zamanlarda gittiğim en mükemmel yerdi.
Sabah Cornelia'nın beni görmezden gelmeyişlerini görünce köpürdüm.Hep böyle yapıyor gerçi.Konu alışverişse eğer.Neyse sevgilimle kavga etmiştim.Bana hastayım dediği halde arabasıyla dışarıda gezerken çekilmiş bir fotoğrafı geldi mesajla.Kimden mi ? Coco&Lola'da.Bana bir açıklaması olmalıydı.Aradım.
''Evde misin?'' ''Evette.Senin sesine ne oldu ?'' ''Bilmem hastayımdır herhalde !'' ''Buda ne demek şimdi Savannah ?'' ''Sen bilirsin ne olduğunu,hastayım ve arabamla geziniyorum.Beni Lola ve Coco yakaladı.'' ''Şey...ben sadece biraz hava almak istemiştim.'' ''Tamam,tamam.Sonra konuşsak daha iyi.''
Savannah demesine kalmadan telefonu suratına kapadım.Birine ihtiyacım vardı.Tabii aklıma hemen o muzur ikizim Cornelia geldi.
dıııt...dııııt çalıyor çalıyordu o mutlaka açardı şimdi nerde ki ?
''Alo ?''
''Şey...Tom ?'' Tom'u sesinden tanırdım.Ve telefonu onun açmış olmasına şaşmamalı.''Telefon bende kalmış,birşey mi oldu ?'' ''Evet.Biriyle konuşmaya ihtiyacım vardıda.'' ''Nerdesin ?'' ''Napıcaksın nerde olduğumu ?'' ''Yanına gelicem,napabilirim başka ?''
, yerimi söyledim,hemende geldi.Arabası hızlıdır Very Happy
Böyle böyle anlatmaya başladım,o sırada bana bir cappucino ısmarladı.bir playboy olsada iyi bir dosttu. ''Böyle işte.Bill'i bazen anlayamıyorum.'' OMG ! elimi tuttu destek çıkmak için elbette Very Happy gülümsedi,o gülümseyişi bana Bill'den başka hiç kimseyi andırmıyordu. ''Sağol Tom.'' ''Her zaman.'' (: O anda Tom'un telefonu çaldı.Kimdi acaba ?
Cornelia Bossworth
Cornelia Bossworth

MesajKonu: Geri: Küçük bir kıskançlık mı ?   Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 6:43 am

