Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dedikodunun kalbine hoşgeldiniz!

AnasayfaGirişLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Son Dedikodu!
Yılın İlk Partisi! Halloween!

Mona görevini yerine getirmeye karar verdi anlaşılan. İlk partisi de Halloween Partisi! Şimdiden kaydolmanızı şiddetle öneriyoruz.

-----------------
Devamı için buraya tıkla!
NY’nin En Popülerleri
-Ramona A. Lindström-
Şöhret: 60

-----------------

-P. Juliet Prideaux-
Şöhret: 58

-----------------

-Claudia Harrison-
Şöhret: 57

-----------------

-Martius Griswold-
Şöhret: 47

-----------------

-Jeremy Jimmy Monteiro-
Şöhret: 38

-----------------

lcnews.net

Resme Tıklamanız Yeterli! (:
Etkinlikler

HALLOWEEN PARTİSİ
Queen Mona senenin ilk partisini veriyor! Kostümlerinizi hazırlayın.

DURUM: BAŞLADI. - 3 hafta sürecek.

-----------------

CATWALK: SONBAHAR
Artık mevsim mevsim çıkıyor.

DURUM: Eylül'de gelecek.
Sanal Dünya’da L&C

Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:

Twitter profilimizi takip etmeyi unutmayın, resme tıklamanız yeterli! (:
En son konular
» Diana Ross
Night Lights Icon_minitimetarafından Diana Ross C.tesi Mart 09, 2013 10:12 am

» Model Kayıtları
Night Lights Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:43 am

» Sandara Park
Night Lights Icon_minitimetarafından Sandara Park C.tesi Eyl. 15, 2012 7:41 am

» Yönetim.
Night Lights Icon_minitimetarafından Isaac Yarevni Cuma Eyl. 14, 2012 9:08 am

» Erkek Basketbol Takımı & Kız Çim Hokeyi Takımı Alımları
Night Lights Icon_minitimetarafından ZaynMalik Salı Tem. 03, 2012 9:31 am

Night Lights

2 posters
YazarMesaj
Calbert R. Tallon
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Calbert R. Tallon

Gerçek Yaşı : 30

Night Lights Empty
MesajKonu: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 11:39 am

Night Lights 12332xxNight Lights 12348
Crystal Morrison - Calbert R. Tallon

Etraf yapışkan kızlarla doluyken hayat gerçekten çok çekilmez. Onları umursamadığımı bildikleri halde her an etrafımdalar ve bu gerçekten çok sıkıcı. Kesinlikle kafa dağıtmam gereken bir akşam ve Kiss and Fly Club her zamanki gibi favorim.

---

Eve gidip kısa bir duş ve hazırlanmanın ardından yemek yemek için Mc. Donald'a gittim. Sıkıcı bir günün ardından yenebilecek tek şey tabiki muhteşem Mc.Donald's menüleridir. Sıkı bir yemekten sonra ki bunun sonucunda mide spazmı geçirebilirim kısa bir yürüyüş içimdeki sıkıntıları atmam için yeterli olacak gibi gözüküyordu. Ama New York sokakları beklediğimden de kalabalık olduğu için pekde stres atamadım. O yüzden mideminde hafiflemesinin ardından kiss anf fly'a birşeyler içmek için yöneldim.

Kapıdan girerken buranın müdavimi olduğum için korumalar beni saygıyla selamladılar. Hoş benim yaşımda çoğu insan buraya alınmaz ama baba parası gerçekten bütün kapıları açıyor. Bunun yanında yaşımdan da oldukça büyük gözükmem var tabi.

Etrafı kolaçan ederken her zamanki gibi buranın bizim okuldan insanlarla dolu olduğunu farkettim. Onları selamladım ve bara geçtim. ''Her zamankinden.'' dedim ve barmet'in iç çektiğini duydum. Ses tonum bile kızları etkilemeye yetiyordu. Bu kadar çok etrafımda gezmeleri doğal galiba diye geçirdim. Ama yinede sevmiyordum. Bunları düşünürken ağır bir tonda aşk şarkısı çalıyordu sanırım metallica nothing else matter'dı. Metallica kesinlikle favorilerimdendir. 2. viskimi alırken sağıma soluma bir göz attım ve bana doğru yaklaşan sarışın bir kız gördüm. İşte yine başlıyorduk.
Crystal Morrison
Harrison Jewell | IV. Sınıf
Crystal Morrison

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 11:57 am

Kiss and Fly Club... Herhalde böyle sıkıcı, monoton, berbat bir günün ardından bana iyi gelebilecek tek yer burasıydı. Belki bir kaç arkadaşla karşılaşıp bir şeyler içerdim. Evet hoş bir fikir gibiydi. Bulduğum mini kırmızı elbisemi giydikten sonra, şoför ile birlikte Kiss and Fly Club'a gittim. İçeri girdiğimde, çok fazla gürültü vardı ve tanıdık yüzler yoktu. Barda oturup bir Margarita söyledikten sonra, bir kaç çocuğun yanıma yaklaştığını gördüm. Serseri tipleri vardı. Biraz tısrtığım söylenebilir. Etrafıma bakınca okuldan tanıdık bir yüz gördüm ama ismini bilmiyordum. Sadece aynı sınıfta olduğumuzu biliyordum.

Serseri tipli çocuklardan uzaklaşmak için, onun yanına gidebilirdim. Tanışabilirdik. Belki de beni yanlış anlardı? Ama anlamayabilirdi de. Hızlı adımlarla yanına gittim ve oturdum.

"Çok... Çok tanıdık geliyorsunuz ama ? Amacım rahatsız etmek değil sadece, tanışıyor muyuz diye sormak için geldim."

Ah Crystal, niye yalan söyledin ki ? Şu tiplerden kaçıyorum. Bir düzgün sizi buldum beni korur musunuz ? deseydin ya.
Calbert R. Tallon
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Calbert R. Tallon

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 12:08 pm

Az önce bana doğru gelen kız yanıma oturunca ona göz ucuyla baktım. Tanıdık geliyordu. Ama genelde kızlara dikkat etmediğim için kim olduğunu çıkaramadım. Ben viskimi yudumlayıp bunları düşünürken konuşmaya başladı.

"Çok... Çok tanıdık geliyorsunuz ama ? Amacım rahatsız etmek değil sadece, tanışıyor muyuz diye sormak için geldim."

Böyle söylemişti ama sesi oldukça telaşlıydı. Viskimi bar'n üzerine bırakırken sol tarafta olan ve az önce yanıma gelen kızın olduğu tarafta olduklarını gördüm. 2 seçenek vardı. Ya bu kız diğerleri gibi asılmak için bana gelmişti. Ya da o serserilerden kaçıyordu. 2. şık daha samimi gelmişti. Birden içimde bir koruma duygusu uyandı ama bu bana asla uymazdı.

''Hadi ama. Yapma kızım. O serserilerden kaçtığın çok belli. Ama şuan hiç havamda değilim ve sana abilik ya da sevgililik yapamam. Ve yapmamda zaten.''

Sesim itici çıkmıştı. Hiçkimseyle uğraşcak halim yoktu. Viski içip sarhoş olduktan sonra eve dönüp sızmak istiyordum.
Crystal Morrison
Crystal Morrison

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 1:04 pm

Çok itici bir tip gibi gelmişti. Bakışları hiç hoşuma gitmemişti. Belki de onun yanına gelmem bir hataydı.

''Hadi ama. Yapma kızım. O serserilerden kaçtığın çok belli. Ama şuan hiç havamda değilim ve sana abilik ya da sevgililik yapamam. Ve yapmamda zaten.''