Tom'un bukadar sorumsuz olduğunu bilmiyordum doğrusu.Telefonumuda bulamadım zaten.İyice deliye döndüm bu sabah.Kendimi berbat hissediyorum.Tom'u bulduğum an onu öldüreceğim.Bir insan anca bukadar sorumsuz olabilirdi.Peki ya ikizime ne demeli ?
Oda nereye gittiyse sabah sabah.Giden gelmez oldu.Kendime bir kahve yapıp , dedikoduları öğrenecektim ki kapı çaldı.Tanrım , bu zil sesinden nefret ediyorum.Kapıyı koşar adımlarla açtım.Ha , ne işin var ki senin burda ?. Evet , kapıyı çalan Bill'di.
Bill ? ne işin var senin burda ? diye sordum endişeli ve meraklı bir ses tonuyla.Sorma Corny , sabahtan beri Savannah'ya ulaşamadım.Çıldırmak üzereyim. Hey Savannah mı dedi ? Hayda , ne oluyor ya. Ya Bill dur bir panik yapma bende Tom'dan bir haber alamıyorum dün geceden beri.Onu gördün mü sen ? - lütfengörmüşol- Tom sabah evdeydi sonra görmedim. ha süpermiş , tam duymak istediğim şeydi bu zaten.Hemen toparlanıp çıktık.Acaba , acaba başlarına kötü birşey mi geldi diye saçmalarken kendimi rahatlatmak içinde '' yok yok birşey gelse haberimiz olurdu dimi ?'' diyordum.Bill'in arabasına bindik.Bill'de surat bir karış , yüzü bembeyaz olmuş.'' Bill sen iyi misin ? Hasta gibi duruyorsun? diye sordum. Cornelia .. dedi ve arabayı bir kenara çekti.Bu sabah çok kötüydüm , sanırım konserde üşüttüm.Kendimi iyi hissetmiyordum ve o sırada Savannah arayınca hastayım dedim.1-2 saat sonra kendimi azıcık iyi hissedince hava almak için çıktım , Lola , Coco ikilisi sağolsun.. anlamalıydım zaten.Bu mu yani ? Tek sorun bu mu ? Merak etme Savannah kesin four seasons'tadır. dememle gaza bastı.Kendimi 1 dk içinde otelin önünde buldum.Arabanın durmasıyla aklıma telefonumun nerde olduğu geldi.Tanrım tabii ki.Nasıl düşünemedim.Bill telefonunu kullana bilir miyim ? .. Tabii , bir saniye.Ha , buyur. -sonunda- lütfen aç! Çalıyor , çalıyor.AÇTI!Nerdesin sen ya ?Sabahtan beri mahfettin beni ? Hey Corny , sakin bebeğim ben... açıklama yapma nerde olduğunu söyle Tom.HEMEN?Tanrım , Four Seasons'tayım , oldu mu ? Ne işin var senin orda ya , nasıl şimdi.Aklım iyice karısmıstı.Hemen daldım içeri.Bir de göreyim Tom ve Savannah oturmuşlar el ele , göz göze? Hemen masalarına doğru gittim.Tanrım , Savannah neden üzgündü.Neler olmuş burda.Neler oluyor burda ? Tom ? Savannah ? Tom oraya geleceğimi tahmin etmeliydi.Ama Savannah çok şaşkındı.Bill'i görünce daha da çok şaşırdı.Merakla cevabımı bekliyordum...
Savannah Bossworth

MesajKonu: Geri: Küçük bir kıskançlık mı ?   Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 6:57 am

Eyvah ! Cornelia ve Bill'i karşımızda bulunca ellerimiz hemen ayrılmıştı.Şimdi ben ne diycektim bunlara ? Birisi hayatımın aşkı diğeri ikizim.Yandık.
Şey...ben seni aramıştım ama telefona Tom çıktı sonrasındada o geldi.
Evet.Savannah haklı Cornelia.Ona destek oldum sadece,o benim dostum ve elini tutmuş olabilirim ne var bunda ? Hem zaten o benim birlikte olacağım en son kişi bile değil.O BENİM KARDEŞİM !
Cornelia ve Bill hala ölece bakıyordu.E açıklama yapmıştık daha ne yapalım ?
Sonunda Bill konuşmuştu. Ne halt ettiğiniz önemli değil ! Sabahtan beri sizi arıyoruz birinizden bile ses çıkmıyor.Ve sizi bir otelde buluyoruz ! Bill ! Sen ne dediğinin farkında mısın ? Senle kavgalıyım ve Cornelia'ya ulaşamadım. Bill saçmalama ! Of yeter ne bu ya ? YATTIK MI YANİ BUNU MU SORUYORSUNUZ ?! O anda artık kopmuştum.Cornelia masayı devirdi delirmiş gibiydi. Ne diyebilirim ki ! Neye inanabilirim.Otelde aşkım ve ikizim el eleydi.Haber alamadık.Aramasam Tom'un bana söyleyeceği yok ! Tamam Cornelia.Yeter ! Eve gidelim bunu konuşucaz. Tom hiçbirşey söylemeden ve Cornelia'nın suratına bile bakmadan yürüdü.Bill ise bana yazıklar olsun dermişcesine baktı ve oradan ayrıldı.Ne yapacağım şimdi ben ya ? Bir bu eksikti.
Cornelia Bossworth
Cornelia Bossworth

MesajKonu: Geri: Küçük bir kıskançlık mı ?   Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 7:23 am