Ne diyordu bu? Abilik mi? Sevgililik mi? Delirmişti. Ben o yüzden gelmiştim evet ama bu kadar da terslemesine gerek yoktu. Yanına gelmemeliydim. Sadece küçümser bir bakış atıp,
arkamı döndüm. Onunla muhattap olmamam gerekirdi. Arkamı dönüp giderken, kolumdan biri tuttu. Arkamı döndüm. O çocuktu.

"Ah, ne oldu? Vaz mı geçtin? Canım bak yanına bile gelmemeliydim. Ben gidiyorum. Keyfine bak sen."

Ama çocuk beni bırakıcak gibi durmuyordu.
Calbert R. Tallon
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Calbert R. Tallon

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 3:01 am

Söylediklerim karşısında biraz şaşırmış gibiydi. Ama hiçbirşey demedi ve sadece küçümser bir bakış atıp masadan kalktı. Bu tavrı beni gülümsetmişti. Kimse daha önce bana böyle bir bakış atmamıştı. Yada atamamıştı. Aklıma birden birlikte bu geceyi daha güzel yapabileceğimiz geldi. Ama giderse ne o nede ben mutlu olabilirdik. İkimizinde kafamızı dağıtmamız gerekiyordu ve ayağıma gelen fırsatı asla geri tepemezdim. Arkasını dönmüş giderken onu kolundan yakaladım. Birden yakaladığım yerden damarının atışını hissetmiştim. Oldukça hızlanmıştı. Ama belli etmek istemedi ve bi hışımla dönüp konuşmaya başladı.

"Ah, ne oldu? Vaz mı geçtin? Canım bak yanına bile gelmemeliydim. Ben gidiyorum. Keyfine bak sen."

Bak bak bak. Trip modlarına girmişti. Ama bu küçük bayanı sakinleştirmek kesinlikle benim işimdi. Sıkıca tuttuğum kolu hafiflettim ve ona gülümsedim. Gülümsemem oldukça sıcak ve seksiydi. Yüzümdeki kasların şekil aldığını hissedebiliyordum. Bu iyiye işaretti.

''Hadi ama. Ben bu kadar çabuk pes edeceğini düşünmemiştim tatlım. Baksana ikimizinde kafa dağıtmaya ihtiyacı var gibi gözüküyor.''

Niyetimi açıkca belli etmiş ve onu kendime doğru biraz daha çekip aramızı kapatmıştım. Artık ya beni reddedip gidecekti ya da bu gece ikimiz içinde gayet güzel olacaktı. Çünkü ben bir kız için fazla uğraşmam. Bu oldum olası hep böyledir.
Crystal Morrison
Crystal Morrison

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 8:18 am

Gülümsemişti. Tamam itiraf etmeliydim, çok tatlı bir gülümsemesi vardı. Ama beni cezbedecek kadar değildi. Kolay kolay birinden hoşlanmazdım ben. Zaten bu çocuktan da sadece tek gecelik bir şeyler olurdu. Kız arkadaşı olduğunu hiç sanmıyordum.

''Hadi ama. Ben bu kadar çabuk pes edeceğini düşünmemiştim tatlım. Baksana ikimizinde kafa dağıtmaya ihtiyacı var gibi gözüküyor.''

Pes etmek mi? Ben sadece onun yanına, serserilerden kurtulmak için gelmiştim. Kesinlikle öyle bir niyetim yoktu. Daha çocuğun adını dahi bilmiyordum. O da beni tanımıyordu. O kadar basit bir kız değildim ben. Beni kolay kolay elde edemezdi.

"Bak canım, ben pes etmem. Ama pes edilecek bir durum da göremiyorum ortada. Ben sadece seni birine benzettiğim için geldim. Ama görünüşe göre tanışmıyoruz. O yüzden gidiyorum. Sana da iyi eğlenceler."

Daha arkama dönmeme fırsat vermeden, kolumdan tutmuştu.
Calbert R. Tallon
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Calbert R. Tallon

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 8:36 am

Tepkisini gerçekten merak etmeye başlamıştım. Çünkü gözleri irileşmişti. Ama yüzünde gülümseyecek gibi duran bir ifade yoktu. Ah tanrım! Bu gece eğlenmek istiyordum ve bu kızda beni uğraştıracak gibi duruyordu.

"Bak canım, ben pes etmem. Ama pes edilecek bir durum da göremiyorum ortada. Ben sadece seni birine benzettiğim için geldim. Ama görünüşe göre tanışmıyoruz. O yüzden gidiyorum. Sana da iyi eğlenceler."

Ne kız ama! Tavır yapmaya devam ediyordu. Açıkcası onunla uğraşıcak vaktim yoktu. Ama başka kız aramak beni daha da uğraştırırdı. O yüzden elimde olanın kıymetini bilmeye karar verdim. Ne de olsa oldukça dolgun dudaklara sahipti. Öpüşmek güzel olabilirdi. Yine gitmeyi deneyeceğini düşündüğüm için kolunu sıktım. Ona yapışıp kendimden geçirebilirdim ama minik kuşumun yuvadan uçmasını istemiyordum.

''Daha ne kadar naz yapıcaksın?? Hadi ama senin de keyfinin yerine gelmeye ihtiyacı var. Bu son üsteleyişim. Bir dahaki olmaz. İyi düşün.''

Göz kırptım ve kolunu bırakıp bara döndüm. Artık karar ona kalmıştı. İstemiyosa gidebilirdi. Aramak istesem onun gibi milyon tanesini bulurdum.
''Viski istemiyorum. Bana 2 tane martini.''
Barmet'e göz kırptım. O da kıkırdayıp martinileri koymaya başladı. Artık hiç şansı kalmamıştı bu tatlı kızın.

Crystal Morrison
Crystal Morrison

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 9:39 am

''Daha ne kadar naz yapıcaksın?? Hadi ama senin de keyfinin yerine gelmeye ihtiyacı var. Bu son üsteleyişim. Bir dahaki olmaz. İyi düşün.''

Göz kırpıp barmenden 2 tane martini istedi. Gitmek ve gitmemek konusunda kararsızdım. Ne yapmalıydım bilmiyorum. Sadece eğlence için takılabilirdik. Zaten hayatta ileri gidemezdim bu çocukla. Tamam yakışıklıydı ama züppeydi de. Arkamı dönüp bara yanına oturdum. Önce tanışmamız gerekirdi sanırım. En azından çocuğun adını öğrensem iyi olurdu.

"Tamam, ama her hatanda gidebilirim haberin olsun. Önce adını söyle. Kimsin? Bir tanışalım değil mi?"

Gülümsedi. Bende gülümsedim. Git gide sert çocuk havasından çıkıyordu. Bu iyiye işaretdi. Bir yandan martinimi yudumlayıp diğer yandan etrafıma bakıyordum. Tanıdık birilerini görmek istemiyordum açıkçası. Gerçi bu saatlerde bütün arkadaşlarım burada olurdu. Çocuk bana döndü, ve anlatmaya başladı.
Calbert R. Tallon
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Calbert R. Tallon

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 10:29 am

İşte sonunda olmuştu. Yanıma oturmuştu. Otururken kolu omzuma değmişti. Sıcacık bir teni vardı. Onu hissetmek için sabırsızlanıyordum. Martinimi yudumlarken onu yandan süzdüm. Yanılmamıştım. Dudakları oldukça dolgundu. Saçlarıda yeterince uzundu. Üzerindeki mini kırmızı elbise vücut hatlarını ortaya çıkarmıştı. Gögüsleri büyük olmamakla beraber oldukça güzeldi. Ben bunları düşünürken konuşmaya başladı.

"Tamam, ama her hatanda gidebilirim haberin olsun. Önce adını söyle. Kimsin? Bir tanışalım değil mi?"