Şaşkınlık içerisinde cevabı beklerken ilk öten Savannah oldu.Şey...ben seni aramıştım ama telefona Tom çıktı sonrasındada o geldi. yalan bile atamıyor.Evet.Savannah haklı Cornelia.Ona destek oldum sadece,o benim dostum ve elini tutmuş olabilirim ne var bunda ? Hem zaten o benim birlikte olacağım en son kişi bile değil.O BENİM KARDEŞİM ! Tanrım Tom nasıl bir playboy olduğunu herkes biliyor.Ama ben bu kez gerçekten benimlesin sanmıştım.Başkası olmadığına nasıl inandım.Bir otelde ikizim ve erkek arkadaşım el ele ? Kimseyi dinlemiyordum.Sadece düşünüyordun NASIL ? Bill saçmalama ! Of yeter ne bu ya ? YATTIK MI YANİ BUNU MU SORUYORSUNUZ ?! Ha , ne ? Bunu Tom mu söyledi ? İnanamıyorum. İşte o an kendimi kaybettim.Sinirden masayı devirdim ve Ne diyebilirim ki ! Neye inanabilirim.Otelde aşkım ve ikizim el eleydi.Haber alamadık.Aramasam Tom'un bana söyleyeceği yok ! bunu ben demiş olamam.Kim seslendiriyordu beni.Söylediklerime , duyduklarıma inanamıyordum.Savannah eve gidince konuşacağımızı söyledi ama benim gözlerim Tomdan ayrılmıyordu.Yüzüme bile bakmadı.Gitti.O gidince iyice deliye döndüm.Savannah kolumu tuttu.Ağlamaya başladım ve ondan nefret ettiğimi söyledim.Bunun doğru olması imkansız.O benim herşeyim ama o an ne dediğimi bilmiyordum. - Arkama bakmadan taksiye bindim.Eve yaklasık 300m. vardı.İndim taksiden.Yürüdüm biraz , düşündüm.Eve geldiğimde kapıyı Savannah açtı.Hemen odama çıktım.Tom'la olan tüm resimlerimizi toplamaya basladım.Herseyi silmek istiyordum.Burdan gitmek.Savannah odaya girdi.Ne yaptığını sanıyorsun ? Saçmalamada konuş benimle.Ben nasıl olurda .. Konuşma benimle,bitti. Bavulumu hazırladım , gidiyordum işte.NY'tan ve belkide Amerikadan çok uzaklara.Savannah kolumu tuttu ve gözyaşlarıyla .....
Savannah Bossworth

MesajKonu: Geri: Küçük bir kıskançlık mı ?   Küçük bir kıskançlık mı ? Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 7:36 am

Aptallık etme ! Nereye gittiğini sanıyorsun sen...sen beni bırakmazsın. ouf bunu ben mi söyledim ya hemde Cornelia'ya.Birşey söylemesini bekliyordum ve ne dedi biliyor musunuz ? Canın cehenneme ! yanımdan geçerek aşağıya indi.
Ondan hızlı davrandım ve kapının önünde durdum.Hiçbir yere gidemezsin lanet olası ! Beni sevmiyorsun bari babamı ve annemi düşün ! Onlara ne diyceksin.Aptal gibi inanmadım.İkizim sevgilimle yattı mı. Yeter artık.Çekil şurdan.Yaptığın şeyi sen anlatırsın onlara. en son dayanamayıp bir tokat attım ona.
ikimizinde gözleri doldu ve sadece baktık birbirimize,bavulu yere koydu,napıcaktı ? Biliyor musun ? Sen...sen gerçekten... Ne ? İşte sen busun,kendinden başka kimseye inanmazsın,hep sen haklısın dimi ? kapıdan çekildim ve salona yürüdüm artık umudum kesilmişti.Herkesin imrendiği,kıskandığı ikizler artık ikiz değil miydi ? O kapıdan çıkmaz ve yanıma gelirse bana inanırdı ama eğer giderse herşey biticekti.Hayatımız bile belki...Merakla bekliyordum salonun kapısının açılmasını.GEL NOLUR GEL ! ...

Küçük bir kıskançlık mı ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kıskançlık
» Küçük Bir Hatıra
» Dünya fazla mı küçük?
» Küçük gezimin sonucu.