Haklıydı. Bir yerden başlamak gerekliydi. Sona kalan martinimi bitirip bir tane daha hazırlaması için barmet'e işaret ettim. Yanımda oturan fıstığa bakmadan konuşmaya başladım. Çünkü muhteşem gülümsememi görmesi için erkendi. Halbuki mimiklerim biran önce ona göstermem için çoktan şekil almıştılar bile.

''Ben Calbert. Calbert Radbourne. Ama 2. ismime gerek yok. Sir Stafford II. Sınıftayım.''

Konuşmamı bitirmiştim. Ama soru sormamıştım. Sormam gerekiyordu. Boğazımı temizledim ve tekrar konuşmaya başladım.

''Senin adın ne güzel bayan? Yoksa melek falan mısın??''

Bunu söyledim ve mimiklerimin oluşturduğu yüzüme itaat ettim. Artık ona bakıyordum. Gözleri irileşmişti. Gülümsemem sanırım onu etkilemeye başlamıştı.
Crystal Morrison
Crystal Morrison

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 10:47 am

''Ben Calbert. Calbert Radbourne. Ama 2. ismime gerek yok. Sir Stafford II. Sınıftayım.Senin adın ne güzel bayan? Yoksa melek falan mısın??''

Ah bide, aynı sınıftaydık. Daha önce hiç sınıfımdan birilerini beğenmemiştim. Sevgilimde benden büyüktü zaten. Ama bu çocuk yakışıklıydı. İltifat etmeye çalışmıştı. Ama bana bu laflar pek sökmezdi. Çok iltifat isteyen bir kız da değildim zaten.

"Adım, Crystal. Sadece Crystal. Harrison Jewell II. sınıf öğrencisiyim. Pek kayda değer bir hayatım yok aslında."

Soracak bir şeyim yoktu. Ne sorabilirdim ki? Aklıma hiç bir şey gelmemişti. Belki de sevgilin var mı diye sorabilirdim. Ama o zaman sanki istekliymişim gibi dururdu.

"Ee, sevgilin var mı bakalım?"

Belki de sormam bile hataydı. Böyle yakışıklı bir çocuğun boş olma ihtimali aklımın ucundan dahi geçmiyordu. Ama huyları sayesinde olmayada bilirdi.
Calbert R. Tallon
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Calbert R. Tallon

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 11:13 am

Beklemeye başlamıştım. Ama cevap vermesi uzun sürmedi.

"Adım, Crystal. Sadece Crystal. Harrison Jewell II. sınıf öğrencisiyim. Pek kayda değer bir hayatım yok aslında."

Adı güzeldi açıkcası. Ama pek kayda değer bir hayatım yok derken neyi kastetmişti?? Hayatı şuan beni ilgilendirmiyordu. Açıkcası ileridede ilgilendirmezdi büyük ihtimalle. Konuşmamız bitmişti. Tuhaf bir karşılaşma sonucunda ediklen sohbetten zaten başka birşey beklenmezdi. Martinimi bitirmiştim ama daha kafa olmamıştım. Sıkılmaya başlıyordum. Oda sıkılmıştı sanırım çünkü hareketlendiğini farkettim.

"Ee, sevgilin var mı bakalım?"

İşte standart bir soru. Çok önemliymiş gibi bunu sormuştu Crystal. Yüzüne baktığımda ne var başka birşey aklıma gelmedi der gibi bir ifade vardı. Bir yandan da tedirgindi yanlış anlarmıyım diye. Kişi analizlerim her zaman sağlam olmuştur diye geçirdim içimden.

''Hayır tabiki. Kızlar pek ilgi alanıma girmez. Aslında girer ama birilerine sarkıntılık yapmak benim tarzım değil. Bir sürü kız asıldı ama hiçbiri tarzım değil.''

Ona sarkıntılık yaptığımı düşünebilirdi bu benim umurumda olmazdı. Bu arada güzel bir şarkı çalmaya başlamıştı. Rihanna Who's that chick çalmaya başladı. İşte benim şarkım dans etmem gerekiyordu. İçkisini kafasına dikmesini bekledim ve onu dans pistine sürükledim. Şaşırmış gibiydi.

''Şimdi dans zamanı. Hadi bakalım bebeğim göster kendini.''

Biraz hareketlenme zamanımız gelmişti. Crystal de oldukça kıvamında gözüküyordu.
Crystal Morrison
Crystal Morrison

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 11:44 am

''Hayır tabiki. Kızlar pek ilgi alanıma girmez. Aslında girer ama birilerine sarkıntılık yapmak benim tarzım değil. Bir sürü kız asıldı ama hiçbiri tarzım değil.''

İşte tahmin ettiğim cevap... Tipik genç zenginler gibi konuşmuştu. Ama çok cazibeli bir kişiliği vardı. Konuşucak konu gelmiyordu aklıma. Bakalım ne diyecekti. Onu dinliyordum, bir yandan da süzüyordum. Arkada Rihanna - Who's that chick çalmaya başlamıştı. Pek sevmezdim ama tam dans edilecek şarkıydı.

''Şimdi dans zamanı. Hadi bakalım bebeğim göster kendini.''

Kesinlikle bunu istiyordum. İnkar edemezdim. Ama umarım kimse beni onunla dans ederken görmezdi...

"Tamam o zaman, hadi dans edelim."

Yavaş bir şekilde yerimizden kalktık. Tereddütlüydüm, pistin ortasına doğru ilerledik. Ve dans etmeye başladık.

Calbert R. Tallon
Sir Stafford | II. Sınıf
 Sir Stafford | II. Sınıf
Calbert R. Tallon

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:02 pm

Dans etmeye başlamıştık bile. Oldukça güzel dans ediyordu. Bazen bana arkasını dönüp sürtünüyordu bile. Oldukça tahrik olmuştum. Bana sürtünmesi tüylerimi diken diken etmişti. Onu istiyordum hemde hemen.

Hızlıca kendime döndürdüm ve başkalarını umursamadan dudaklarına yapıştım. Önce beni itmeye çalıştı ama ona kollarımı öyle dolamıştım ki öpücüğüme karşılık vermeden yapamadı. Öpüşü sıcacık ve istekliydi. Başbaşa kalmamızın zamanı gelimişti.

Biraz daha öpüştükten sonra geri çekildim ve nefes nefese kalışını izledim. Bence artık gitme zamanımız gelmişti.

''Sence de başbaşa kalma zamanımız gelmedi mi ??''

Sorumu biraz sonra cevapladı.

Crystal Morrison
Crystal Morrison

Night Lights Empty
MesajKonu: Geri: Night Lights   Night Lights Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:20 pm

Güzel dans ediyordu, bu hoşuma gitmişti. Bu iş nereye varacak bilmiyordum. Ama korkmadığım söylenemezdi. Beni öpmeye başlamıştı. Her ne kadar onu istesem de beni kendine çekiyordu. Bundan nefret ettiğim söylenemezdi ama pek istemiyordum. Öpüşünü bitirmesi için dua ettim denebilir. Beni bıraktığında nefes nefese kalmıştım.

''Sence de başbaşa kalma zamanımız gelmedi mi ??''

Hayır, hayır. Bunu yapamazdım. Pek istemiyordum da. Ayrıca sevgilim vardı benim. Böyle davranamazdım. En başta bunu yapmam büyük hataydı zaten.

"Ah, hayır. O kadar çabuk değil."

Kollarından çekildim ve hızlı adımlarla mekanı terk ettim. Belki de hayal kırıklığına uğramıştı. Ama pek umurumda değildi.

-SON-

Night Lights
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lights black, heads bang, you're my drug, we live it.
» one night fun
» Be my prisoner for the night.
» Night Poelson.
» It was supposed to be a girls night out!